Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brick26

skonczyc zwiazek bo ona wspomina o slubie??

Polecane posty

Witam, Jestem w zwiazku od kilku lat. Mieszkamy razem. Ostatnio moja dziewczyna zaczynacoraz czesciej i bardziej zdecydowanie mowic o slubie. Niby ustalilismy, ze poczekamy jeszcze jakis czas, ale ja i tak nie jestem pewien, ze bede gotowy. Ewa jest cudowna, ciepla i najwspanialsza na swiecie i kocham ją, ale czegos mi w tym zwiazku brakuje... Ostatnio poszedłem nawet na randke z inna (pierwsza randka od lat). Spędziłem przecudowny wieczor. Do niczego oczywiscie nie doszło, ale nie powiem, ze latwo bylo sie powstrzymac przed pocalowaniem K. Czuję, ze jesli zostawie Ewe, będzie cierpiała. Ja zresztą też. Jeśli nie odejdę teraz - pewnie odejde jesli powie: \"slub, albo koniec\". Z drugiej strony jesli się zenic to tylko z nią. Nie wiem co robić..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
Jeśli odejdziesz będzie cierpiała parę miesiący, jeśli się hajtniecie bez miłośc - być może całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puknij się w głowe młotkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj23
jak mozesz mowic ze ja kochasz przec wlasnie ja zdradziles skoro sam mowisz ze rto byla randka ..jak siebie szanujesz to zakoncz to ale oszukuj ja jeszcze ...fajnie sie tak nia bawic no nie...wkoncu to ty jestes pepkiem swiata:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zupełnie bez miłości - kocham ją, nawet bardzo ją kocham. Ale czasem traktuję ją bardziej jak siostrę lub przyjaciółkę, niż jak kobietę. Wiem, że gdybym się z nią ożenił - moglibyśmy stworzyć rodzinę i byłoby nam dobrze, ale czegoś jednak brak.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraj 23, nie zdradzilem - do K. nic nie czuje, nie dotknąłem jej i nie mam takiego zamiaru. po prostu spedzilismy razem wieczor - intryguje mnie - to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj23
to skoro to bylo tylko spotkanie to czemu jej tego nie powiesz:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
A skąd masz pewnośc, że nie spotkasz kogoś z kim poczujesz to "coś"? Nie można się wiązać z wygody - takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz byloby jej przykro, ze zamiast wracac do domu spotkalem sie z inna kobieta. spowodowaloby to trudna, byc moze niepotrzebna rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci faceci faceci
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryszarda, wlasnie nie mam pewnosci. ale mam za to dziwne przeczucie, ze esli odejde od Ewy bardzo tego pozaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj23
widzisz wydaje mi sie ze zycie nie polega na milosci ale i na odpowiedzialnosci i lojalnosci ....a ty tylko szukasz jakis bodzcow ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytyt
I zerwiesz z tą , która chce ślubu, zamieszkasz z "Intrygującą", która za jakis czas intrygująca być przestanie,zacznie gadać o ślubie i dzieciach,a ty znów ruszysz na łowy i tym sposobem staniesz się żalosnym, wyłysiałym kolesiem przeżywającym drugą młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraj23, wlasnie dlatego, ze kocham i jestem lojalny jej nie zdradzilem. gdybym zas szukal tylko bodzcow na pewno nie raz juz bym to zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytytyt, i tego wlasnie sie obawiam - choc do wylysienia troche jeszcze mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jeśli nie odejdę teraz - pewnie odejde jesli powie: \"slub, albo koniec\". Z drugiej strony jesli się zenic to tylko z nią. \" czego ty wlasciwie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj23
to zapomnioj o tamtej dziewczynie ...nie jestesmy stworzeni chyba do tego aby polowac:)())))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj23
w takim razie mam do ciebie pytanie ..... czy patrzałes przez pryzmat jej osoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraj23, nie chodzi nawet o K. chodzi o Ewę - nie chce by cierpiala a boje sie, ze nawet jesli nigdy jej nie zdradze, ale nie bede miec pewnosci, ze malzenstwo to cos dla mnie - nie bedziemy szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraj23, a co masz na mysli mowiac o pryzmacie innej osoby? o Ewie mowisz rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj23
oczywiscie ez oniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj23
a koze wyjedz sam na miesiadz i zobaczysz to ona:) moze cos ci podpowie ..nie wiem ... mi sie wydaje ze nasze zycie jest takie wspaniałe ze nie powinnismy sie za duzo zastanawiac bo to nam tylko moze przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny tchórz
Jest z dziewczyną kilka lat,. a gdy ta zaczyna myślec o stabilizacji, on chce uciec... Jakie to załosne... Nieodpowiedzialny gówniarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfinka
kolejny Piotruś Pan..... :O:O:O szkoda, że matki takiich synów wychowują innym kobietom...chyba tylko w odweice za swoje niedole;O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalatr
To może powiedż jej o swoich rozsterkach i o swoim PRZEMIŁYM WIECZORZE na boku to sprawa sama się rozwiąże i już nie będziesz miał głupich rozsterek! Ale nie on będzie z jedną a spotykał z inną, żeby sprawdzić CO CZUJE CHYBA TYLKO PUSTKE W TYM PUSTYM ŁBIE :( FACECI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgff
Jetseś beznadziejnym tępakiem... żal mi twojej dziewczyny, że mieszka z takim burakiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×