Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zryci faceci Zadna normalna kobiete nie chce prawiczkow i zadna normalna kobieta

Polecane posty

Gość gość

zyjaca w XXI wieku nie czeka z seksem do slubu!!! Wymarzcie w glowe te sredniowieczne zabobony o dziewicach zboczency jest wolnosc kazdy robi jak chce a seks to przyjemnosc i zabawa to jedna z podstaw zycia. Kto nie ma seksu temu szajba odbija i majaczy wiec przestancie sie tu produkowac.. Kazda kobieta woli doswidczonego faceta za meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiczek to coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy robi jak chce, dokładnie tak, więc jeśli ktoś czeka do slubu to jego prawo, nie dyskredytuj takich ludzi.. ''.każda normalna kobieta''-a co to właściwie znaczy? normalny to ten co piepzzy na prawo i lewo a prawiczek to psychol? no to dzięki za życie w takim ''normalnym'' swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 47 niech się kobiety wypowiedzą i zobacz sam co jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11.49 ja jestem kobietą i to ja pisałam, i tak uważam , normalne jest że ktoś woli prawiczka, a że któraś woli ***ake to tez pewnie normalne...dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam męza który był prawiczkiem i jestem bardzo szczęsliwa z nim... w łóżku jest bardzo dobry, w niczym to nie przeszkadzało,że nie miał wcześniej partnerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Przestan sie podszywac pod faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pi/zda cie swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój mąż dalej jest prawiczkiem bo sie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro to czytać Autorko. Ja byłem długo prawiczkiem bo do 26 roku życia. Jakoś moje libido było bardzo niskie nie potrzebowałem seksu. Trafiłem na kobietę nie dziewicę po jednym poważnym związku. Dla mnie to nie ma znaczenia czy Kobieta jest dziewicą czy nie. Szybko się wszystkiego nauczyłem i teraz mógł bym nie wychodzić z sypialni ;) Można powiedzieć że ona mnie przebudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiczek to coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwica zawsze bedzie wyzej nad jakas dajka.. moja kobieta byla dziewica i kazdy znajomy taka tylko bierze na zone a takie jak autorka sie pupka i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich jak ty kijem sie nawet nie rusza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.21- Jane, bo albo jest dziewica albo dajka, nie ma Stanu posredniego DLA Ciebie...albo czarne albo biale. Dla Ciebie to pewnie najwazniejsze czy jest dziewica, mniej wazny charakter, osobowosc, dopasowanie...zgadlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajki sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ozen sie z taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćłamaczkaserc
autorze z iloma facetami spałeś ,z iloma doświadczonymi latami małżeństw ,albo sraczo maczo co się chwali ilościami ? to ja ci powiem ,ja wielka grzesznica,oni wszyscy nie dorastają do pięt prawiczkowi którego poznałam ,ognia nie da się nauczyć,sprawy techniczne ? to 1 noc ,pierwszy raz się zakochałam ,w prawiczku,mogłam mieć każdego,nikt mnie nie wzruszył ,byli normalni przeciętni tzw doświadczeni,obalam twoje teorie,bierzesz ognistego prawika po jednej nocy jest doświadczony jak ma ognistą nauczycielkę ma doświadczonego ognistego na męża ,w 1 noc:-) co ty się gnojku produkujesz tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łamaczko serc,a ty z iloma zgrzeszyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćłamaczkaserc dziś to facet prawik udajacy kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam nic do prawikow ale lubie doswiadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli normalna kobieta to szmata i chce roochacza a to dobrze bo porzadni wierni mezczyzni nie chca szmat. Potem nie marudzcie jak ci wasi doswiadczeni panowie was zostawiaja same z dzieckiem, zdradzaja czy zarazaja syfem po bylych kochankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie ostrych gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta chce prawiczka nie używanego rochacza z chorobami wenerycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×