Odpowiedz na ten temat

Trele - morele , po czterdziestce. Dla niesystematycznych.

• nikita 72 2006.12.01 [00:46]
    hmmm ... no niech spróbuje... może to nawet być interesujące oczko.gif

Życie to nie droga szybkiego ruchu między kołyską a grobem... to miejsce na parking pod słońcem...
  • Zgoda... 2006.12.01 [00:49]
    Ooo! Mam Cię ! smiech.gif

Czasami o byle cień człowiek ma żal do człowieka, A życie... jak woda ucieka...
  • nikita 72 2006.12.01 [00:54]
    ooo usmiech.gif czyżby Misiu? i co teraz? smiech.gif

Życie to nie droga szybkiego ruchu między kołyską a grobem... to miejsce na parking pod słońcem...
  • Zgoda... 2006.12.01 [00:56]
    Jestem w kropce smiech.gif

• nikita 72 2006.12.01 [00:59]
    haha oczko.gif kto by pomyślał.... że będziesz w kropce usmiech.gif

• nikita 72 2006.12.01 [01:04]
    podoba mi się to co napisałeś \"Brak równowagi uczuciowej daje przewagę emocjonalną stronie, która jest w związku mniej zaangażowana uczuciowo, daje władzę, poczucie, że można robić, co się chce, uczucia i zaangażowanie drugiej strony bywają wykorzystywane, rodzi się frustracja - związek jest zagrożony.

Chyba najlepsza jest równowaga, kołysanie - jeśli już - to delikatne.\"

kiedyś tez tak myślałam... własciwie chciałabym wciąż w to wierzyć ale życie i doswiadczenia mówią mi coś innego...

• nikita 72 2006.12.01 [01:09]
    a mówią to co Ondyna... \" I zawsze lepiej jest, żeby to dziewczyna kochała trochę mniej - faceci mają naturę łowców, jeśli nie ma na co polować, tracą zainteresowanie.
    Z upływem czasu kobiety angażuja się mocniej: stabilizacja, ślub, dzieci, wspólny dom - wszystko temu sprzyja. Mężczyzna -przeciwnie, bardziej ceni nowości i adrenalinę.\" niestety
    dopóki się udaje ( bo ja jedynie mogę udawać) chłodną, niedostępna itd to jest fajnie (choć nie dla mnie , bo musze udawać) a jeśli sie daje przysłowiowe serce na dłoni... to wiadomo co dalej...

• Zgoda... 2006.12.01 [01:10]
    Możesz powiedzieć coś wiecej ?

• nikita 72 2006.12.01 [01:11]
    jesteś ? czy śpisz ? snem zimowym oczko.gif

• nikita 72 2006.12.01 [01:13]
    jesteś usmiech.gif
    dodałam coś jeszcze, wystarczy...?

• Zgoda... 2006.12.01 [01:13]
    Wiesz, to jest takie schematyczne myślenie, pewnie sa i tacy faceci, wieczni łowcy, ale czy rzeczywiscie jest ich tak wielu ?

• Zgoda... 2006.12.01 [01:14]
    Napisze Ci coś, poczekaj moment

• nikita 72 2006.12.01 [01:17]
    jest ich naprawdę tak wielu.. nie zawsze to typowi łowcy ale to działa, niestety...
    pewnie że poczekam usmiech.gif

• Zgoda... 2006.12.01 [01:20]
    Chyba ze dwa lata temu, dokładnie nie pamietam, zobaczyłem wiszące obok siebie dwa nekrologi - dwojga staruszków, małżonków.
    Oboje mieli ponad 90 lat.
    Pierwsza odeszła Ona, On trzy czy dwa dni później. Pogrzeb mieli wspólny...

Wywarło to na mnie ogromne wrażenie, opisałem to nawet na pewnym topiku...

• nikita 72 2006.12.01 [01:23]
    nie dziwię się wcale, też by to wywarło na mnie wrażenie...tylko o to chodzi, że nie ma juz takich ludzi, jak są to nieliczne wyjątki ( jak ja oczko.gif )
    zmieniła się mentalność czy sama już nie wiem co... ale to naprawdę rzadkość
    opisałeś na tym sławetnym topiku, którego już nie ma zapewne..?

• Zgoda... 2006.12.01 [01:26]
    Znałem kiedyś pewnego człowieka, był mniej więcej w moim wieku. Nie był żadnym moim znajomym - po prostu znałem go.

Też jakieś dwa lata temu, zachorowała mu żona, po kilku miesiacach zmarła. Nie mógl sie po tym pozbierać. Zaniedbał sie bardzo, zaczął pić. Płakał, jak o niej opowiadał.

Nie poradził sobie z tą stratą.

Powiesił się.

Jest coś, co łączy te odległe z pozoru historie...

• nikita 72 2006.12.01 [01:29]
    napewno jest...

• Zgoda... 2006.12.01 [01:31]
    Tacy ludzie Nikito są, jest ich naprawdę wielu.
    Topik, na którym opisałem te historie istnieje, raz został skasowany, ale po kilku dniach znów został przywrócony usmiech.gif

• nikita 72 2006.12.01 [01:32]
    ... tak jak wspomniałam, miałam kiedyś inne poglądy... jak straciłam człowieka, którego kochałam NAD ŻYCIE to też miałam takie myśli... tylko, że on nie umarł......... a ja szybko zrozumiałam że mam dla kogo żyć.

• nikita 72 2006.12.01 [01:34]
    obyś miał rację, że jest takich ludzi wielu...

co to za topik? dasz jakiś namiar? usmiech.gif

• Zgoda... 2006.12.01 [01:41]
    Nawet nie wiesz, jak rozumiem Twoją sytuację. Ja od paru miesięcy usiłuję znaleźć cel życia...a tak naprawdę to od paru lat...

• Zgoda... 2006.12.01 [01:43]
    Chcesz poczytać, co tam pisałem ? smiech.gif

• nikita 72 2006.12.01 [01:48]
    cieszy mnie, że rozumiesz..

Cel mam, bo mam moje perły... ale brak tego dopełnienia...

Pewnie że chcę poczytać usmiech.gif

• Zgoda... 2006.12.01 [01:55]
    Mogę namiar wysłać mailem ?

• nikita 72 2006.12.01 [01:57]
    no pewnie

• Zgoda... 2006.12.01 [02:05]
    Powinien już być usmiech.gif

• nikita 72 2006.12.01 [02:09]
    usmiech.gif owszem

leci właśnie jeden z moich ulubionych kawałków w RMFce usmiech.gif kocham muzę........ najróżniejszą

• Zgoda... 2006.12.01 [02:13]
    Ja teraz słucham Govi
    A przedtem Middle of the road
  • Zgoda... 2006.12.01 [02:20]
    Nikito, jeśli pozwolisz, opuszczę Cię.
    Dobranoc lapka.gif

• nikita 72 2006.12.01 [02:23]
    pozwolę usmiech.gif oczywiście
    też się zbieram... sprawdź @ usmiech.gif
    dobrej nocki Zgodo...
    do jutra lapka.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...