Odpowiedz na ten temat

strasznie mi smutno... // po obronie...

• kkkkkkkkk 2007.06.20 [17:22]
    siedze sama w domu i postanowilam to z siebie wyrzucic...
    wczoraj mialam obrone...tyle nerwow, stresu, a potem wielkiej radosci...! cieszylam sie goromnie ze moja ciezka praca zostala uwienczona sukcesem, ogromna satysfakcja.... swietowalismy to cala noc...bylo wspaniale...
    dzis czuje ze skonczyl sie piekny okres w moim zyciu...i nie potrafie sie z tym jeszcze pogodzic...moja przyjacolka wyjezdza do innego, odleglego o kilkaset km miasta, a za miesaic leci do belgii, moji dwaj przyjaciele polecieli do irlandii....w przyszlym tygodniu przyjaciolka tez leci...wszyscy ktorych tak lubie,kocham wyjedzaja...takie czasy ze ciezko w polsce smutas.gif suma sumarum ja zostaje, z moim chlopakiem przygotowujemy sie do slubu, ale smutno mi ze tylu wznych dla mnie soob nie bedzie w tym czasie ze mna.... ze nie bede sie mogla cieszyc razem z nimi...moze przyleca na wesele, ale nie wiadomo czy wszyscy,jak to sie wszystko ulozy...
    mam chlopaka ktorego kocham,mam prace,ale w moim zyciu pojawila sie pustka ktora dzis nie umiem niczym zapelnic smutas.gif i z 1 strony zazdroszcze troche moim przyjaciolom ze zaczynaja nowe zycie... "pelne wrazen"... ja zostaje w miejscu bo zarowno ja jak i mopj mezczyzna mamy dobre prace, choc chcialabym sprobowac czegos nowego.... poza tym wmojej pracy pracuje tylko jedna starsza pani oprocz mnie,bedzie mi brakowac przyjaciolek i wspolnych rozmow...pozostaje internet ale to nie to samo....
    zawsze myslalam ze jak skoncze studia i dostane tytul mgr bede szczesliwa...jestem,ale...tak smutno mi bo musze rozstac sie z ludzmi ktorych pokochalam... smutas.gif
  • dziara 2007.06.20 [17:29]
    jak się ma za dobrze to się we łbie przewraca
    przepraszam...bez ataków miało być
    po obronie miałem sobie strzelić w łeb...no ale nie posiadałem broni...poza tym to przenośnia...niedługo minie rok od mojej obrony...jednak nie należało sobie darować
    byłem na imprezie...pożegnalnej...pomyślałem tak na koniec warto się jeszcze raz przełamać i pójść...tylko kolejny raz przekonałem się o bezsensie mojej osoby
    no ale ty jesteś normalna...to chyba noralne że niefajnie jak się traci bezpośredni kontakt z bliskimi Ci osobami
  • kkkkkkkkkkkkkk 2007.06.20 [18:47]
    nie rozumiem dlaczego przekonales sie o bezsensie swojej osoby? bez przesady... tak zle napewno nie jest oczko.gif

mysle ze ludzie bedacy na moim miejscu mnie rozumieja.... wlasnie to - nie jest fajnie jak sie traci bliskie osoby...
  • a jaaa 2007.06.20 [19:24]
    mam jutro obronę i jeszcze gorzej, bo żadnej pracy nie mam i czeka mnie długie szukanie, bo wyjeżdzać nie zamierzam!
  • dziefcze 2007.06.20 [19:33]
    ja obronę miałam tydzień temu.. i jakoś tak dziwnie, przyjaciółka wyjechała do Anglii, pracy narazie nie mam.. i chwilowo jeszcze z pewnych względów nie szukam...ehh

stoję na krześle i zrywam z drzewa czereśnie a w małym pudełku trzymam biedronki na szczęście stoję i nudzę się, stoję i nudzę się... ♪♫♥
  • ja tez po 2007.06.20 [20:03]
    Pare dni temu również miałam obronę. Rozumiem Twój smutek autorko. Mi również jest przykro, że skończył się pewny, piękny etap w moim życiu. Jednak ciesz się tym co masz. Ja szukam pracy, wciaż bezskutecznie i naprawdę nie wime już co z sobą zrobić smutas.gif .
  • martta 2007.06.20 [20:05]
    dziewczyny,jak byłyście ubrane na obrne, czy ktos był ubrany na biało- brązowo??

• dziefcze 2007.06.20 [20:14]
    ja miałam białą bluzeczkę z krótkim rękawem i właśnie brązową spódniczkę usmiech.gif

stoję na krześle i zrywam z drzewa czereśnie a w małym pudełku trzymam biedronki na szczęście stoję i nudzę się, stoję i nudzę się... ♪♫♥
  • ja tez po 2007.06.20 [20:17]
    U mnie to wszystkie tradycyjnie były - czern i biel. Myslę jednak, że brąz też jest ok, zresztą to nie o kolor chodzi tylbo by być elegancko i schludnie ubraną usmiech.gif .
  • dziefcze 2007.06.20 [20:20]
    heheh
    21 jezyk.gif

• Olimpia_ 2007.06.20 [21:00]
    Ja to miałam prawie rok temu, niemartw później będzie gorzej.

• dfgh 2007.06.20 [21:36]
    Koszmarnie marudzisz dziewczyno usmiech.gif
  • kkkkkkkkk 2007.06.21 [09:10]
    wiem,wiem,moglabym nie miec pracy,wtedy nie byloby za wsolo,znam ten bol i dlogie poszukiwania...ale ja znalazlam wam tez sie uda usmiech.gif

mysle z to jak do tego podchodze,zalezy od wrazliwosci czlowieka,jedni nie ogladaja sie za siebie i szukaja nowych znajomych i napisza ze marudze oczko.gif no ale coz... tesknie juz za tymi z ktorymi przezylam te 5 lat...ale mam nadzieje ze sie jeszcze bedziemy widywac...szkoda tylko ze teraz juz tak rzadko smutas.gif

co do ubrania...bylam na czarno-bialo,ale to nie ma znaczenia,byly dziewczyny i w czarnych eleganckich bluzkach i sukienkach i w brazowych czy szarych spodnicach,a nawet w bialych.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...