Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wisniowa

Zdrada.

Polecane posty

Witam. Mam na imie Ewa. Jestem w kilkunastoletnim zwiazku, a od 8 prawie lat w malzenstwie. Kiedy poznalam meza mialam troche ponad 18 lat i rozpoczynalam studia. Uczucie, ktore zrodzilo sie pomiedzy nami bylo bardzo silne i w krotkim czasie stworzylismy powazny zwiazek. Moze dodam, ze nie byl on moim `pierwszym` w kwestiach lozka, ale byl pierwszym z ktorym stworzylam tak bliska relacje. Ocxzywiscie byly wzloty, upadki itd, pojawilo sie dziecko, czas plynal, a wierna dotychcza zona zaczela sie ...rozgladac, nudzic. Miala juz dobra prace, kochajacego meza ktory dbal o siebie, dorastajace dziecko, nienormowane godziny pracy..i caly czas (dzieki Ci Boze) cialo nastolatki.. Uswiadomila sobie, ze to ostatni dzwonek, by poczuc sie pozadana.. ..I tutaj zaczal sie ambaras. Oboje zawsze bylismy otwarci na sex i roznego rodzaju zabawy z tym zwiazane. Zdarzylo nam sie spotkac z inna para, badz w 3. Pewnego dnia szukalam dla nas towarzystwa, a znalazlam KOCHANKA. I to niestety prawda,ze najgorszy jest pierwszy raz. Potem kazdy nastepny jest latwiejszy. Drogie Panie, czy macie w swoim zyciorysie podobna historie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już się obudzisz, to przeczytaj i popraw 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kropkę zgubiłas na koncu zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Bogu nie mam podobnej historii w swoim życiorysie. I bardzo mi z tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko literówki rażą w Twojej wypowiedzi i trudno zrozumieć, co miałaś na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miała coś na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz piszesz w 1 osobie, raz w 3. O sobie piszesz czy o kims innym? Chaos zupełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję ze trafisz na tym forum na kogoś równie głupiego i pustego jak Ty sama i wesoło sobie pogadacie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw nudnego męża i żyj bosko z kochankiem. Zasługujesz na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo zapuszczonego starego chooya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg zapłać dobra kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×