Odpowiedz na ten temat

Zaklęcia Miłosne Czarna Magia Spętanie miłosne

• gość 2017.08.10 [15:26]
    Teraz w dobie oszustów ciężko znaleść dobrą wróżkę do rytuałów. Ja taką znalazłam a z zasadzie to ona mi została polecona przez znajomom. Podam wam jej maila gdyby ktoś chciał skorzystać. To: werita.werajtis@gmai l.com. Ta kobieta mi pomogła w moim małżeństwie które się waliło na potęge. Mój małżonek zostawił mnie z córkom. Po tym rytuale wrócił i ja wybaczyłam oczywiście. Teraz jest dobrze.
  • gość 2017.08.12 [02:45]
    Teraz w dobie oszustów ciężko znaleść dobrą wróżkę do rytuałów. Ja taką znalazłam a z zasadzie to ona mi została polecona przez znajomom. Podam wam jej maila gdyby ktoś chciał skorzystać. To: regina.rytualy@gmai l.com. Ta kobieta mi pomogła w moim małżeństwie które się waliło na potęge. Mój małżonek zostawił mnie z córkom. Po tym rytuale wrócił i ja wybaczyłam oczywiście. Teraz jest dobrze.
  • gość 2017.08.12 [05:01]
    Czy ktos robi u tej pani : Abraxis Anaita
  • gość 2017.08.12 [17:59]
    Szczerze nie wierzyłam w rytułały, ale miałam trudną sytuację z chłopakiem i wróżka mi naprawdę pomogła.. jeśli chcecie namiary do tej wróżki to piszcie na ten e-mail - kamila6968@wp.pl
  • gość 2017.08.13 [02:50]
    do 05:01 a ty co nie masz cco robic ze o 5:00 rano piszesz na forum i polecasz wrózke. spac nie mozesz. a moze pieniedzy potrzebujesz i falszywe wrózki polecasz na forum zeby zarobic sobie, co?
  • Ula4532 2017.08.15 [14:07]
    Kamila6968 podaje namiar na oszustę. A jeszcze sobie sprawdziłam i maile jej i rzekomo uczciwej wróżki przychodzą z tego samego komputera iip. Uważać trzeba na takie polecenia. Ja uwagę zwróciłam na jedną rzecz, mianowicie te same błędy w pisowni Karoliny i "uczciwej wróżki".
  • gość 2017.08.15 [14:10]
    regina.rytualy@gmail to jakas sciema, wcale sie nie zna na rytuałach, oisze takie bzdury ze szok i to z błędami ortograficznymi. Po prostu jakaś porażka. Chyba ostatnio panuje moda wśród bezrobotnych na szybki zarobek. Jak widać naiwnych nie brakuje.
  • gość 2017.08.16 [08:19]
    gość 2017.07.27 [15:07] podaje namiar na oszustę http://or5d.pl/r/JJvJJv A jeszcze sobie sprawdziłam i maile jej i rzekomo uczciwej wróżki przychodzą z tego samego komputera iip. Uważać trzeba na takie polecenia. Ja uwagę zwróciłam na jedną rzecz, mianowicie te same błędy w pisowni Karoliny i "uczciwej wróżki".
  • gość 2017.08.16 [14:32]
    To chyba jakas podróba tej Reginy od rytuałów z magia.milosna@gmail.co m. Ta Regina jest uczciwa sama u niej miałam urok miłosny. Tu chyba ktoś się ktoś podszywa pod Regine. Chyba trzeba ją o tym poinformowac.
  • gość 2017.08.22 [14:15]
    Jeśli ktoś szuka uczciwej osoby do uroku miłosnego to szczerze polecam panią Weritę Werajtis. Na fb Werita Werajtis Magia Milosna czy jakos tak, ale podam maila do niej werita.werajtis@gmai l.com. To jest prawdziwa rytualistka nie jakaś oszustka. Przez cały czas jest z nią kontakt. Na pytania odpowiada. Co najważniejsze to urok który zrobiła na mojego partnera działa. Na razie dwa tygodnie ale jest dobrze. Polecam szczerze.
  • gość 2017.08.22 [14:20]
    Jaki sens miec kogoś, kto nie jest z nami z własnej woli a z magicznego przymusu? To poniżającego dla tego z kim ktoś taki jest
  • Elżuniia11 2017.08.22 [15:37]
    Do gość 14:15 a jak u ciebie objawiały się efekty magii? Bo ja też jestem po uroku u Werity, dziś mija 13 dni i jak na razie to tylko wrócił kontakt między nami. Inicjatywa z jego strony. Jest miły, interesuje go co u mnie, rano pisze dzień dobry, wieczorem dobranoc ale na razie nic poza tym.
  • gość 2017.08.22 [15:43]
    Elżunia 11
    Sam na siebie rzucił urok, żeby cię kochać?
  • Elżunia11 2017.08.24 [00:00]
    Jak sam na siebie? Nie rozumiem pytania. Ja zamówiłam urok i ta kobieta która go robiła go wykonała. Tak. Po to żeby mnie kochał.
  • Elżunia11 2017.08.25 [15:44]
    jak ktos chce urok milosny to tylko róbcie u werity ja wczesniej robilem u samaela i nie działał.
  • Elżunia11 2017.08.25 [15:48]
    Jestem bardzo szczęśliwa bo wczoraj niespodziewanie przyjechał i spędziliśmy cudowną noc. Tak szybko zaczyna działać? Jestem szczęśliwa. Polecam werite
  • gość 2017.08.25 [20:07]
    Podasz maile do niej ile ona bierze za rytual
  • picer 2017.08.26 [21:56]
    Elzunia11 Ty jesteś chłopakiem czy dziewczyną? bo po Twoich wpisach nie mogę zajarzyc
  • gość 2017.08.28 [00:02]
    Ostrzegam przed facetem który rzekomo robi spętanie. Ma stronęwww.spetanie.pl to oszust. Niby robi spętanie a tak na prawdę to tylko pisze co trzeba zrobić. Niestety nic a nic nie działa. On po pewnym czasie po prostu przestaje się odzywać. Spętanie to silne czary a byłem w wróżki i ona twierdzi że nie ma efektu bo nic nikt nie zrobił. Polak mądry po szkodzie. Sami naciągacze.
  • gość 2017.08.29 [21:09]
    też czekam na efekty ze spetanie.pl nadal mam nadzieję mój partner się opamięta.
  • gość 2017.08.30 [23:25]
    Korzystałam z kilku wróżek, dopiero za namową internetowej koleżanki (raz jeszcze dzięki za linka do forum, chyba już nie istnieje, ale może to też czytasz S. ) trafiłam na link do strony p. Emmy i do tej pory cieszę się z tego. Zależało mi na tanim i skutecznym sposobie, żeby rozkochać męża. Pomogło.
    Uwaga natomiast na oszustów podających się za nią, bo podobno ich jest (lub było) multum! Jedyny mail to ten Emma_Cole@gazeta.pl!!! Na inne nie piszcie, bo piszą farmazony!!!
  • gość 2017.08.31 [00:07]
    mloda wrózka Emma Cole ma za malo klientów ze udaje zadowolonego klienta reklamujac sie tutaj. nie znajdziesz klientów bo ludzie wiedza ze twoje rzekome rytualy nie dzialaja
  • ElDiablo 2017.08.31 [00:52]
    To nigdy nie działa...
  • gość 2017.08.31 [06:40]
    Ludzie, chyba coś z Wami nie tak. Po pierwsze Emma nie jest młoda, po drugie jej działania są raczej skuteczne. Wiecie skąd to wiem? Kilka osób mi ją polecało, bo świetnie wróży, jedna z nich była jakąś osobą zaangażowaną w ezoterykę, ale nie ogarniała do końca sytuacji. Na rytuał się jeszcze nie zdecydowałam, ale podejrzewam, że to kwestia czasu... Zwłaszcza, że opinie ma dobre.
    Pseudo wróżki powinny dać sobie spokój z oczernianiem ludzi... Wiadomo przecież, Wam się pieniążki zgadzać muszą.
  • gość 2017.08.31 [08:53]
    Podajcie tego melia do dobrej wrozki writy I jeśli macie jakoś sprawdzona szukam dobrej wrozki bo robiłam tyle i nic
  • gość 2017.08.31 [13:12]
    Ile się czeka na odpowiedź od Emmy? Napisałam pół godziny temu i cisza, powiedziała tylko w pierwszym mailu, że poprosi o opis sytuacji i teraz nic.
  • gość 2017.08.31 [13:56]
    Emma to zwykła oszustka albo po prostu tak daremna wróżka że jej rytuały nie wychodzą. Na wątku kafeterii było mnósto, na prawdę bardzo dużo postów od ludzi którzy nie mają eefektu po rytuale u Emmy. Ja też jestem jedną z tych osób, też tam pisałam.
    Ja robiłam u Emmy rytuał w maju. Do dziś dnia nie mam efektów na co Emma po 2 miesiącach dalej kazała czekać na efekty. Po 2,5 miesiąca już nie raczyła odpisywać na moje maile. Na dziś dzien , efektów magii nie ma. Niea też kontaktu z Emmą. Ja nadal tkwię w czym tkwię i szukam kogoś kto uczciwie podchodzi do tematu i zrobi rytuał który zadziała, ale jak czytam fora odevhciewa mi się.
  • gość 2017.08.31 [14:06]
    A mi się nawet wróżba emmy cole nie sprawdziła. Rytuał robiłam u e-magia.pl i jest już ponad dwa miesiące po rytuale i efektów nie ma. W internecie przez ostatnie dwa tygodnie pojawia się co raz więcej złych opinii o nich. Nie róbcie tam rytuału bo stracicie tylko pieniążki.
  • gość 2017.08.31 [15:09]
    Mi się wróżby sprawdzają, rytuał pierwszy też wyszedł na rozbicie związku. Teraz czekam na wypłatę i zamawiam u Emmy na powrót. Mam nadzieję, że mi wyjdzie. Ale rozbicie ekspresowo poszło w trzy tygodnie, laska kopnęła go w d**ę. Śmiałam się jak cholera smiech.gif
  • gość 2017.08.31 [15:12]
    Oj tylko nie Emma. Moi drodzy ona kazała mi czekać na efekty w nieskończoność. Najpierw obiecywała efekty w miesiąc najwyżej dwa a po tym czasie jak efektów nie było zmiana płyty i czekać jeszcze i jeszcze i tak czekam już pół roku. Gdybym miała pewność że ktoś zrobi udany rytuał byłabym w stanie zapłacić naprawdę sporo.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...