Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

seksowne, ciekawe pomysły na randki

Polecane posty

hej :) Jakie macie pomysły na ciekawe randki (mieszkam w dużym miescie, ale już dość było kin, restauracji, barów czyli takich typowo miejskich rozrywek)? Żeby nie było nudno bo są wakacje, spędzamy dużo czasu razem, u niego albo u mnie, czasem jakiś spacer, bar czy kino. póki co jest super, ale nie chcę zeby dopadła nas rutyna ;) To on głównie wychodzi z inicjatywą, chciałabym czasem ja podsunąć jakiś fajny, orginalny (NIEDROGI :D ) pomysł na wspólne spędzanie czasu. piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
wyjazd za miasto... sex w plenerze wyjazd do lasu, gdzie nikogo nie ma - naga sesja w plenerze moze byc cos w ten desen? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
rower, basen, tenis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow :D no jakiś cichy lasek, kocyk, piknik a potem ... hmmm... wśród natury ;) dobre :) dawać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
na sex w saunie teraz za cieplo, ale jesien/zima polecam :) wynajac na pol god czy godz - superrrr!!!!!!!!;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
ile czasu jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
mozesz przebrac sie za pania profesor w okularach i ze wskaznikiem ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 miesięcy :D jeszcze nie zdążylismy sie znudzić, seks jest oszałamiający (robimy to dopiero miesiąc), jest cudownie i obojgu nam się chce starać :P ale własnie nie chce żeby on sobie pomyślał, że nie mam fajnych pomysłów, wiec chce go zaskoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
mqx 30zl chyba; ja nigdy nie placilam za te saune, wiec dokladnie Ci nie powiem. ale mysle, ze jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
w kinie na malo ciekawym seansie tez mozna cos niecos zaaraznowac ;) a mozna pojechac autem na skraj lasu noca i sex uprawiac na masce samochodu np. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
mozna sobie wymyslec rozne quizy, zadania i kary :D lista kar, przegrany losuje i wykonuje :D kary z pieprzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
tak :) pisze z wlasnego doswiadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
zeby nie bylo watpliwosci- jestem kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a długo z nim./ nią jesteś? :D tak a propo kar to ostatnio graliśmy w rozbierane warcaby :D przegrałam, ale nie żałuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
jestesmy 4 lata; po slubie cywilnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D no to stąd takie bogate doświadczenie :P ja to dopiero raczkuję w związku :) przy okazji daj mi jakieś rady jak tego nie spieprzyć? :D czy da się tak zadziałać żeby np. tak jak u Was, po 4 latach wciąż było cudownie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
no nie dziwie Ci sie, ze nie zalujesz :D mozecie sie tez wybrac do planetarium- bardzo romantyczna atmosfera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
hm...nasz zwiazek jest bardzo specyficzny mysle... chocby ze wzgledu na roznice wieku miedzy nami... kochamy sie bardzo, namietnosc jest gigantyczna taka jak na poczatku, nie jest sztucznie jakos podsycana, po prostu miedzy nami jest taka chemia jakas... mielismy kryzys po roku... ktory glownie zwiazany byl z jego watpliwosciami wobec mnie... obawial sie zdrady tak na wyrost, w przyszlosci... z racji na te roznice wieku... ale swoim zachowaniem taki na co dzien, wsrod ludzi, w klubie itd pokazalam mu, ze dla mnie liczy sie tylko on. to byl trudny czas. ale bylo warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) a co robić tak na co dzień? Zapewniać go stale o tym, że jest dla mnie bardzo ważny? czy być króliczkiem którego stale ma gonić? (ta druga opcja nie leży niestety w mojej naturze) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
Wiesz, mysle, ze to kwestia indywidualna. Moj akurat lubil proponowac spotkania, wyjscia, a jednoczesnie chcial byc zapewniany slowami i gestami o moim uczuciu do niego. mnie tez zapewnial :) to nie jest zwiazek idealny wiesz, bo takich nie ma. on ma trudny charakter, ja tez. ale kochamy sie nad zycie i nie wyobrazamy sobie zycia bez siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wszystkie fajne pomysły i rady :) idę biegać ale zajrzę tu później ;) narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
no ciesz sie, ze moglam pomoc :) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my pojechalismy nad jezioro
tam poplynelismy na wyspe, nie bylo nikogo dookola, wieczorkiem drinki i dobre jedzenie a potem,cala noc na igraszki :P kochalismy sie rowniez w wodzie, troche ciezko utrzymac rownowage hehe,ale jest co wspominac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
ciesze * :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
sex w samochodzie na tylnej kanapie... ;) polecam :D w wodzie tez probowalismy :D ale jakos wiecej smiechu wtedy bylo niz tego sexu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×