Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gov.

Ulubiona postać z Kubusia Puchatka ?

Polecane posty

Gość gov.

i dlaczego ta ? ciakawe jaka wyjdzie statystyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek tygrysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolaL......................
nie znoszę tego głupiego miśka Kubiusia Puchatka jedyny zwierzak którego tak naprawdę lubie to Tygrysek resztak jest do bani i faktycznie z małymi mózgami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisalam, dlaczego. Bo jest malutki, bezbronny, ale stara sie walczyc ze swoimi slabosciami i jest wspanialym przyjacielem, mimo, ze czesto niedocenianym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiaczek rules
bo Puchatek ciagle udaje głupiego..i to specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiaczek na prezydenta
ok, zmieniłam nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiaczek rules
no tak, a nie jest tak, ze ten Kubuś Puchatek to taka cwana gapa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiaczek na prezydenta
ja podejrzewam, że Kubuś to taki lekki kretyn, który wykorzystuje Prosiaczka i pcha się na afisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiaczek rules
z ust mi te słowa wyjąłeś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiaczek na prezydenta
jestem kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gov.
Przyznam, że nie rozumiem tego uwielbienia dla Prosiaczka, poczciwy jest to prawda :) ale jakiś taki ;) Osobiście darzę uwielbieniem osiołka - jest :classic_cool: Pytanie do tych, którzy utożsamiają się z Prosiaczkiem ;) Czy ludzie Was nie wykorzystują ? Potraficie odmówić ? czy dajecie sobie wejść na głowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie uwielbiam Kubusia Puchatka. Czytaliście \"Tao Kubusia Puchatka\"?? zajebista książka!! a z postaci to lubię Tygryska, Kłapouchego, Kubusia, Królika, Maleństwo z mamą a dopiero na końcu Prosiaczka. Każdy wywołuje u mnie inne uczucie. Tygrysek mnie bawi i rozśmiesza, Kłapouchy wywołuje instynkt opiekuńczy, Kubuś rozbraja mnie swoją prostolinijnością, Królik czasem wkurza, bo jest wredny, Maleństwo jest tak słodkie, że je uwielbiam, a Prosiaczek wywołuje u mnie agresję, bo nie lubie takich ciapciaków... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiaczek rules
Prosiaczek po p[rostu umie być przyjacielem a Kubuś tylko ciągle ględzi o swoich przeżyciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiaczek na prezydenta
nie daję sobie wejść na głowę (kiedyś tak było, jeśli byłam bardzo zakochana, ale zdażało się to rzadko) nie wykorzystują mnie (co najwyżej ja wykorzystuję, choć nie lubię tego robić, więc w zasadzie o wykorzystywaniu nie można mówić) odmawiam zawsze kiedy chcę i używam wtedy mojego niezawodnego argumentu odpowiedniego na wszystko "bo nie mam ochoty" a kłapouch to bardzo miła postac, ale przeciez taki flegamtyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gov.
Satinell ---> a nie uważasz, że w sumie Kłapouchy tez jest ciapciakiem, tylko takim trochę bardziej Wyrafinowanym ? :D Prosiaczek na prezydenta ---> nie flegmatyk, tylko ten, no... filozof :p "bo nie mam ochoty" ? bosko :D bardzo poręczny argumencik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapouszek jest raczej troszkę zagubiony, flegmatyczny, w sumie wszystko mu obojętne, choć nie do końca... taki, co to by nim się zaopiekować. a Prosiaczka to chyba bym udusiła, bo on się nawet własnego cienia boi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie
Kłapouchy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiaczek na prezydenta
ja bym Ci dała udusić Prosiaczka!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×