Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrozumieć faceta

Polecane posty

Gość gość

Jeśli facet nie chce się angażować uczuciowo, seksu nie chce to po co się umawia, dzwoni, pisze a na spotkaniach prowokuje bliskie sytuacje i namiętnie całuje, dotyka? Seksu jeszcze nie było, choć on jest już w tym doświadczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co mu chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puka sobie inna na boku więc z seksem mu się nie spieszy. Albo naprawdę się zakochał i chodzi mu o coś więcej niż sex albo chce Cię rozpocząć a później manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj go?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam to odpowiedział wymijająco Twierdzi, że nie ma uczuć więc raczej zakochanie odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipuluje, bierze to, na co może sobie pozwolić. Jedno jest pewne, jeśli pogrywa na samym początku, to pogrywać bedzie dalej, więc sama zdecyduj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipuluje - być może trochę Bierze trochę, choć mógłby więcej ale odmawia. Język ciała mówi co innego (pocałunki, kontakt fizyczny) a słowa co innego, choć kiedyś mówił że by chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawi sie toba, jak gumowa lalka. Miekka, ciepla i mozna ja rzucic w kat, jak sprzykrzy sie. Po kiego diabla dajesz sie macac, obcalowywac? Masz jasnosc sytuacji a zadajesz dziecinne pytania. Elena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miętowa ja Gdyby nie to, że kilka razy mówił o swojej awersji do związków, braku uczuć, braku miłości to może bym tak pomyślała, ale mówił więc tą opcję skreśliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co naciskać na sex? Po to by panienka uległa a za miesiąc trabiła że została wykorzystana? Lepiej poczekać, omijać erotykę to ta sama po czasie będzie bardzo chciała sprawdzić co jest i na ciebie wlezie, potem możesz jej powiedzieć że myślałeś że jest inna i kończysz ta znajomość. Sposób na zaliczenie, zostawienie jej a nie palisz mostów, uważa cię za idealnego i to ona zrobiła błąd, jak będziesz chcial ja spowrotem to furtka otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo jest przelecieć i zostawić, sztuka przelecieć zostawić by mówiła o tobie dobrze i by chciała jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jest biseksualny i nie może się zdecydować. ciężko jednoznacznie ocenić sytuację...gdyby zależało mu tylko na seksie to nie czekałby z tym długo...chyba że jest między wami duża różnica wieku to ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co głupca rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica spora, ale jeszcze społecznie akceptowalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po niektórych widać że chcą tylko jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipulant pieprzy głupot jak potluczony i bierze na litość. On taki biedny nie ma uczuć blabla. Mózgu chyba też. Ty także skoro to lykasz jak pelikan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 lat różnicy gość dziś Ale co na litość? Właśnie odbierałam to inaczej, że on próbował siebie przedstawić jako drania bez uczuć a nie biednego który został ich pozbawiony. Jasna sprawa, że życie i bliższa znajomość zweryfikowała to, że też ma dobre serce jednak wielu sytuacji nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i zapomniałam dodać, biseksualny na 100% nie jest. hetero w pełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę sobie że on sam przed sobą wstydzi się z tobą związać właśnie ze względu na tę różnicę wieku...takie pół protekcjonalne pół partnerskie traktowanie, na to by wskazywało.. ;) być może są też inne sprawy. może zna twoich rodziców, może coś w twoim stylu życia czy bycia mu nie odpowiada i nie chce się angażować. jednak 36 lat to nie to samo co 25 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 i 25 przy takiej roznicy to manipulacja z jego strony , bedac zakochanym juz by przegral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi przyjąć odwrotność by wygrać, cwany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miętowa ja: Nie zna moich rodziców, mojego bliskiego otoczenia również, niejednokrotnie chciał się do mnie "wprosić", ale to ignorowałam, zapraszał też do siebie. Daje sprzeczne sygnały. Ja go też nie traktuję super poważnie, jednak zamącił mi w głowie swoim postępowaniem. Wie, że jego wiek mi nie przeszkadza, bo się doskonale rozumiemy, niekiedy nawet z tego żartował że się tak dobraliśmy. gość dziś dziś Co by przegrał? i co wygrać? Ta relacja to nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta najlepiej zrozumie drugi facet a ich tutaj niewielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:18 To prawda. Tak jak kobietę kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrychri
może w takim faceci nie myślą tylko o jednym? tyle że w przyjaźń damsko-męską również nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×