Odpowiedz na ten temat

Zaklęcia Miłosne Czarna Magia Spętanie miłosne

• gość 2017.10.11 [21:59]
    gość 20:48
    Ile czasu czekałaś aż zaczęło działać?
    Zamawiałaś rytuał, urok czy spętanie? I czy byliście wcześniej parą czy dopiero zaczynacie nowy związek? Pytam bo sama jestem w fazie czekania po uroku.
    Pozdrawiam i cieszę się bardzo, że Twoje marzenia właśnie się spełniają
  • gość 2017.10.12 [05:57]
    Ale jaja
  • gość 2017.10.12 [11:25]
    gość wczoraj [20:48]
    BARDZO prosze o kontakt mailowy ruds20@onet.pl ....tutaj naprawde nie da sie spokojnie pogadac smutas.gif
  • gość 2017.10.12 [14:35]
    Jaki jest adres mailowy do pani Werity .
  • volveryin 2017.10.12 [15:29]
    Przez 4 lata nikt mi nie pomógł ani moim znajomym z którymi pisałem.Wrecz przeciwnie pogorszylo się jeszcze nawet i to raczej nie do odwrócenia. Dajcie se spokój z tymi urokami, szkoda pieniędzy. Lepiej zadbać o siebie.
  • gość 2017.10.12 [17:24]
    Volveryin odezwij sie na maila....ruds20@onet.p l
  • volveryin 2017.10.12 [21:09]
    Jutro napiszę na maila dzisiaj jestem wykończony. Ale nie polecę Ci nikogo do wyk. rytu milosnego czy spetania. Nie ma takich magów,przynajmniej mi i moim znajomym się nie udało znaleźć przez parę lat.
    Jak chcesz to tu możesz spytać mnie o coś, albo nie wiem czy jeszcze aktualny jest mój mail z gazety: volveryin@gazeta.pl
  • gość 2017.10.13 [14:34]
    Dokładnie. Chyba 3 miesiące temu Volveryin pisał na innym wątku kafe. Wtedy polecał rytualistę. Trzeba było chociaż maila i nazwę zmienić jak sie chce kudziom kity naciskać. Ja nie polecam nikogo bo w moim przypadku rytuał u emagia nie zadziałał, wcześniej był rytuał u szeptucha olga i też bez efektu. Na razie zastanawiam się nad Irminą Aristov.
  • gość 2017.10.13 [16:19]
    Gosc z 13...i 14...
    Zapraszam do konstruktywnej dyskusji na maila... ruds20@onet.pl
    Na tym forum coraz wiecej narzekaczy roznej masci smutas.gif a na mailu udalo mi sie jakos spokojnie pogadac i wysnuc normalne wnioski usmiech.gif
    Wiec do przeczytania tam usmiech.gif
  • ElDiablo 2017.10.13 [16:33]
    Do gość 2017.10.11 [20:12] . Skoro jesteś pewna, to dlaczego nie porozmawiacie wprost? A kasę można przeznaczyć na wspólny miły weekend. Według mnie wahasz się, nie wierzysz w ten związek dlatego nic się nie dzieje. Jeżeli czegoś bardzo pragniesz i mocno skoncentrujesz się na tym pragnieniu, że tak musi stać się, osiągniesz cel. Z własnego doświadczenia. Spróbuj, to nic nie kosztuje. Tylko musisz w to uwierzyć!
  • volveryin 2017.10.13 [18:43]
    gość 13.22 nikogo nie polecalem tylko po prostu z tych wszystkich rytualistow została taka możliwość że może Beata L. zrobi skuteczny rytuał ale niestety też nie udało się.
    A to że ci się udało to ja już w takie bajki nie wierzę.
    Gość 14.34 tego wątku z kafe już nie ma prawie pół roku a ja od wiosny już nie pisałem tam. Tam właściwie to z 80% to same wróżki i oszuśc***isali a nas uczciwych potrzebujących pomocy było z 20% może.
    Nie wciskajcie mi kitu że kogoś polecalem, przecież ja sam pod koniec tamtego roku zaproponowałem żeby zrobić listę wszystkich oszustów i przecież zrobiliśmy niepamietacie już.
  • volveryin 2017.10.13 [21:31]
    13.22 i 14.34 tak w ogóle jak macie odwagę to podajcie swoje nicki to wtedy pogadamy, okej. Kit to wy cisniecie nie ja. Muszę wam jeszcze coś wyznać : ja tu na forum jestem tak długo że potrafię rozpoznać kiedy pisze wrozka, kiedy pisze oszust i kiedy pisze osoba nie potrzebujaca pomocy!!!
  • gość 2017.10.13 [21:56]
    Volveryin....wezże napisz do mnie na maila....rud s20@onet.pl....szkoda energii na takie wzajemne pitolenie na tym forum. Albo ktoś chce gadac konkretnie albo biadolic jak w kolejce w markecie...po co w ogole dawac sie wciagac w takie dysputy ! Pozdrawiam usmiech.gif
  • Gohsha1 2017.10.14 [11:02]
    beata.laube@gmail.com akurat ta kobieta była uczciwa. Swojego czasu byłam nawet na spotkaniu w niej. Robiła rytuał mojej koleżance i efekty były. Ja u nie wróżyłam zawsze u niej w domu. Niestety została dość mocno zaszczuta przez „konkurencję” z forum. Jedna oferująca rytuały posunęła się do tego że wydzwaniała po sklepach i firmach w kamienicy gdzie ona mieszkała i rozpowiadała że tam mieszka kobieta co czary w domu odprawia, że jest chora psychicznie itd Tak to wygląda. Na forach wróżki udają klientki i też często oczerniają. To tak z moich obserwacji. Teraz jestem w potrzebie i do Beaty udać się nie mogę bo się wyprowadziła. I nie przyjmuje już w domu a ja jestem osobą której wróżby na odlegość słabo wychodzą dlatego preferuję kontakt osobisty.
    Acha, Beata była na tyle uczciwa że gdy solidnie pokłóciłam się z partnerem i się wyniósł to rytuału nie chciała zrobić tylko rozłożyła karty i powiedziała że wróci z podkulonym ogonem do miesiąca i to bez rytuału i tak sie stało. Wiec Volveryin nie pisz ze nie była uczciwa. Na jakiej podstawie to piszesz? Ze swojego doświadczenia?? Raczej nie bo byłbyś zadowolony.
  • gość 2017.10.14 [11:21]
    Volverin a tobie sie w zyciu nudzi ze od dawna jak sam piszesz przesiadujesz na forum? Ciekawe. A moze ty fajtycznie wrozka ktora oczernia innych. No bo nikt o zdrowym umysle oraz wrozki co maja w tym interes nie przesiaduje przez rok czy wiecej na forum o rytualach. Nie podoba mi sie to poprostu. I wydaje nieco dziwne. Z mojej strony nie polecam niestety Emmy. Beszczelna i arogancka kobieta. Najpierw obiecywala sukcesy rytualu a jak po 3 miesiacach nie było nic to ona zaczęla arogancko do mnie odpowiadac. Wrecz chamsko. Niestety moim zdaniem jest bardzo nieuczciwa.
  • Gohsha1 2017.10.14 [11:31]
    Przepraszam! Coś pokręciłam. Sprawdziłam. Adres Beaty Laube to beata_laube@yahoo.com
    Pisałam z pamięci i byłam przekonana że ma na gmailu. Sorki.
  • volveryin 2017.10.14 [13:53]
    Zgadza się Beata L. jest uczciwa ale ludzie wtedy pisali że rytuały nie wychodzą. Zresztą wg mnie to nie da się nikogo zmusić do miłości i to za pomocą wróżki czy maga i dlatego właśnie żaden ryt nie wyjdzie. Może predzej w ten sposób co pisze ElDiablo, my sami musimy zadziałać,naszą energią osobistą.
    Gość 11.21 ja nie przesiaduje na forum dzień w dzień , tylko raz na jakiś czas a to jest różnica.Raz na jakiś czas i już 4 lata zleciało. Emma jest bardzo dobrą wrozka a że rytuały nie wychodzą no cóż nikomu nie wychodzą.
  • gość 2017.10.14 [23:53]
    Ludzie pisali ze nie wychodzą czy zazdrosne wróżki podające się za klientki?? To różnica. Rytuały Beaty wychodziły a zaszczuła ją jedna osoba która co 5 minut pisała oszczerstwa.
  • gość 2017.10.15 [19:50]
    Tak to prawda ta menda to wtedy narozrabiala, ale rytuały być może nie wychodzily. Do miłości nie można nikogo na siłę zmusić. Jak by była taka możliwość to przecież to by był cyborg a nie osoba kochająca.
    volveryin
  • gość 2017.11.11 [15:00]
    ruds20 to chyba wrozka
  • gość 2017.11.11 [17:54]
    Skad wiesz ze ruds20 to wrozka ? Nikt jej tu nie poleca.
  • gość 2017.11.11 [21:44]
    Jakichś takich dziwnych słów używała, pomyślałem że to wrozka
  • gość 2017.11.11 [22:18]
    Dziwnych ? Pisze jak kazdy z nas, ze szuka tu sprawdzonej osoby ktora naprawde zna sie na magii. Ale takich tu chyba naprawde brak smutas.gif
  • gość 2017.11.13 [12:06]
    Jeden drugiego oczernia, każdy nastawia się na zarobek. Rozumiem, że rzeczy potrzebne kosztują, ale chociaż niech osoby wykonujące niech wyjaśnią co robią i w jakim celu. Najlepiej poszukać kogoś, kto podpowie jak zrobić rytuał i wykonać go samemu. Wtedy to działa.
    A i jak ktoś napisze, że minie trochę czasu, wtedy zadziała, opowiada bajki. A prawda jest taka, że można czekać nawet rok.
  • gość 2017.11.14 [11:39]
    Zgadzam się. Ja robiłam rytuał sama według opisu który miałam od pewnej szeptunki. Trwało to 14 dni samo wykonywanie. Sytuacja była beznadziejna bo on miał żonę a mnie w tylku. Wiecie ile czekałam aż ten mój rytuał zadziała? Pół roku! Po pół roku od rytuału coś w nim pękło i mieliśmy romans, początkowo nie chciał odejść od żony i nie było o tym mowy. Jednak po kolejnym pół roku był już tak zakochany że odszedł od niej. Nie oceniajcie mnie bo to nie była dobra kobieta, żona itd po miesiącu już miała nowego. A więc sami widziecie. Ja efekty miałam późno.
  • gość 2017.11.14 [22:04]
    Gość 11:39
    Mogę poprosić Cię o kontakt: sniezka84@gmail.com
    U mnie bardzo ciężka sytuacja, potrzebuję wsparcia.
  • gość 2017.11.14 [22:07]
    Wy więcej w ogóle czym jest rytuał miłosny na konkretną osobę albo spetanie? Nie róbcie tego, bo to koniec końcówki same kłopoty na was sprowadzi.
  • gość 2017.11.14 [22:33]
    Pewnie, że wiem. I gdyby była taka potrzeba, bym zrobiła to jeszcze raz.
  • gość 2017.11.14 [22:36]
    Nie zdziw się jeśli facet którego przyciągnęłas w ten sposób od cienie odejdzie. A wierz mi że to się i tak skończy, naprawę. Pomysl, czy sama chciałabyś żeby jakiś facet ściągnął cię do swojego życia w ten sposób? Sądzę że nie. Nie warto ingerować w cudzą wolną wolę.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...