Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w jakim wieku facetom juz nie staje ?

Polecane posty

Gość gość

i tylko leza i sapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20-65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 40-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz kobieto seks, to wykorzystaj swego faceta do 40-tki. Potem już z górki. Oczy by chciały, a już nie staje. I nic z tym nie robi, mysli, że od patrzenia zaspokoi swoja kobietę. Pozostaje kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio po 40 stce? to faceta trzeba szuka 35 lat MAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, serio Jeśli tylko żre, leży na kanapie z pilotem w ręce, to impotencja gwarantowana. Styl zycia pokaże ci na ile go bedzie stać po 40-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już wszystko jasne, dlaczego kobiety szukają młodszych kochanków. Po co im drugi leniwiec. Nie jestem kochanką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, serio Jeśli tylko żre, leży na kanapie z pilotem w ręce, to impotencja gwarantowana. Styl zycia pokaże ci na ile go bedzie stać po 40-tce x jaki styl zycia? mozna przedluzyc sprawnosc seksualna u mezczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, mozna Pierwsza zasada, pomijając jedynie stany chorobowe, to ******* co za tym idzie lepsze krążenie krwi.Wyobraź sobie faceta wracającego ze spaceru czy treningu i faceta zwlekającego się z kanapy i pędzącego do lodówki. Ktory z nich ma szansę na udany seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygwiazdkowało r-u-c-h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impotencja to szczescie dla faceta.ma spokoj.jest czas na hobby,piwko.calkowita wolnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla faceta może i tak, ale gdzie w tym wszystkim jest partnerka? Stara już? czy znudzenie? Nie dziw się więc, że kobieta szuka zaspokojenia poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma spokój, to szczerze wątpię;) ma wciąz niezadowoloną i gderającą partnerkę. Uważasz, że to lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokoj ma gdy jest sam bez kobiety-singiel.nie musi jej szukac zeby sie zaspokoic.zadnych zbędnych wydatkow typu prezenty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj powiało trochę egoizmem, trochę materializmem...:) chociaż jak się głębiej zastanowić, to nie wiem, czy nie lepsze jest singielstwo niż tkwienie w związku bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety po 40stce to w jakim stanie są?oczywiscie zdarzają się zadbane,szczupłe,atrakcyjne.ale pasztety tez są a w takim przypadku wiekszosc marzy o impotencji gdy skok w bok jest niemozliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma mowy o kobietach pasztetach, a o facetach leniwcach. A swoją drogą kobiety po 40 są bardziej zadbane niż te młodsze, które mają na karku wychowanie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Owszem, mozna Pierwsza zasada, pomijając jedynie stany chorobowe, to ******* co za tym idzie lepsze krążenie krwi.Wyobraź sobie faceta wracającego ze spaceru czy treningu i faceta zwlekającego się z kanapy i pędzącego do lodówki. Ktory z nich ma szansę na udany seks? x nie wiem, dlatego pytam. Czytalam kiedys, ze najedzony mezczyzna ma mniejsza ochote na seks, a czy to prawda to nie wiem, bo nie jestem mezczyzna. Zmeczony mezczyzna tez podobno nie ma ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zadbane,hahaha,większosc bab po 40 nie zmienia na swierzą codziennie stanikow i majtek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 18.11 Zmeczony mezczyzna tez podobno nie ma ochoty na seks. Tak, zmęczony nie ma ochoty, ale odprężony spacerem czy treningiem juz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spokoj ma gdy jest sam bez kobiety-singiel.nie musi jej szukac zeby sie zaspokoic.zadnych zbędnych wydatkow typu prezenty itd. x widac, ze kochac nie potrafisz, nie wiesz co to milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauwazylem ze baby po 40 nie myją codziennie wlosow :-( blee...kiedys kolezanka lat 60 przyznala sie ze raz na tydzien glowe myje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po 40 to brudasy.wiec facet w związku marzy o młodej albo o impotencji zeby tylko nie musial jej bzykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Twoja kobieta też pewnie skrycie cieszy się z twojej impotencji, aby móc bez wyrzutow sumienia bzykać się z młodszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktory mlody zechce starą rure bzykac?jakis zbok chyba.mlody woli mlode.to ja mam 39l i mam kobiete 17l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, naprawdę waszym facetom po czterdziestce juz nie staje? Ja mam 35 lat, mój facet 48. Jest zadbany przystojny i mega w łóżku, jesteśmy razem już 10 lat. Wszystkie macie brzuchatych leniwcow? Współczuję..może dlatego że jestem z Wlochem ;) polscy faceci szybko się starzeją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja mam 39l i mam kobiete 17l. A ile teściowie mają lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tylko serce staje jak sie zasapie po drodze do lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erekcja faceta zależy nie od jego wieku a od wieku kobiety, odwrotnie proporcjonalnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×