Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedddna

Wszystko prysnęło przed chwilą.......ale co ja mam teraz zrobić!!!

Polecane posty

Gość taka jedddna

Powiedział mi że jestem zerem,że niepotrzebnie zawracał sobie mna głowe. że niezasługuje na nic . Bo powiedzialam ze nie chce jezdzic z jego mamusia na wycieczki, i nie chce zeby codziennie jego tatus do nas przychodził i siedzial cały dzien:(. mieszkamy razem 2 lata jestesmy 6.ja sie staram jak nigdy a on mi mówi przykre zeczy za duzo juz usłyszalam nie chce mi sie zyc mam ochote połknąc tabletki i w koncu nie czuc sie zponiewierana jak gówno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuc go!!co to za facet ktory tak poniza swoja kobiete..i na dodatek jestescie tyle czasu z esoba!!!!! pmysl.on cie wykanca psychicznie bi ty masz wlasne zdanie1!!! to moze tez go wyklinaj..i przyprowadzaj spwich rodzicow!!! mowie ci,ten ziwazek nie ma przyslzosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooo
olaboga!! jestes zerem ??? za takie cos jak mógl cie tak nazwac? matko zostaw go-jest okropnym ma misynkiem i na pewno jedynakiem-prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jedynakiem??napewno jest zasranym mamisynkeim ....bo jednak robic kobiecie awanture o mamusie i tatusia to szok lda mnie... pownzie...stac sie na wiele lepszego mezczyznwe..ktory bedzie cie kochac i udowadniac ci to koazdego dnia..a nie na takie zero ktore toba pomiata.... uwierz..jestes zapewne atrakcyjna kobieta ktora moze miec kazdego rozejrzyj sie...napewno czekaja na ciebie..a jego rzuc...mimo ze ejstescie tyle lat..przeicez ten zwiazek jest toksyczny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnaaa
hej dziewczyny! mam podobny problem! tydzien temu rozstalam sie z faectm wlasnie przez jego mamusie! teraz siedze i sie dołuję:(:(:( ale juz tyle razy sie rozstawalismy ze chyba nadszedl juz ten czas ze rzeba to skonczyc na zawsze... tylko ciezko bo wciąż kocham i cierpie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu a xoz to za maminsynki!!!!!!!!!!rzuccie takich frajerwo i juz!!!a 20 lat po slubie mama dalje bedie mu skarpetki kupowala???jezu...gdzie CI mezczyzni prawdziwi tacy!!!?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bylam z trakim facetem. Po jakichs 2 latach zwiazku pokazal ze jest polaczeniem najgorszych cech jakie mezczyzna moze miec czyli byl zakochanym w sobie maminsynkiem, jedynakiem- a jakze! Zwialam gdzie pieprz rosnie i jestem szczesliwa wreszcie trafilam na cudownego faceta, poza ktorym swiata nei widze :) moja propozycja brzmi - uciekaj od tego...\"faceta\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co
z nim jestes, czy on jeden na swiecie, nie szkoda tobie twoich mlodych lat na takie nic. Nie umiesz mu odpowiedziec tak, że pójdzie mu w pięty ... Szanuj siebie, bo nikt nie bedzie ciebie szanował. Ublizając tobie on ubliza przede wszystkim sobie, spakuj się, albo go spakuj i ... żegnaj. Trafilas po prostu na nieodpowiedniego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radi
A mnie była właśnie powiedziała na odchodne porównując mnie do byłego tak że on był przynajmniej mamisynkiem a to pryncloniej kobieta w odniesieniu że słuchałem co radził mi tato i brat choć miałem własne zdanie też. Nie wiem co miałem o tym myśleć. Tak jakby wolała abym był mamisynkiem...Phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie silnie
urazilas jego uczucia synowskie, musial sie niezle wkurzyc, trudno oceniac czyja racja, skoro mnie przy tym nie bylo tak czy inaczej zwiazek nie ma przyszlosci z wielu wzgledow. Lepiej wiedzic teraz niz po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×