Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LisaFairy2222

Zakochałam się pomocy

Polecane posty

Mam kolegę w klasie który ogląda się za starszymi a mnie ma za cichą szarą i spokojną myszkę. Ja się chyba w nim zakochałam ale on o tym nie wie.Nie wyobrażam sobie że mogłabym mu to tak po prostu powiedzieć! Po prostu nie umiem ;-( Poradźcie dziewczyny co robić? Czy miałyście podobną sytuację? Co zrobiłyście? Dziękuję za wszystkie rady ale to wcale nie jest tak że ja nic o nim nie wiem bo to mój kolega i często gadamy Ale dziękuje za miłe komentarze :-) Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochalas sie? W koledze z klasy? W osobie ktorej nie znasz zwyczajow wad i praktycznie nic o nim nie wiesz? Daj sobie z nim spokoj. Faceci nie lubia kiedy dziewczyny za nimi lataja. Pamietaj jedno i potraktuj to jako rade starszego kolegi FACECI TO ZDOBYWCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanana357
Popieram przedmówcę ;) myślę, że masz jeszcze czas. Kiedy bylam mlodsza tez atrakcyjni byli dla mnie nieosiągalne goście z klasy, tez bylam szara myszka i z tego co pamiętam tez oglądali się za starszymi. Dzis oglądają się za mną, ale sa nijacy i nie w moim typie, jak juz pisałam masz czas, dbaj o siebie, nie bądź natarczywa i zajmij się najlepiej sobą a czas da Ci nagrodę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanana357
Popieram przedmówcę ;) myślę, że masz jeszcze czas. Kiedy bylam mlodsza tez atrakcyjni byli dla mnie nieosiągalne goście z klasy, tez bylam szara myszka i z tego co pamiętam tez oglądali się za starszymi. Dzis oglądają się za mną, ale sa nijacy i nie w moim typie, jak juz pisałam masz czas, dbaj o siebie, nie bądź natarczywa i zajmij się najlepiej sobą a czas da Ci nagrodę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×