Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wellness

Znow siedze sama

Polecane posty

juz przed 23:00 a ja jestem sama bo maz moj jak zwykle pracuje, mam dosyc samotnosci, czasem chcialabym zerwac sie z lancucha i uciec, ale tak sama i oderwac sie od rzeczywistosci. Chyba zaczyna doskwierac mi deprecha:-( jest tutaj ktos rownie samotny? Jest jakas recepta, skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja samotnie siedze wsrod najblizszych tez do duszy nawet chyba gorzej nienawidze swojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile mozna byc samotnym? miesiac? po to by zaspokoic swoja potrzebe bliskosci w pare godzin i napelnic akumulator na nastepny samotny tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
księzniczka jest samotna, bo mąż musi zarabiać kasę na opłacenie rachunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiezniczka z********la codziennie , niektorzy zas nie wiedza co to znaczy w realu wysilek fizyczny i psychiczny przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo samotna. singielka po 30tce.porzucil mnie pare tygodniu temu ktos kto mial byc miloscia zycia.niestety juz wiem,ze chodzilo o inna kobiete.tyc chociaz masz uczciwego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmm a mmm
Też siedzę sama, bo mąż po imprezie już śpi, a ja sączę sama drinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufam w to ze jest uczciwy wobec mnie ale czy mam jakis dowod ? nie kobieta , ale jego w cudzyslowie kolesie tj kumple jak najbardziej. Wiesz i ja bym drina wypila nawet pare ale barek mam pusty, a moze to i lepiej, bym sie nastrzelala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skocz do monopolowego, czasem człowiek musi, bo inaczej się udusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu to samo po raz enty
Jacy wy ludzie jestescie denni! Nie potraficie sobie zorganizowac czasu? Tylko siedza I jecza jak stare kokoty Ja takich problemow nie mam. Zawsze mam napiety grafik, czy jestem sama czy tez nie....boshe co za lajzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem odpowiedzialnym rodzicem:-) zebym tak mogla dawno juz bym zwerbowała jakas swoja kolezanke na mini drinka. Wowczas moze nie czulabym sie taka samotna jaka sie czuje teraz. Poza tym mi meza brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zostawil maz-bylam sama teraz mam faceta z ktorym sie niedogaduje-tez jestem sama pije piwko za twoje zdrowie-sama on swoje wypil sam na dworze rozmawiajac z mamusia boze jak bym chciala normalnego zycia ! auuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu to samo po raz enty nie pytasz o szczegoly ja natomiast wczesniej o nich nie pisalam. Uwierz mi jestem mistrzynia w organizowaniu sobie ciekawych zajec. Nie to poruszylam w temacie tylko fakt ze brakuje mi meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ja sie ze swoim dogaduje, jak sie z nim widze rzecz jasna. A w czym u was tkwi problem? Co on z mamusia zamiast z toba? zawsze tak czy dzis okolicznosci ku temu sprzyjaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i litra alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×