Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Top 3 najgorszych rzeczy przed randką

Polecane posty

Gość gość

Jakie jest Wasze top 3 najgorszych rzeczy, które mogą się przytrafiać przed ważną randką? ;P Moje to: 1. Pryszcz na środku czoła, ten z gatunku wielkich, podskórnych i rzucających się w oczy, nie do zamalowania 2. Otrzymanie chwile wcześniej informacji, przez którą nie mogę się skupić na rozmowie 3. W budynku w którym mieszkam jest awaria i nie ma wody w kranie, niewiadomo kiedy będzie a ja mam brudne włosy i ogólnie jestem raczej ,,wczorajsza" Czekam na wasze <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie na temat ale ja na pierwszej randce byłam zmuszona zabrać mojego obecnego męża do pracy bo zmienniczka w ostatniej chwili nie dojechała. Głupio było kończyć spotkanie po 30 minutach to posiedzieliśmy razem w sklepie i sumie było całkiem miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie przebije opryszczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już w lokalu czekając na faceta rozlałam na jasną sukienkę lampkę wina. Fajnie to wyglądało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, w sumie fajna taka pierwsza randka w pracy, przynajmniej nie jest sztampowo i jest co wspominać! co do opryszczki to jednak przebija ją moim zdaniem brak wody w budynku :p Moj ranking: 1. Brak wody w budynku 2. Opryszczka (taka już solidna, brrr, co się wykluwa jak w porę się jej nie zdusi w zarodku jakims urgo czy czymś) 3. Hm, przypadkowe zjedzenie czosnku albo cebuli? ;) o, albo makreli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon od męża z wyznaniem miłosnym tuż przed randka. Straszne miałam poczucie winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:44 Ha ha głupia idiotka. 13:26 A jak w pracy pisała że w sklepie ludzie chodzą przeszkadzają a obcy za ladą się kręcić nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:44 - rozumiem że to nie była randka z mężem? a co do rankingu, to złoto, srebro i brąz zdobywa OPRYSZCZKA, zwana ZIMNEM, moja ZMORA. Dobrze że poruszyłyście ten temat dziewczyny, znacie oprócz urgo jakies sposoby żeby zablokowac jej wyskakiwanie jak się poczucuje że nadchodzi MA-SA-KRA????? A gdyby mogło być 4 miejsce, to by było spotkanie byłego idąc na randkę :D Najlepiej z nową kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:44 dziffffko yepannnaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie przede wszystkim okres, jestem wtedy nie do życia, zła i opryskliwa poza tym muszę częściej niź zwykle korzystać z toalety. Na drugim miejscu trądzik lub opryszczka. A trzecie to obawa o nie trafiony ubiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia pipo z opryszczką kilka dni pieprzysz o tym w każdym temacie, polej wstrętny ryj wrzątkiem albo kwasem, i przestań ssać nałogowo penisy kloszardów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przede wszystkim okres, jestem wtedy nie do życia, x dopuszczasz mężczyznę do siebie w okresach bycia nieczystą? dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopuszczasz do siebie mężczyznę..... a co Ona to suka jest że ma kogoś dopuszczać? Ja z mężem czasem kocham się gdy mam okres. Dla mnie to nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- alkohol- niewielka ilosc moze pomoc, a za duza moze spowodować katastrofę. Albo bedziesz zaspana po winie, bedziesz miala czerwone oczy, albo bedziesz cos plesc bez sensu i zrobisz z siebie kretynkę, - zly nastroj, kiedy sie czyms stresujesz to nie skupisz sie na randce tylko na tym co moze popsuc cala rozmowe i atmosfere, albo tez brak pewnosci siebie - ekperymenty z wygladem np. dzien przed randka typu pojscie do nowego fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z mężem czasem kocham się gdy mam okres. Dla mnie to nic dziwnego x to jest nieczystość. nawet jak mąż. x dlaczego suka? to są wskazania od Boga w ST, Bóg jej nie traktuje jak suki,nie trzeba tak myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×