Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wraca i Zostawia

Polecane posty

Gość gość

Najpierw przyjaciele. Nie traktowałam go zbyt poważnie, lecz on bardzo zabiegał o mnie, minęło 5 miesięcy, i wszytko do tego czasu było fajnie. Gdy mu wyznałam co do niego czuje, stwierdził że to nie ma sensu, zaczął upokarzać, wyzywać, wyśmiewać się. Minął miesiąc a on stwierdził, że był głupi że tak mnie wykorzystał i że chciałby to naprawić. Wybaczyłam mu. Minęły 3 dni wspólnego kontaktu, i powtórka z rozrywki, znowu to samo. Stwierdziłam, że następnym razem w to nie wejdę. Minęło 20 dni i znowu napisał, że był głupi, że się zmienił itd,i tak cały czas co 20 dni. Za 7 razem stwierdził, że się naprawdę zmienił, starał się, było wszytko fajnie przez tydzień, zaczął mnie olewać , nie odpisywał na to czy mnie kocha. Więc tym razem to ja sprawę postawiłam jasno i z nim kontakt zerwałam bo myślałam ze mnie nie kocha, ale prawda była inna, chcąc z nim wyjaśnić to nieporozumienie które zaszło bo myślał ze go nie kocham, nawet nie chciał ze mną gadać, wolał z inną dziewczyną, a jak usłyszał ze chce z nim gadać to ewidentnie to olał i powiedział że ma to w d***e. Jak mnie widzi zawsze to robi mi na złość startując do innych dziewczyn. Zawsze kończy się tak samo. Zostawia, ma wyj****e, a potem wraca i żałuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnij o nim. Tak już będzie zawsze, aż znajdzie ciekawszy "obiekt" do zabawy uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna byc taka glupia I naiwna zeby 7 razy dawac szanse take niestabilnemu facetowi?! On z Toba ciagle pogrywa, nie kocha Cie, raz sie odzywa bo moze nie ma innych opcji na spedzanie czasu, pozniej olewa. Ile jeszcze razy nabierzesz sie na obietnice jego ,,zmiany"? On sie ze Tobie zalezy, na koje oko dobrze sie bawi pogrywajac z Toba, jestes dziewczyna rezerwowa, kreci z kolezankami. Szanuj sie I cokolwiek on bedzie znowu pisal, obiecywal (jak mu sie pewnie bedzie nudzilo) , to olewaj go totalnie, nie odpisuj, zero kontaktu. Jak gdzies go spotkasz to traktuj go jak powietrze. Rozejrzyj sie wokol, poznaj kogos, otworz sie na nowe znajomosci, niech on widzi ze masz juz na niego wy...e. Badz konsekwentna w tym. To jedyny sposob zebys wyszla z twarza z tego I zapomniala o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam..ale to facet, a zachowuje się jak kobieta, bo co 20 dni..ma okres. Autorko, obudź się i kopnij go, niech frunie. Godność i honor słyszałaś o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś głupia że dawałaś mu tyle szans.jaka ja byłam skoro dawałam mu tych szans o wiele więcej? to się nie zmieni. jedyna zmiana na jaką możesz liczyć to większe przynęty. być może zwykłe kocham zamieni na poezje śpiewaną a zamiast szarego 'tęsknię' wyśle ci smsem 'z żalu i tęsknoty rozrywa mi serce' nie daj się więcej nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To typowy GRACZ, jego intencja gdy CIE zfobywal nie byl zwiazek z Toba, a jedynie ,,zdobycie CIE" pewnie zeby poprawic sobie ego, udowodnic sobie samemu ze jednak lecisz na niego, mimo wczesniejszego oporu. Zdobyl cel, ego mu uroslo, pewnie pochwalil sie kumplom I odpuscil. Takich delikwentow jara tylko gonienie kroliczka, a nie go zlapanie. Co jakis czas ,,wraca" do Kroliczka, gdy akurat mu sie nudzi, nie ma innych opcji chwilowo bo wie, ze ten zakochany kroliczek ciagle na niego czeka I daje mu nowe szanse za kazdym razem ludzac sie ze wkoncu on site zmieni. Jak najdalej Od takich graczy ktorzy tylko dowartosciowuja die waszym kosztem! Urwanie kontaktu raz na zawsze jest najlepszym rozwiazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Ci ludzie radza...co zamierzasz autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariiikkk
a co wy wiecie o milosci i zabijaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×