Odpowiedz na ten temat

Top 3 najgorszych rzeczy przed randką

• gość 2017.12.12 [13:03]
    Jakie jest Wasze top 3 najgorszych rzeczy, które mogą się przytrafiać przed ważną randką? ;P
    Moje to:
    1. Pryszcz na środku czoła, ten z gatunku wielkich, podskórnych i rzucających się w oczy, nie do zamalowania
    2. Otrzymanie chwile wcześniej informacji, przez którą nie mogę się skupić na rozmowie
    3. W budynku w którym mieszkam jest awaria i nie ma wody w kranie, niewiadomo kiedy będzie a ja mam brudne włosy i ogólnie jestem raczej ,,wczorajsza"
    Czekam na wasze <3
  • gość 2017.12.12 [13:26]
    może nie na temat ale ja na pierwszej randce byłam zmuszona zabrać mojego obecnego męża do pracy bo zmienniczka w ostatniej chwili nie dojechała. Głupio było kończyć spotkanie po 30 minutach to posiedzieliśmy razem w sklepie i sumie było całkiem miło
  • gość 2017.12.12 [13:43]
    nic nie przebije opryszczki smutas.gif
  • gość 2017.12.12 [14:38]
    już w lokalu czekając na faceta rozlałam na jasną sukienkę lampkę wina. Fajnie to wyglądałosmiech.gif
  • gość 2017.12.12 [14:42]
    ej, w sumie fajna taka pierwsza randka w pracy, przynajmniej nie jest sztampowo i jest co wspominać!
    co do opryszczki to jednak przebija ją moim zdaniem brak wody w budynku jezyk.gif
    Moj ranking:
    1. Brak wody w budynku
    2. Opryszczka (taka już solidna, brrr, co się wykluwa jak w porę się jej nie zdusi w zarodku jakims urgo czy czymś)
    3. Hm, przypadkowe zjedzenie czosnku albo cebuli? oczko.gif o, albo makreli!
  • gość 2017.12.12 [14:44]
    Telefon od męża z wyznaniem miłosnym tuż przed randka. Straszne miałam poczucie winy.
  • gość 2017.12.12 [14:58]
    14:44
    Ha ha głupia idiotka.
    13:26
    A jak w pracy pisała że w sklepie ludzie chodzą przeszkadzają a obcy za ladą się kręcić nie może
  • gość 2017.12.12 [16:16]
    14:44 - rozumiem że to nie była randka z mężem?
    a co do rankingu, to złoto, srebro i brąz zdobywa OPRYSZCZKA, zwana ZIMNEM, moja ZMORA. Dobrze że poruszyłyście ten temat dziewczyny, znacie oprócz urgo jakies sposoby żeby zablokowac jej wyskakiwanie jak się poczucuje że nadchodzi MA-SA-KRA?????
    A gdyby mogło być 4 miejsce, to by było spotkanie byłego idąc na randkę smiech.gif Najlepiej z nową kobietą oczko.gif
  • gość 2017.12.12 [16:20]
    14:44 dziffffko yepannnaaa
  • gość 2017.12.12 [16:43]
    U mnie przede wszystkim okres, jestem wtedy nie do życia, zła i opryskliwa poza tym muszę częściej niź zwykle korzystać z toalety.
    Na drugim miejscu trądzik lub opryszczka.
    A trzecie to obawa o nie trafiony ubiór.
  • brokeninside87 2017.12.12 [17:18]
    - błona
    -niewydepilowane włoski
    - najedzenie się czosnku na śniadanie
    to uważam za najgorsze wpadki w takiej sytuacji
    M/y //n/a/m/e// i/s// B/e/l/l/e //I/'/m/ /d/an/c/i/n/g// h/e/r/e //e/v/e/r/y// ni/g/h/t //B/y// d/a/y/s //I// s/l/e/e/p //a/n/d// t/h/e/n// I// d/r/e/a/m //o/f// b/e/t/t/er //l/i/f/e
  • gość 2017.12.12 [17:23]
    Głupia pipo z opryszczką kilka dni pieprzysz o tym w każdym temacie, polej wstrętny ryj wrzątkiem albo kwasem, i przestań ssać nałogowo penisy kloszardów
  • brokeninside87 2017.12.12 [17:26]
    U mnie przede wszystkim okres, jestem wtedy nie do życia,
    x
    dopuszczasz mężczyznę do siebie w okresach bycia nieczystą? dziwne.
    M/y //n/a/m/e// i/s// B/e/l/l/e //I/'/m/ /d/an/c/i/n/g// h/e/r/e //e/v/e/r/y// ni/g/h/t //B/y// d/a/y/s //I// s/l/e/e/p //a/n/d// t/h/e/n// I// d/r/e/a/m //o/f// b/e/t/t/er //l/i/f/e
  • gość 2017.12.12 [17:29]
    dopuszczasz do siebie mężczyznę..... a co Ona to suka jest że ma kogoś dopuszczać?
    Ja z mężem czasem kocham się gdy mam okres. Dla mnie to nic dziwnego
  • gość 2017.12.12 [17:38]
    - alkohol- niewielka ilosc moze pomoc, a za duza moze spowodować katastrofę. Albo bedziesz zaspana po winie, bedziesz miala czerwone oczy, albo bedziesz cos plesc bez sensu i zrobisz z siebie kretynkę,
    - zly nastroj, kiedy sie czyms stresujesz to nie skupisz sie na randce tylko na tym co moze popsuc cala rozmowe i atmosfere, albo tez brak pewnosci siebie
    - ekperymenty z wygladem np. dzien przed randka typu pojscie do nowego fryzjera
  • brokeninside87 2017.12.12 [20:25]
    Ja z mężem czasem kocham się gdy mam okres. Dla mnie to nic dziwnego
    x
    to jest nieczystość. nawet jak mąż.
    x
    dlaczego suka? to są wskazania od Boga w ST, Bóg jej nie traktuje jak suki,nie trzeba tak myślećusmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...