Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z wielką czułością przyjmę i wspomogę każdego w depresji lub trwodzę , Maryja

Polecane posty

Gość gość

zapewnia o swej potężnej opiece którą ma dla każdej osoby przeznaczoną . Najświętsza Maria mówi do bł . Gladys de Motta w San Nicolas w ameryce południowej słowa : " Różaniec święty jest bronią której każdy wróg boi się najbardziej . Różaniec jest najpewniejszym schronieniem dla tych którzy szukają obrony przed złem dla siebie lub dla innych. " " Ale nade wszystko różaniec odmawiany z sercem odmawiany żarliwie jest bramą przez którą wejdziecie do Mego Niepokalanego Serca ... ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ten temat tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomodl się prosze o moj porod aby byl bez komplikacji. Dziękuję. Z Panem Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomodlę się w Twojej intencji , szybkiego i łagodnego porodu. Wszystkich potrzebujących, poszukujących- szczęścia, miłości, bliskości, polecę w modlitwie opiece Maryi. Po co taki temat, ktoś pyta.. A ile jest tematów o cierpieniu, odrzuceniu, depresji, dołkach, zwątpieniach. Większość z Was była ochrzczona, warto wrócić do wiary aby pomodlic się, prosic Boga, Maryję o pomoc, o łaskę, o siłę. Człowiek nie jest panem świata. Módlmy się... Zdrowaś Mario, łaski pełna, Pan z Tobą, blogosławionaś Ty między niewiastami, i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Mario, Matko Boża, módl się za nami, teraz, i w godzinę śmierci naszej. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poprosze o modlitwę o wyjście z depresji i nieśmiałości dla kolegi modlitwę o wyjście z raka nie wiem czy to pomoże ale DZIEKUJE za poświęcony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za modlitwę w mojej intencji. Pozdrawiam z Panem Bogiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Asia
Za chwilę pomodlę się za Was wszystkich. Proszę też o modlitwę za mnie, bym pogodziła się z odejściem człowieka, którego tak kocham i za którym tak tęsknię. Bym zapomniała, jeśli nie mogę z nim być. Z góry dziękuję. Z Panem Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdalia
Witam prosze o modlitwe o dzieko,ktorego bardzo pragniemy z mezem od ponad trzech lat,ja jestem slabej wiary,ale prosze cie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok pomodle się dziś .Damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też za wami się pomodlę , ale pamiętajcie że wystarczy dziesiątki różańca z sercem odmówione w godz. 21 -22 wieczorem lub 09 -10 rano , gdyż w tych godzinach drzwi bożej pomocy są szeroko otwarte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulga w depresji i pomoc w odczuciu radości są najszybciej otrzymywane i niebo chętnie tych łask udziela . Wystarczy tylko 2 dziesiątki różańca w tej intencji odmówione między 21 -22 godz. do Najświętszej Niepokalanej Marii , a po kilkunastu minutach odczujecie odnowienie myśli i uczuć oraz spokój serca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy modlitwa niewierzacego cos da w Twojej intencji?autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda modlitwa jest ważna, oby była szczera, z czystego serca. Módlmy się... Zdrowaś Mario, łaski pełna, Pan z Tobą, blogoslawionaś Ty między niewiastami, i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Mario, Matko Boża, módl się za nami wszystkimi, teraz i w godzinę śmierci naszej . Amen. Proponuję Wam codzienne odmawianie modlitwy do św. Michała Archanioła: Święty Michale Archaniele broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasada kim złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg pogromi pokornie prosimy. A Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła . Amen. Z Panem Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam równiez Koronkę do Miłosierdzia Bozego. Mozna pobrac jako darmową aplikację ze sklepu Google. Wszystko wyjasnione dla tych, którzy jej nie znają i nie umieją jej odmówić. Z Panem Bogiem. Koronka do Milosierdzia Bożego Cisano 4,5*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdalia
Znalazlam dzis modlitwe do sw,Gerarda o laske macierzynstwa to patron kobiet pragnacych dziecka oraz kobiet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o modlitwę w poradzeniu sobie z miłością ( lub pozbyciu się tego uczucia) do człowieka z którym z różnych powodów nie mogę być. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 13:25 , aby uwolnić się od tej miłości to poproś o to Maryję o godz 21:00 własnymi słowami ale na głos , a ja też będę o to modlić pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy kazda modlitwa pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie czytam ksiązkę "Zbyt zajęci, by się nie modlić". Autor, Bill Hybels w prosty, przystępny sposób pisze o Bogu, potrzebie modlitwy, o wartosci modlitwy. "Wojownik modlitwy "to osoba przekonana o tym, że Bóg jest wszechmocny- że Bóg ma móc uczynić wszystko, źe potrafi zmienić każdego i interweniować w każdej okoliczności. Ten, kto prawdziwie wierzy, nie będzie ulegał zwątpienia w Boga. "Pewnego ranka, patrząc na fale rozbijające się o brzeg, zdałem sobie sprawę, co było przeszkodą w mojej modlitwie. W głębi serca nie wierzyłem, że Bóg mógłby uczynić coś z otaczającym mnie w źyciu trudnościami. Chciałem wierzyć, że Bóg może mi pomóc. Ale nie wierzyłem. (....)Postanowiłem, że nie chcę trwać w takim stanie- jako niewierzący w Bożą wszechmoc ze względu na praktykę życiową. Zmierzylem się zatem ze swoim brakiem przekonania. Otworzyłem Pismo swięte i wyszukałem niemal wszystkie fragmenty, które podkreślały Bożą moc, pozwalającą Mu czynić, cokolwiek zechce." To byly 2 fragmenty z ksiązki. Plan modlitwy: Adoracja Boga Rachunek sumienia Dziękczynienie Prośby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryjo, Krolowo Polski, Maryjo, Kròlowo Polski, Jestem przy Tobie, pamiętam, Jestem przy Tobie, pamiętam, Czuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o modlitwe w mojej intencji, jestem bardzo nieszczesliwa, a modle sie i trwam w lasce uswiecajacej. S. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomodlę się za Ciebie. Z Panem Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet jest dla mnie bardzo niedobry, psychicznie mnie wykancza. Pomóż mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23:49 , pomoc w pocieszeniu serca można bardzo szybko otrzymać , już po odmówieniu 2 dziesiątek różańca z zaznaczeniem że na pokonanie depresji , w ciągu kilkunastu minut spływa na serce radość i ukojenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z 00:40 , dlaczego piszesz "mój facet" a nie mąż ? Zycie w związku bez ślubnym jest właśnie przyczyną złego stanu obojga . A Ojciec Klimuszko , sławny lekarz i jasnowidz zawsze mawiał , że kobieta nigdy nie odzyska spokoju jeśli nie odnajdzie ślubu przed ołtarzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych którzy pragną rzeczy niemożliwych z ludzkiego punktu widzenia , Najświętsza Maria zaprasza na godz. 12 -13 dnia 8 grudnia i obiecuje każdemu modlącemu się tej godzinie (może być w domu lub w kaplicy kościoła) spełnienie wszystkich próśb nawet tych najbardziej trudnych do spełnienia . Ta godzina nazwana jest : Godziną dla świata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:7 ale najpierw trzeba jakoś tego faceta poznać prawda? Bo chyba nie ma tak ze poznajesz faceta i na następny dzień bierzesz ślub? A poza tym małżeństwo to sakrament wymyślony przez ludz a nie Boga. ADAM I EWA żyli bez slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×