Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość javeronika

Zostawil teraz pisze ze chce wrocic? Co mu odpisac?

Polecane posty

Gość javeronika

Bylam z facetem ktory zerwal ze mna juz dwa razy. Strasznie przezylam to za pierwszym razem, gdy nagle po roku odszedl. Wybaczylam mu gdy chcial wrocic po 9 miesiacach. Bylismy ze soba kolejny rok i on znow zerwal. Tym razem powiedzialam sobie - ze juz nigdy wiecej mu nie wybacze. Minely 3 miesiace a on mi pisze, ze teskni. Ja mu nie odpisuje ale chce wreszcie napisac, ze to koniec i chce napisac cos takiego co sprawi mu bol i zeby te slowa mu utkwily w pamieci. Prosze podpowiedzcie mi cos takiego co mogloby go ruszyc. Krotko ale tresciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mu nie odpisuj...miejsce niedojrzałych ludzi jest w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
----------->javeronika "Nigdy mnie nie podniecałeś i w łóżku tylko męczyłam się z tobą." "Miałeś za małego jak dla mnie" (Jeżeli miał). Na pewno po takich słowach się obrazi, jeżeli zdoła w nie uwierzyć - tylko że potem sprawa nie do odkręcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co masz zadawac bol?? napisz, ze juz mu nie wierzysz, i tyle... moze sobie wezmie to chlopak do serca w koncu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za burak
"Spadaj na drzewo szczeniaku!!!" "Jesteś dorosły więc powinieneś odróżniać dobro od zła i przewidywać skutki swoich decyzji...odszedłeś więc daj mi spokój! Nie chcę Cię znać!" "Nie umiałeś dać mi szczęścia więc teraz mi chociaż nie przeszkadzaj" "Wiesz co nie rozśmieszaj mnie! " u mnie poskutkowały..choć na początku w ogóle nie dawałam znaku życia...dopiero jak się męczył i skomlał o kontakt to mu to grzecznie napisałam...i bez szarpaniny, nerwów...życzę SIŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę ponawrzucać
odpuść, dla niego to zabawa... niech wreszcie zrozumie, że koniec to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz mu,zeby sie zdecydowal i zastanowil czego chce,bo jak DLA MNIE to on sam nie wie czego chce,zawraca ci tylko glowe takim zachowaniem, albo jest z Toba albo nie,proste, jesli nie dla mnie to niech wypier....! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnna
jak już mocno chcesz odpisać, to zapytaj go "Na jak długo tym razem chcesz wrócić i kiedy zamierzasz znowu odejść?", a potem bez wzgledu na odpowiedź "Po raz trzeci nie pozwolę ci mnie rzucić kiedy ci się znudzę. Miałeś dwie szanse, rzadnej nie wykorzystałeś. Twój problem. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno daj sobie z nim spokój,jak długo jeszcze pozwolisz aby sie bawił Twoimi uczuciami?! noemalny chlopak w ten sposób nie postępuje,zakoncz jak najszybciej ten układ ( bo zwiazkiem nazwac tego nie mozna) mozesz napisac mu takiego smsa Odchodzę na zawsze Zapomnij co było Przepraszam za smutek Dziękuję za pozorną miłość Nie potrafię Ci wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javeronika
Dziekuje za Wasze podpowiedzi, niektore sa naprawde mocne... Wracac do niego nie zamierzam, za bardzo mnie zranil. Chce zeby chociaz raz on cierpial. Zawsze to on byl gora i chce zebym to ja choc przez chwile byla nad Nim wiec zalezy mi na takim smsie, ktorego slowa zabola go i choc raz on poczuje sie dotkniety. jeszcze mu nic nie odpisalam, czekam na dalsze propozycje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×