Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmichael

Z dziewczyną na delegacje?

Polecane posty

Gość gośćmichael

Witam wszystkich :) Muszę wyjechać na miesiąc na delegacje prawie 700km bez możliwości sprzeciwu. Stąd moje pytanie , czy jeśli i tak każdy ma mieć osobny pokój w hotelu, to czy jest możliwość sprowadzenia dziewczyny? Haha wiem głupie pytanie ale bardzo ją kocham i wiem,że rozłąka nie za dobrze może na nas wpłynąć-noedawno wyszliśmy z kryzysu... Poza tym (co najśmieszniejsze) dzień po delegacji i tak mamy wyjechać do miasta niedaleko położonego - mamy już rezerwacje hotelu (dowiedziałem się o miejscu delegacji wczoraj,straszny zbieg okoliczności). Myślałem o zaproponowaniu jej chociaż od trzeciego/4 tygodnia aby przyjechała....co o tym sądzicie? Moja dziewczyna jeszcze o niczym nie wie a ja z chęcią poznam Wasza opinie, nie bawi mnie poza tym szwendanie się po barach czy samotne wieczory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w czym rzecz? podaj maila to do niej napiszę w Twoim imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepoważne jak dla mnie. Na wyjazd służbowy ciągnąć dziunie. Ty jesteś w podstawówce? Bo mentalność masz dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmichael
Wszystko opłaca firma (noclegi, wyżywienie) ale wiadomo TYLKO moje , pokoje mają być tak czy owak z jednym dużym łóżkiem a tak sobie myślę z tego co się słyszy jedni sprowadzają sobie koleżanki to czy nie mógłbym sprowadzić dziewczyny? Tym bardziej ,że nazajutrz i tak czekalby nas wyjazd (a z tego miejsca to tylko 150 km już ) ;) myślę,że to głupi pomysł nie jest ale wciąż się waham jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmichael
Praca od 5- 11 a później? :) NUDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły k***idolek, sprowadzaj sobie kogo chcesz w takim razie. Ta "delegacja" to jakaś kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pracy też ją zabierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jacyś robole? Praca id 5 do 11 a potem dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmichael
Nie - biurowa , a dokładniej prezentacje w celu pozyskiwania klientów na danym obszarze :) godziny poranne , wtedy biurokracja w naszej firmie wyłącznie jest prowadzona ... Napisałem tak ,że koleżanki ponieważ słyszałem o kumplach , którzy potrafią przygr***** sobie np. kelnereczke czy hostessę, ale większość stroni od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akwizycja ja prdle. Garnki czy odkurzacze prezentujecie o tej 5 rano??? jaka praca taka delegacja, pewnie w tym środowisku sprowadzanie dziuni to norma więc enjoy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×