Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Icomamterazzrobic

Związek z bratem byłego pomocy

Polecane posty

Gość Icomamterazzrobic

Witam . Tak jak w temacie .. jakiś czas temu między mną a moim dobrym kolegą -tak kolegą.. ponieważ obydwoje nie chcieliśmy związku byliśmy niedługo po rozstaniach z naszymi ex..... podjęliśmy decyzję o stosunkach bez zobowiązania spotykaliśmy się tak naprawdę tylko na seks coś w formie przyjemnościowej kilka razy spędziliśmy razem noc jednak szybko to zakończyłam a mimo tego obydwoje mamy do siebie szacunek i bardzo dobre relacje , jakiś czas temu przez przypadek w drodze do pracy spotkałam sie z jego starszym BRATEM miła rozmowa.. później kilka razy się spotykaliśmy i od tej pory zamieniło się juz w flirt ów chłopak jest bardzo zainteresowany moją osobą ja nim również chciałbym aby coś z tego wyszło jednak cały czas mam wątpliwości ze względu na wcześniejsze relacje z jego bratem i to że nadal mamy ze sobą częsty kontakt mało tego oni razem mieszkają...proszę doradźcie mi co powinnam w takiej sytuacji zrobić albo jak to wygląda patrząc się na to jako osoba trzecia ... sama nie wiem co do końca o tym myśleć mam milion myśli na sekundę raz aby to ciągnąć raz aby zakończyć ponieważ nie chcę wyjść na totalną idiotkę która przezuciła się z jednego brata na drugiego ... Ps: nie rozmawiałam z nim na ten temat ponieważ nie wiem jak zacząć i tak naprawdę nie jestem pewna czy on zdaję sobie z tego sprawę że między mną a jego bratem coś takiego było ponieważ nikomu o tym nie mówiłam on ponoć też tak jak obiecał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezOgonkA
No według mnie przypał po całosci...dajmy na to, że by Ci z tym bratem "pyknęło" i rozkręciłby się związek... teraz wyobraź sobie jakąkolwiek rodzinną sytuacją, swięta, whatever... ja bym nie mogła być z facetem mając swiadomosc, że bzykałam się beztrosko z jego bratem, choćby przed wejsciem w związek. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×