Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolina1987

Zazdrosc niszczy moje wnetrzeKrzyczeee o pomoc!

Polecane posty

Nie mam najmniejszego powodu a jestem tak zazdrosna czasem o swojego chlopaka,ze az peka mi glowa ze zlasci.on nawet nie ma blizszych kolezanek a ja potrafie wpasc furie z tego powodu, ze na imprezie jest jakas zajebista laska i kiedy pytam sie go czy mu sie podoba i on potwierdzi to wpadam w szal.wlasnie teraz mam ten napad:nie umiem sobie z tym poradzic....Jak wiem,ze jest w towarzystwie jaks super laska ladniejsza ode mnie to obczajam tylko czy czasem na nia nie spojrzy...dostaje wrecz wekorwa jak znia gada lub po prosytu sie usmiechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaSZCZECIN
zawsze musisz sobie powtarzac jak jestes w tej Twojej furii ze po prostu co z tego ze z Nia pogada czy sie wyszczerzy jak tak naporawde jej nie zna a kocha Tylko Ciebie :) takze nie lam sie!!! On by zrobil dla ciebie wszystko wiec nie zachwuj sie tak, opanowuj jak tylko mozesz, baw sie z Nim na imprezach i rob tak zeby toba sie interesowal wtedy nie bedzie mial czasu na to zeby ogladac inne :P no i uwazaj bo mozesz zrobic sobie klopot, przeciez nie chcesz zatruwac mu zycia i nie chcesz TOKSYCZNEGO ZWIAZKU, nie chcesz zniszczyc zaufania ktore na pewno jest .... nie warto sie przejmowac, pamietaj ON KOCHA TYLKO CIEBIE!!!!!! na pewno nie raz juz to udowodnil!!!! buzka i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zywo nie mam z kim o tym pogadac a nawet tu nikt mi nie pomoze...........????Prosze:(:(To tak mnie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za slowa otuchy.............................................juz pol roku walczylam skutecznie z tym problemem lecz niestety wrocil w ten weekend w postaci super zgrabnej,opalonej laski......................zwariuje!!a tak dobrze mi szlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibadiba
karolino znam ten ból ale 1.on kocha ciebie 2.to natura facetów :P 3.nawet jezeli sie ogląda to ty i tak dla niego jestes naj ! przechodzilam ten kryzys powoli z niego wychodze;d jakby mu sie podobala tamta laska to by cie zostawił czyz nie ? jak widac jestes dla niego najpiekniejsza najmadrzejsza i nic mu wiecej nie potrzeba :P a faceci to juz tak mają hehe pozdro :* wróce tu pozniej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze: on jest ze mna bo mnie lubi i jest mu wygodnie tamta laska podoba mu sie na maksa ale o tak nie ma u niej szans.... no wlasnie o to chodzi,czasem wkrecam sobie ,ze gdyby on mogl se pozwolic to bylby z jakas inna....... i nie chodzi mi o to,ze mnie zdradzi itd bo wiem,ze tak sie niegdy nie stanie!!!!Sam fakt, ze mu sie jakas inna na maksa podoba i [atrzy na nia z zachwytem roznosi mnie na kawalki...Jak sie do niej usmiechal to widzialam w jego oczach fascyjanje, ze hej...i myslalam, ze ich zabije:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaaaa
boze mam tak samo.. to okropne taka chora zazdrość.. najgorsze jest to ze moj facet zaczyny mi juz zwracac uwage ze go to denerwuje.. to jakis koszmar, tak sie nie da zyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam . Podobną osoby zazdrosne mają niską samoocenę i tu się zgodzę z tym stwierdzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaaaa
ja zdaje sobie sprawe ze moja samoocena nie jest zbyt wysoka.. ale tej zazdrości mam juz po dziurki w nosie. probuje z tym walczyc.. najwazniejsze ze sie staram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibadiba
jestes na etapie karolinko co ja tydzien temu; on jest ze mną bo ja jestem dla niego 'zabezpieczeniem' przez samotnoscia , jakby mu sie z tamtymi nie udalo bo one nie zwracaja na niego uwagi ahh ;) kobiety wezcie sie za siebie sluze uprzejmie pomocą choc sama sie z tego nie wyleczylam jeszcze :)) jestescie dla nich NAJ pod kazdym względem DLATEGO WYBRALI WAS A NIE PUSTE PLASTIKOWE LASKI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibadiba
karolinko gdyby chcial to by był z inną chyba nie przywiazalabys go sznurem do siebie i subtelnie powiedziała ; ZOSTAJESZ PRZY MNIE ;) najwidoczniej jest szczesliwy z Toba dajesz mu wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgsdg
karolinko gdzieś uciekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem.....Dzisiaj np juz mi przeszlo i sobie mysle jaka wczoraj bylam pojebana...zupelnie jakby byly we mnie dwie osoby...Na maksa chcialabym zabic tamta,wczorajsza:)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibadiba
za to mi dzisiaj wróciło CHOLERA JASNA :[ mam dosyc juz siebie nie wiem szlag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×