Odpowiedz na ten temat

Terapia itd. czyli święto na naszej ulicy :)

• Mutantex 2018.11.07 [21:04]
    Tkotaka , dlaczemu ty mnie tak znienacka wyskakujesz ?
    xxx
    "Niewiem co to LPK"
    xxx
    Myślę , że to to :
    xxx
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Letni_Puchar_Ko ntynentalny_w_skokach_narciarskich pechowiec.gif
    "Pomiędzy jawą a snem , pomiędzy nocą a dniem , między rozpaczą a nadzieją , pomiędzy życiem a śmiercią , niebem a ziemią"
  • Zobacz także:

• Mutantex 2018.11.07 [21:25]
    Mleko :
    xxx
    "miewałam stany depresyjne i tak jakoś podobnie teraz mam..."
    xxx
    Mitingi powinny pomóc.
    Te nawroty się pojawiają zwykle w przypływie nieprzerobionych skumulowanych emocji.
    xxx
    "Psychiatry u nas można powiedzieć, że nie ma."
    xxx
    Wymyślono środki lokomocji różne. Jakiś czas temu , ale powinny u Was się już pojawić. oczko.gif
    xxx
    "Trzeba by kupić se coś bez recepty"
    xxx
    MDMA...jezyk.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Swoją drogą ponoć ma być lekiem antydepresyjnym niedługo.Ale nie w Polsce.
    Farmaceutyki to tylko wspomagacze , depresję przede wszystkim się przerabia na terapiach.
    xxx
    "Jego ŻYCIE RODZINNE to garaż i piwnica,w których ja i tak nie przebywam."
    xxx
    To nie jego życie rodzinne tylko pasje.
    Ty też powinnaś pielęgnować swoje.
    A jeśli ich nie masz co przerabiać z psychologami....jezyk.gif
    xxx
    "Wracałam po nocach o czym wcześniej informowałam"
    xxx
    Żałujesz ?
    xxx
    https://www.desiderata.pl/
    xxx
    "Nawet bym mu sama mogła powiedzieć ale On poza garażem, i piwnicą jeszcze tylko preferuje Tv."
    xxx
    Czyli nie próbowałaś nawet , za to z góry uznałaś się za pokonaną.
    Przypomina Ci to coś ?
    Stare dobre schematy... jezyk.gif
    xxx
    Zawsze możecie jeszcze się udać na terapię rodzinną i nauczyć się rozmawiać.
    Albo nie.jezyk.gif
    xxx
    "Mam 47 lat"
    xxx
    Proszę Pani , Pani wiek to tylko metryka. Jeśli zachciała by Pani się zastanowić głębiej nad tym zagadnieniem to odkryła by Pani pewnie ,  że wiek nic nie oznacza. To tylko cyfra. A żyje Pani od poczęcia do śmierci , a Pani zadaniem jest się w tym życiu dobrze bawić , żeby pod jego koniec stwierdzić , że jednak zaj**iście się Pani bawiła. oczko.gif
    "Pomiędzy jawą a snem , pomiędzy nocą a dniem , między rozpaczą a nadzieją , pomiędzy życiem a śmiercią , niebem a ziemią"
    edytowano 2018.11.07 [22:23]
  • Mutantex 2018.11.07 [21:35]
    Jeszcze popkam raz...
  • Mutantex 2018.11.07 [21:35]
    Dobranoc...
  • Mutantex 2018.11.07 [21:36]
    Trochę poużalam się na noc :
    xxx
    https://www.youtube.com/watch?v=vhw13hVQ26M oczko.giflapka.gif
  • gośćnadziejabezlogowania 2018.11.08 [08:22]
    Ty się Muti, twarogu najadałeś cool.gif Teraz się trochę śpieszę ale później Ci udowodnię ,że jajecznica też jest dobra serduszko.gif
  • gośćnadziejabezlogowania 2018.11.08 [12:48]
    Dziękuję za Desideratę,jak zawsze kojąco działa.
  • gośćnadziejabezlogowania 2018.11.08 [13:14]
    Czytam siebie i wciąż nie wiem, skąd ja biorę te przecinki zupełnie nie w porę pechowiec.gif
    Pisałam o wieku nie dlatego,że mam z tym problem tylko wręcz przeciwnie-MAM WYMAGANIA.I zwyczajnie uważam,że facet po ponad 20 latach małżeństwa POWINIEN to ogarniać.Niestety,wczoraj się dowiedziałam,że On nie ma czasu żeby się tym interesować.Menopauza,depresja....On nie wie!
    O wracaniu w nocy napisałam bo Marusia sugerowała ,że może się obraził...No może i się po cichu obraził ale co ja mam z tym wspólnego?!Zachowałam się przyzwoicie a nie jestem Jego córką, tylko żoną.
  • gość Wiara 2018.11.08 [16:53]
    Lepiej Nadziejo?
    Ja jeszcze tonę w ciuchach i papierach. Nie potrafie tego uporzadkowac wciaż...znalazłam niedawno jakis test z mojej starej terapi o dzialaniu autodestrukcyjnym.Nie czytalam tego wcale ale ten tytuł utkwił mi w glowie( Model autodestrukcyjny). Może cos jest na rzeczy.
  • czerwona_róża 2018.11.08 [17:26]
    Witajcie
    Tak z ciekawości zaglądam do Was
  • Czerwona_Róża 2018.11.08 [17:35]
    A propos depresji ja nie mam, ale córka ostatnio mówiła ze zapisała się do psychologa na NFZ bo dostała namiary. Okazało się że to psycholog przy przychodni uzależnień do której ja chodzilam na terapie wspoluzaleznionych
    Psycholog zrobił córce 10 min wywiad i powiedział ze ona nie ma żadnej depresji tylko jej się wydaje i w ogóle miejsca na wizytę są za rok ale może jej polecic dobrego psychologa prywatnie
    O kurła se myślę. Grubo
  • gość Wiara 2018.11.08 [17:53]
    Hej Rózyczko usmiech.gif
    U nas tez długo sie czeka.Zapisujesz sie na liste i jak masz szczescie to po pòł roku wizyta.
    To jest przerazajace ze jest tak mało psychologow.
    Po 10 min.mozna stwierdzic ze ktos nie ma depresji ?
    Koniec roku nastraja i mnie melancholijnie.
    Patrze ostatnio taka serię na youtube o kobiecie z zespołem Fas co walczy o swoje dzieci.Pomaga jej obcy mezczyzna.
  • gość Wiara 2018.11.08 [17:58]
    Magda- dorosle dziecko alkoholika
    Nagrywa autor ,, Jak to ogarnąć? "
  • Mutantex 2018.11.08 [21:59]
    "zwyczajnie uważam,że facet po ponad 20 latach małżeństwa POWINIEN to ogarniać."
    xxx
    Po 20 latach to w monotonię ludzie wpadają i raczej się przestają rozwijać w związku a kontynuują wypracowane rytuały. jezyk.gif
    xxx
    "wczoraj się dowiedziałam,że On nie ma czasu żeby się tym interesować"
    xxx
    Nie bardzo wiem , co miałby zrobić , skoro Ty niby wymagasz ale o wymaganiach nie mówisz.
    Cytat :
    xxx
    "Nawet bym mu sama mogła powiedzieć" jezyk.gif
    xxx
    "Menopauza,depresja....On nie wie"
    xxx
    Ja też nie wiem...pechowiec.gifbeksa.gif
    xxx
    "może się obraził"
    xxx
    A może zwyczajnie uznał , że skoro nic nie mówisz to problem się rozwiązał ? oczko.gif
    xxx
    "wciąż nie wiem, skąd ja biorę te przecinki zupełnie nie w porę"
    xxx
    Wina Tuska. cool.gif
  • Mutantex 2018.11.08 [22:08]
    "Po 10 min.mozna stwierdzic ze ktos nie ma depresji ?"
    xxx
    Pewnie za pomocą skali depresji Becka i Hamiltona.
  • Mutantex 2018.11.08 [22:16]
    https://www.youtube.com/watch?v=--iPYyYb-g0 lapka.gif
  • gośćnadziejabezlogowania 2018.11.08 [23:04]
    Wszystko poprzekręcałeś pechowiec.gif
    Wina Tuska ? jezyk.gif
  • Przysłowiowy Jarosław 2018.11.09 [05:19]
    TO ZAWSZE JEST WINA TUSKA !!! pechowiec.gif
    Gdzie Jarosław tam pomnik postaw.
  • Przysłowiowy Jarosław 2018.11.09 [05:23]
    https://www.youtube.com/watch?v=N7-S7W6nJ88 jezyk.gif
    Gdzie Jarosław tam pomnik postaw.
  • czerwona_róża 2018.11.09 [17:47]
    Pewnie tak, nie wiem jak przebiegała ta rozmowa.
    Z relacji córki mogę powiedzieć że pani mówiła jej ze tatuaże, kolczyki i kolorowe włosy są oznaką słabości (czy coś w tym stylu i ze mozna tak wyglądać). Dziewczyny pewnie widziały moja córcie i moga stwierdzić jak wyglada
    Wiadomo że trudno przyjąć do wiadomości to co psycholog zauważa. Może córka to odebrała po swojemu (albo i nie)
    Xxx
    Córka mówi ze zadano jej pytanie czy ktoś w domu pije. Powiedziała ze tata piwo, a potem zapytano ja czy była bita i córka wywęszyla ze zaraz pani psycholog będzie szukać problemów wiec szybko odrzekła że nie była, choć mąż stosował te metody wychowawcze smutas.gif
    Xxx
    Ważne ze okres dojrzewania minął i teraz mają bardzo dobre relacje.
    Pytała wczoraj tatę czy zbuduje jej klatkę dla szynszyli zeby mialy fajny wybieg od podłogi do sufitu (troszczy się o te swoje zwierzaki bardzo).
    Odrzekł pieszczotliwie "tak skarbie da się taką zbudować"
    To mi się podoba
    Xxx
    A jeszczr z dobrych wiadomości. Córka bardzo dobrze zarabia. Rozkręcila renomę w salonie fryzjerskim w którym pracuje.
    Kupiła bilety. Za rok leci ze swoim chłopakiem na 3 tygodnie do Tokio. Oprocz tego już ma nazbierane na druga wycieczkę - stawia nam wszystkim wczasy. Lecimy do Tajlandii miesiac pozniej gdy oni wrócą z Japonii.
  • gość 2018.11.09 [19:21]
    Witam,
    zaburzenia lękowe (nerwicowe) można leczyć zarówno farmakologicznie, jak i poprzez psychoterapię. Zachęcam Panią do skorzystania z takiej profesjonalnej pomocy. Do lekarza/psychoterapeuty można zgłosić się zarówno prywatnie, jak i w ramach refundacji NFZ (wówczas należy mieć skierowanie od lekarza rodzinnego lub psychiatry i zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego). Z czasem, po podjętym leczeniu doświadczane objawy powinny ustąpić.
  • gość 2018.11.09 [19:34]
    Pamiętaj ,że wyprawa do egzotycznego kraju to poważne wyzwanie – dla naszego organizmu, a także psychiki.
  • gośćnadziejabezlogowania 2018.11.09 [20:45]
    Kolorowe włosy to oznaka słabości...ło,choliwka pechowiec.gif to ze mnie słabeusz jak ta lala beksa.gif ( jak ja dawno nie robiłam beksa.gif ) Ciekawe czy kolorowe gacie,też?
  • gośćnadziejabezlogowania 2018.11.09 [20:51]
    " gość dziś [19:21]
    Witam,....'
    To ,do mnie?
    Tak się poczułam jakoś...niewinnie i lekko usmiech.gifusmiech.gif Dziękuję bardzo serduszko.gif
    Nie pomyślałbym chyba (już) nigdy,że ktoś nieznajomy może tak do mnie napisaćusmiech.gif
    Trochę mi głupio,bo to zawsze ja ludziom tak piszę (ale nie tak delikatnie ) a tu proszę-sama zostałam raz w życiu tak ładnie potraktowana.
    Jeszcze raz dziękuję kwiatek.gif
    .....a może to jednak nie do mnie...
  • Mutantex 2018.11.10 [12:06]
    "jej ze tatuaże, kolczyki i kolorowe włosy są oznaką słabości (czy coś w tym stylu i ze mozna tak wyglądać)."
    xxx
    A nie czasem oznaką indywidualności ? oczko.gif
    xxx
    "Córka bardzo dobrze zarabia."
    xxx
    A tak żeś bręczała niedawno...jezyk.gif
  • gośćnadziejabezlogowania 2018.11.10 [12:07]
    Różo usmiech.gif kochana;Twoja córka kwiatek.gif wygląda jak człowiek i nie wiedzę powodów do jakiejś głębszej rozkminy.Fantastycznie,że tak się odnalazła w zawodzie ,i że ma takie osiągnięcia.Jestem bardzo niepocieszona tym,że mieszkam za daleko żeby skorzystać z jej usług.
  • Mutantex 2018.11.10 [12:08]
    "Wszystko poprzekręcałeś"
    xxx
    https://www.youtube.com/watch?v=9Pfk9v_Zs7U oczko.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość Wiara 2018.11.11 [23:05]
    He, he no wlasnie gdzie ten Spec ? usmiech.gif
  • czerwona_róża 2018.11.12 [11:38]
    Oj dziękuję Nadziejko. Ma talent. Właśnie siedzę w salonie i robie się na bóstwo. Słucham jak moja córcia rozmawia z klientka i jestem pod wrażeniem. Rozwija się bardzo. Konkretnie tłumaczy jak wygląda profesjonalna pielęgnacja włosów usmiech.gif
    I jeszcze dodam że na foteku u jej szefowej siedzi jakiś obcokrajowiec i mówi po angielsku. Szefowa zna tylko proste słowa w angielskim i rozmowa sie nie klei. A mnie zatkało jak ostatnio czytałam komentarze mojej córki na jakiejś stronie w j. angielskim gdzie rozmawiala o nietolerancji mleka i produktów spożywczych, o karmieniu piersią. Aż musiałam z tłumacza korzystać smiech.gif
    Mega jestem z niej dumna!
    I tatuaże są jej znakiem rozpoznawczym.
    O.właśnie szefowa mówi do mojej corki : jak jest pytać ?
    ASK usmiech.gif
  • Czerwona_Róża 2018.11.12 [11:49]
    Tak Muti brzeczalam usmiech.gif ale ja żem gupia :-d

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...