Odpowiedz na ten temat

Tworki ostry dyżur.

• gość 2018.09.13 [21:26]
    nie burz się tak, bo aż ci się język plącze.
  • gość 2018.09.13 [21:29]
    kupy nie zrób
  • gość 2018.09.13 [21:29]
    Ten ostatni wyraz to co?
  • gość 2018.09.13 [21:30]
    ten ostatni wyraz to fantazje erotyczne rescatora. Kafeteria takich rzeczy nie przepuszcza w godzinach oglądalności nieletnich.
  • gość 2018.09.13 [21:33]
    Niewykluczone, że chodziło energiczne przesuwanie skory na intymnej części ciała.
  • gość 2018.09.13 [21:35]
    Kulfa trolle tu każdego dopadną i przetrzepiąsmiech.gif
  • Maciek B 2018.09.14 [11:49]
    Witam.
    facebook.com/wyspapelnacudow
  • _iftar_ 2018.09.14 [15:38]
    GW twierdzi że Komorowski przegrał przez boty.
    Ojoj zdegradowali zakonnice.
    Salam Al-Kutz
  • Maciek B 2018.09.14 [15:55]
    U mnie dzis smakowite kanapki.
  • gość 2018.09.14 [16:03]
    Rondel nie masz za grosz honoru piszac na temacie Iftar po tym jak ja od szmat wyzwales.Odszczekaj to kundlu i przepros
  • Maciek B 2018.09.14 [16:26]
    Najpierw ona niech mnie przeprosi.
  • gość 2018.09.14 [16:30]
    Ona nie ma za co przepraszac
  • Maciek B 2018.09.14 [16:32]
    To w takim razie ja takze nie mam za co przepraszac.
  • gość 2018.09.14 [16:50]
    to po co tu wlazisz jak jej nie lubisz/ masz swoj temat i siedz na nim
  • Maciek B 2018.09.14 [17:07]
    @gosc: bo moge.
  • _iftar_ 2018.09.14 [20:11]
    Red Lisinski
    Przez 3 lata czytałem, że na Andrzeja Dudę i PiS w 2015 r. głosowali ludzie starsi, słabo wykształceni, ze wsi i małych miejscowości, czyli ogólnie mówiąc: ciemnogród. Dziś się dowiaduję, że ci wyborcy śmigali po necie niczym Bill Gates, po ponoć AD wygrał dzięki Internetowi.
    Salam Al-Kutz
  • Maciek B 2018.09.14 [20:15]
    Duda i PiS wygrali we wszystkich grupach wiekowych, a internet juz dawno trafil na wies.
  • Maciek B 2018.09.14 [20:16]
    A ty ifka wypad stad szmato.
  • otulona_snem 2018.09.15 [00:17]
    _iftar_ wczoraj [15:38]
    GW twierdzi że Komorowski przegrał przez boty.
    Ojoj zdegradowali zakonnice.
    o
    GW wyrabalo tez cala lewice w kosmos..( SLD)..ja caly czas powtarzam za Dmowskim..ktory z Pilsudzkim sie jakos umial znalezc i w 1918 r, PL na nogi postawic, ze pewni ludzie, ktorzy mienia sie Polakami nimi de facto nie sa i to jest cala tragedyja tego Narodu
    o
    glownie chodzi mi o Narod, ktory nawet z jeziora zrobil morze oczko.gif
    A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
  • gość 2018.09.15 [00:20]
    dmowski z piłsudsim siebie warci. zrobili z polski bezwolny grajdołek, który potem stał się podatny na kolejną dyktaturę.
  • otulona_snem 2018.09.15 [00:22]
    Miller powinien byc niestety odsunety jak na razie, bo dlatego, ze wystawil ta kretynke Ogorek na Prezydenta, PIS ma wiekszosc-problem PO,mnie malo obchodzi, bo nie wiedza w co wpasc
    o
    teraz szanse ma lewica-ale jakie ma argumenty wobec 500 plus i 300 plus i ch*j wie co plus?
    o
    zalatwil ich wszystkich Kaczynski jak chcial..
    o
    Kaczynskiego zalatwi jak Nas wszystkich czas-wiec nic innego nie pozostaje jak kabarety i tylko spokojne przygladanie sie temu, co sie akurat dzieje
    A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
  • otulona_snem 2018.09.15 [00:23]
    gość dziś [00:20]
    dmowski z piłsudsim siebie warci. zrobili z polski bezwolny grajdołek, który potem stał się podatny na kolejną dyktaturę.
    o
    i walczyli o jedna babe, ktora zreszta ten drugi pogonil i upokorzyl
  • gość 2018.09.15 [00:26]
    ogórek i nowacka były chybionymi twarzami, no ale kto wtedy mógł wiedzieć. krytykować w czambuł po szkodzie, bez zastanowienia, to tak jak ci, którzy krytykują w czambuł PW, nie bacząc, że jak dopiero po szkodzie można mądrze gadać, a przed szkodą są nadzieje i próby wprowadzenia czegoś jak dotąd nie zbadanego, ale rokującego nadzieje.
  • gość 2018.09.15 [00:29]
    dyktatura prymitywizmu, nacjonalizmu i ciemnogrodu nie może dać dobrych efektów długodystansowo, a niektórzy tak tego dziś pragną. bo dla nich to na dzień dzisiejszy pasuje, do ich prymitywnej ideologii. ale nie patrzą, że jutro może dojść do władzy inny dyktator ideolog, z którym nie będą się zgadzać, ale lud podatny na bezmysł poddania się dyktaturze, podda się i tym następnym.
  • otulona_snem 2018.09.15 [00:34]
    krytykowac? a dlaczego mam nie krytykowac? szczegolnie kogos kto mnieni sie lewica i w 2004 roku , lub w 2005 teraz nie pamietam likwiduje fundusz alimentacyjny?smiech.gif
    o
    to ma byc lewica? tak postepuje?
    o
    ludzie,glosuja na PIS bo przejal funkcje lewicy( oczywiscie pozornie) dla siebie glownie
    o
    taki Petru, Trzaskowski bierze 500 plus i 300 -plus i taka nawet sioatrzenica Prezesa bierze smiech.gif ,a jak wspominalam wczesniej matka samotnie wychowujaca dziecko, przekracza dochod o 17 zl..juz 500 plus po 1.01.19 nie dostanie
    o
    ludzi powinni lepiej uczyc matematyki..logiki i perspektywicznego myslenia,fizyki wrecz..
    o
    bo dla mnie to sie kupy matematycznie nawet nie trzyma, a ludzie ta retoryke kupuja..szokujace..
  • gość 2018.09.15 [00:41]
    ja nigdzie nie piszę, że należy nikogo nie krytykować, tylko o obarczaniu absolutną odpowiedzialnością za niepowodzenie czegoś, co nie wyszło mimo dobrej woli.
    a naród tak nierozwinięty intelektualnie jak polska, lubujący się w zapędach nacjonalistycznych, rasistowskich, homofobicznych i ksenofobicznych, na prawdziwą lewicę nie będzie szybko gotowy, podatny, ani jej nie wyprodukuje. smutne lecz prawdziwe.
  • otulona_snem 2018.09.15 [00:42]
    i taka "lewica" nie kupi w tej chwili zadnego 18 latka tak na marginesie bo jego Mama ma na niego 500 plus, 300 plus....bo IMO Panstwa opiekunczego nigdy w PL nie bylo( takiej lewicy jak na zachodzie,a przynajniej podobnej,,zeby tu ludziom chociaz po 100 zl dali..),a Kaczynski dal ludziom skrawek pieniadza..jako pierwszy i tak ich zalatwil pieniedzmi..te cale "zdardzieckie ordy"..ni to smieszne n to smutne( ja sie nie usmiechne)
    o
    jak sie malo co perspektywiczie w polityce mysli, tylko bedac grabiami..to sie tak laduje jak teraz..
  • gość 2018.09.15 [00:43]
    ich można omotać łatwo chlebem i igrzyskami i wcisnąć pod kolejną dyktaturę obezwładniającą umysły. zresztą pod dyktaturą nie trzeba myśleć, tylko wierzyć. a myśleć jest przecież trudniej.
  • gość 2018.09.15 [00:44]
    500+ to żadna lewica, tylko łapówką za zgodę na dyktaturę.
  • otulona_snem 2018.09.15 [00:45]
    gość dziś [00:41]
    o
    lewica na zachodzie to forsa dla rodzin, dla samotnych, dla bezrobotnych dla chorych i starych( mowie o normalnych krajach w UE)
    o
    w PL nigdy nie bylo prawdziwej lewicy po 1945

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...