Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odkryłam że jestem lesbijką

zaczeły mi sie podobać dziwewczyny

Polecane posty

Gość odkryłam że jestem lesbijką

jestem chyba bi bo chłopacy też mi się podobają. podnieca mnie kobiece ciało i dziewczyny szczegolnie brunetki. dziewczyny piszcie czy jestem sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ja tez
no wiec nie jestes sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hololololo
Ja sadze ze po prostu jestem biseksualna....zawsze miala ochote na seks z kobieta...i mam zamiar kiedys sprobowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więc w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proboszcz z birkenau
homoksualistow powinno sie separowac od spoleszenstwa, jakieas getta, ewentualnie obozy by rozwiazaly problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hololololo
problem w tym ze nie mam z kim...nie wszystki kobiety mi sie podobaja....niestety mieszkam w malej miejscowosci,w ktorej nie ma odpowiednich klubow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellla
najlepiej nie szukac na siłe a sama sie znajdzie chocby na necie cos o tym wiem :) życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 122121
Ja tez się przyłączam. Dobra, przyznaje się - gdy się masturbuję myślę o dziewczynach :O Czy to wystarczający dowód na to by powiedzieć, że jestem bi, bo ja mam ciągle wątpliwości co do swojej orientacji :O Facetów też lubię i mnie podniecają, ale nigdy nie myślałam o penisie z takim podnieceniem jak to damskich narządach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje Panie....
samo myślenie o innych kobietach nie jest niczym nienormalnym.ponad 70% kobiet chciałoby sprawdzić jak to jest kochać się z inną kobietą. to naprawdę nie jest oznaka homoseksualizmu. uwierzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z uśmiechem
Jest wiele kobiet myślących o kobietach na rożne sposoby (ja jak mówię, że podobają mi się kobiety, to inni myślą, że robię sobie z nich jaja, - myślę jednak, że aby się przekonać do końca o własnej orientacji (jeśli ma się niepewność) trzeba chyba sprawdzić to na własnej skórze i przekonać się o tym co nam się bardziej podoba i co nam odpowiada - NIE JESTEŚ SAMA BĄDŻ PRZEKONANA !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm...
ludzie nie maja co ze sobą zrobić wiec szukają nowości min. homoseksualizm a to jest największe zło przeciwko wartości rodzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrea
do ----> hmmmm swoimi słowami wystawiasz świadectwo ułomności i kalectwa swego intelektu. homoseksualizm istnieje jak stara jest ludzkość, i czyż w jakimkolwiek stopniu umniejszył wartość rodziny?! Zyję w związku małżeńskim i wielce sobie cenie moją rodzinę i jest dla mnie najwyższą wartościa, a istnienie osób o orientacji homoseksualnej w żadnej mierze nie umniejsza tej warości i w żadden sposób nie godzi w dobro mojej rodziny! Ludzie, nauczcie się tolerować przede wszystkim to, co Was nie krzywdzi, a jedynie odbiega od Waszych gustów. Szanujcie innych, aby i Was szanowano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×