Odpowiedz na ten temat

Terapia itd. czyli święto na naszej ulicy :)

• ja jestem nadzieja 2015.12.29 [22:26]
    "Nadzieja to dobra rzecz, może najlepsza ze wszystkich... a to co dobre, nigdy nie umiera..." "Gdy popatrzysz nocą w niebo, wszystkie gwiazdy będą się śmiały do ciebie, ponieważ ja będę mieszkał i śmiał się na jednej z nich. Twoje gwiazdy będą się śmiały. "
  • Zobacz także:

• ja jestem nadzieja 2015.12.29 [22:28]
    " Mądrzy, starzy Chińczycy mówili kiedyś, również takim jak my, jak ja kiedyś i ty dzisiaj: pamiętaj, będzie jeszcze święto na naszej ulicy. Daj szansę Losowi. Daj szansę temu świętu. Uwierz, że to możliwe. Ja w to uwierzyłam.
    Bądź dzielna!"
    "Nadzieja to dobra rzecz, może najlepsza ze wszystkich... a to co dobre, nigdy nie umiera..." "Gdy popatrzysz nocą w niebo, wszystkie gwiazdy będą się śmiały do ciebie, ponieważ ja będę mieszkał i śmiał się na jednej z nich. Twoje gwiazdy będą się śmiały. "
  • ja jestem nadzieja 2015.12.29 [23:14]
    Pomyślałam,że warto dzielić się swoimi małymi sukcesami po terapii i jeśli ktoś zechce, zachęcać do jej podjęcia usmiech.gif
  • ja jestem nadzieja 2015.12.29 [23:17]
    Teraz idę spać,bo sen to jedna z najważniejszych spraw o tej porze usmiech.gif a rano,pobudka do pracy cool.gif
    Dobranocusta.gif
  • czerwona_róża 2015.12.29 [23:19]
    Macie też ode mnie:
    "Silni ludzie są dlatego silni, gdyż nie mają za sobą lekkiej przeszłości" usta.gif
  • gość 2015.12.29 [23:30]
    ,,Powinniśmy uczyć się z przeszłości, lecz nie możemy w niej tkwić. Czasem wspomnienia nieprzyjemnych zdarzeń prześladują nas i zapobiegają w ujrzeniu naszego prawdziwego potencjału i w rozpoznaniu nowych możliwości. Nie możemy zmienić tego, co już się wydarzyło, ale możemy kształtować naszą przyszłość. Czasem pierwszym krokiem może być proste zerwanie z przeszłością i powiedzenie sobie, że to my jesteśmy u sterów, a nie nasza przeszłość. "
  • Czerwona_Róża 2015.12.30 [07:04]
    Dzień dobryoczko.gif
    Do pracy czas... ☕
  • gość 2015.12.30 [07:09]
    Dzień dobry cool.gifoczko.gif
  • ja jestem nadzieja 2015.12.30 [11:54]
    Kocham Wasusta.gif
    Wybieramy się po południu do kinausmiech.gif a teraz, mój sprzęt zaanektuje synek jezyk.gif
    Dla Wasserduszko.gif
    https://www.youtube.com/watch?v=1CjDx-j2UIM
  • ja jestem nadzieja 2015.12.30 [22:12]
    Było suuuper! usmiech.gif Kurcze,takie wspaniałe uczucie usmiech.gif Pierwszy film na jakim byłam w kinie,to były GWIEZDNE WOJNY....i teraz, po ponad 30 latach,znów zobaczyłam na ekranie ten sam "zestaw" aktorów i w ogóle...wszystkousmiech.gif Wszyscy się postarzeliśmycool.gif i to jest pięęęękne smiech.gif
    Było jak w piosence:"....potem kino,kawiarnia i spacer...."(spacer był przez parking jezyk.gif ,bo zaparkowaliśmy dość daleko od wejścia pechowiec.gif )
    smiech.gif
  • ja jestem nadzieja 2015.12.30 [22:24]
    Jeśli link zadziała
    http://zwierciadlo.pl/lifestyle/felieton-hann y-samson-wieczne-coreczki
  • tu Marusia 2015.12.30 [22:48]
    Od 2 dni robie porzadki.Sprzatam po Starym Roku.oczko.gif
  • dotyk noca 2015.12.31 [04:55]
    No to pospalam od 22giej to 23ciej.Pozniej wyrwał mnie dzwiek telefonu.Dzwonila przyjaciolka,zebym podala dokladny adres bo jej maz wiezie nieprztomnego mojego niemeza i nie ma z nim kontaktu.Powiedzialam adres-pod most.Byla zdziwiona i zapytala-nie przyjmiesz go.Ja,ze nie.Dodala-to nie wiem chyba musi spac u nas.Pozniej dzwonil jeszcze jej maz ale powiedzialam,ze absolutnie nie wpuszcze swini.
    Mam nadzieje,ze go wysadzili i zamarznie dziadpechowiec.gif Ale sie bedzie wstydzil
  • gość szarik 2015.12.31 [05:35]
    kochom cie Marusia,ale juz nie sprzataj...
    patrz porzadku a bedzie w porzadku...
  • dotyk noca 2015.12.31 [05:37]
    Marusia robi porzadki wokol siebieusmiech.gif
  • dotyk nad ranem 2015.12.31 [06:07]
    I w sumie nie wiem co dalej zrobicsmutas.gif
  • gość szarik 2015.12.31 [06:28]
    zal.pl
    sama jestes swinia
  • dotyk rano 2015.12.31 [06:33]
    Ja, niedobra świnia,nie wpusciłam porządnego obywatela do domupechowiec.gif
  • gość szarik 2015.12.31 [06:45]
    jak sie z plewem zadasz to swinie cie zjedza...
  • dotyk rano 2015.12.31 [06:57]
    Wolnosc Tomku w swoim domku...
    Ze zlosci mialam w nocy zadzwoniś do jego rodziców ale dzisiaj z zyczeniami im nowiny zaniose
    niech beda dumni z synka
  • ja jestem nadzieja 2015.12.31 [10:12]
    Kocham Wasusta.gif
    Zjadłam całego marcepana jezyk.gif
  • ja jestem nadzieja 2015.12.31 [10:15]
    Coś na poruszanie biodrami usmiech.gif
    https://www.youtube.com/watch?v=8wpsKzL688g
    usta.gif
  • gość 2015.12.31 [12:32]
    Nauczyłam się, że cokolwiek by się nie działo, jak źle by się wydawało, że jest, życie idzie do przodu i jutro naprawdę będzie lepiej.
    Nauczyłam się, że bardzo wiele możesz powiedzieć o człowieku poprzez sposób, w jaki radzi sobie w trzech sytuacjach: gdy pada deszcz, gdy zgubi mu się bagaż i gdy lampki choinkowe są totalnie poplątane.
    Nauczyłam się, że bez względu na to, jaką masz relację ze swoimi rodzicami, będziesz za nimi tęsknić, gdy znikną z Twojego życia.
    Nauczyłam się, że zarabiać na życie to nie to samo, co żyć.
    Nauczyłam się, że życie czasem daje drugą szansę.
    Nauczyłam się, że jeśli podejmuję decyzję z otwartym sercem, to zazwyczaj są one trafne.
    Nauczyłam się, że nawet jeśli coś mnie boli, to ten ból nie jest mną.
    Nauczyłam się, że każdego dnia powinieneś kogoś dotknąć. Ludziom potrzebny jest ciepły uścisk czy choćby przyjacielskie poklepanie po plecach.
    Nauczyłam się, że wciąż jeszcze muszę się wiele nauczyć.
    Nauczyłam się, że ludzie zapomną co powiedziałeś, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną, jak się przy Tobie czuli.
    [ Maya Angelou]
  • ja jestem nadzieja 2015.12.31 [14:37]
    " bez względu na to, jaką masz relację ze swoimi rodzicami, będziesz za nimi tęsknić, gdy znikną z Twojego życia."
    &$$$&
    Być może jestem wyjątkiem,ale póki co nie tęsknię za ojcem,choć nie żyje już od ponad 6 lat.
    " ...każdego dnia powinieneś kogoś dotknąć. Ludziom potrzebny jest ciepły uścisk czy choćby przyjacielskie poklepanie po plecach"
    &$$$&
    To lubię usmiech.gif Kontakt fizyczny,jest dla mnie bardzo istotny.Żałuję,że niektórych ludzi nie mogę czasem dotknąć/przytulić/po przyjacielsku poklepać po plecach usmiech.gif
  • wasz dotyk 2015.12.31 [17:29]
    " bez względu na to, jaką masz relację ze swoimi rodzicami, będziesz za nimi tęsknić, gdy znikną z Twojego życia."
    a do mnie to trafia mimo,ze relacje mialam nienajlepsze
  • wasz dotyk 2015.12.31 [17:45]
    Dla odmiany zadzwonilam do tescia bo zawsze tesciowej skarze na synka.
    Pijus ma do jutra sie zdecydowac czy idzie na terapie albo do psychologa jak go stac prywatnie czy pakuje walizki
    Poki co powiedzial,ze my wszyscy powinnismy sie leczyc i ze wszyscy jestesmy przeciwko niemu
    W jednosc siłausmiech.gif
  • ja jestem nadzieja 2016.01.01 [01:16]
    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku usmiech.gifkwiatek.gifusta.gifserduszko.gif
  • a ja miłość 2016.01.01 [02:08]
    Dziękuję serduszko.gifusta.gif
    Wzajemnie kwiatek.gif
    smiech.gif
    Zaufanie to odwaga,wierność to siła
  • gość 2016.01.01 [18:55]
    Wszystkiego najlepszego w Nowym Rokukwiatek.gif
  • wasz dotyk 2016.01.01 [18:56]
    Wszystkiego najlepszego w Nowym Rokukwiatek.gif
  • tu Wiara 2016.01.01 [21:24]
    Zdrowego i dobrego Nowego Roku usmiech.gifserduszko.gif ,by nasz nowy temat rozwijal sie pozytywnie i nie zacinal juz wiecej.smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...