Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znam 33 letniego faceta który jest przystojny, ma pieniadze a mieszka z mamą

Polecane posty

Gość gość

i młodszym bratem i chyba nie ma zamiaru sie wyprowadzić, facet jest wolny, raczej nie gej, bo nie czuje w nim gejostwa, jest bardzo zadbany , wręcz jak fotomodel, ale nie widzialam go z zadnym facetem, nie ma zniewieścialego głosu, dziwnego chodu, przeciwnie męski gość, moze jest aseksualny ? bo jak ktoś taki jest sam i na dodatek mieszka z mamusia , przeciez stać go na własne lokum jak jezdzi lexusem i ma wlasna firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mama jest chora i się nia opiekuje, Nie pomyslalas o tym? Widocznie ma powody. A co Cie to tak intetesuje, boli Cie to ze wg Ciebie nie nadaje się na partnera bo mieszka z mama czy co? Pewnie on Ci sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie rozumiem, co w tym złego, że człowiek woli mieszkać z rodziną niż samotnie. Skoro nie jest na utrzymaniu matki, tylko dobrze sobie radzi w życiu zawodowym, to nie wiem, co w tej sytuacji takiego uwłaczającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam. Po prostu nie chcę wracać do pustego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden typ
A ja jestem prawiczkiem który już niedługo będzie miał 35 lat. Mieszkam z mamą i młodszym bratem. Nie mam forsy bo jestem bezrobotny. Nie mam auta, ba, nie mam nawet prawa jazdy, jeżdżę starym rowerem. Jestem brzydki i mam fobię społeczną. Czy jestem dziwny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to typowa karyna z kafe. Jak facet przystojny i dobrze zarabia to już MUSI mieć dziewoję i z nią mieszkać, z mamą już nie wolno bo to takie nadużycie że powinno trafić do mediów. Może szuka a nie spotkał tej właściwej, jak ma firmę to pewnie ma mało czasu, nie ma kiedy szukać dziewczyny. A ma siedzieć "na swoim" i wracać do pustego mieszkania bo jakaś dziunia się dziwuje że on jeszcze mieszka z mamą i bratem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie właśnie dlatego ma kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w tym samym wieku i tez mieszkam z rodzicami choc chce to zmienic ale nic na sile. Czekam na uczucia ktore doda mi energii w budowaniu wspolnej przyszlosci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, tez mam firme i auto i mieszkam z mama i bratem. Bo to glupota mieszkac samemu i nie tanio. Mam gdzies zdanie kobiet. 40 juz przeszla. Zaden gej. Mily i dobry czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam nie jednego co sa nawet przed i juz po 40-ce i mieszkaja z matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zabrałem do siebie rodziców, co mają się gnieździć w bloku gdy ja samemu mieszkam w dużym domu. A oni jeszcze mają radochę z tego że mogą w ogródku popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 30 latek mam 150tys oszczędności i też mieszkam z mamą. Gdybym miał kobietę to bym nie mieszkał ale tak to po co sobie robicie koszty i nie mieć do kogo gęby otworzyć? Zarabiam, oszczedzam dalej a kobiety chyba nigdy nie znajdę bo jestem bardzo nieśmiały niezdecydowany nie chce żadnej skrzywdzić nie chce zostać skrzywdzony. Zawsze też mi mówiono, że po mamie będę miał mieszkanie, więc jestem gdzie jestem. Ale gdyby tylko trafił na bratnia duszę nie mieszkalnego bym z mamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie o mnie też myślą że aseksualny a ja w sumie to zboczony i muszę codziennie masturbacje robić xDD może facet nie potrafi sobie znaleźć kobiety, często kulturalny chłopak nigdy nie zagada do obcej dziewczyny choćby ladniejszej w życiu nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadbany i bogaty bo nie ma żony sama sobie odpowiedziałaś na to pytanie Po ślubie biedny i zniechęcony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×