Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani domu wstepna

a co mysicie o tej lazience?

Polecane posty

Gość kurczak roznowy
moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuesday
czysta grzeczna troche bez jaj ale nie najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja Cię nie widzialam na forum.gazeta.pl? łazienka ładna, chociaż chciałabym ja zobaczyć w innym oświetleniu. Jeśli się nie myle pisalaś, że to sa pomarańcze i żółcie, a tu bardziej na beże wygląda. Osobiście nie mam nic przeciwko beżom, ale denerwuje mnie jak zdjęcia nie pokazują prawdziwych kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu wstepna
tak - to ja... ;-) mam ferie i zaatakowalam fora dwa tymi fotkami... z kolorami, to moze masz racje - porobie zdjęcia z lampa w aparacie i dodatkowo gorne oswietlenie wlacze - moze bedzie lepiej.. sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu wstepna
nigdy nie bylam dobrym fotografem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest sliczna
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladna;) podsunęłaś mi pomysł na obramowanie lustra w przedpokoju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziewczyna
Lazienka jest ladna, tylko..... ja schowalabym jakos inaczej pralke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu wstepna
to jak z ta pralka najlepiej? nie chcialam scianek itd... za mala lazienka. moze takie drewniane cos tez z boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczniutka milutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się :) Wiem jak to jest. Ja od dawna usiłuje zrobić zdjęcia mojej sypialni i i tak kolory mi wychodzą jakieś inne. A mam tam okno i naturalne światło. Ale jak by Ci się udało pstryknąć lepsze fotki, to chętnie zobaczę. Miłego korzystania z łazienki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kilku
rzeczy można się przyczepić i nie piszę o płytkach, to rzecz gustu. Jeśli pas poziomy z mozaiki ma wysokość tylko jednej kostki ( góra lustra, płytki nad umywalką ) to w wykończeniu obudowy stelaża do muszli jest brak konsekwencji. Poza tym, dobry glazurnik powinien zgrać wysokość płytek ściennych, ten uskok w mozaice ( poziomy pasek dochodzący do pionowego obramowania lustra ) jest błędem. Mimo, że w łazience dużo się dzieje wizualnie ( dla mnie trochę zbyt dużo ) i tak to widać. Na dodatek mam wrażenie, że w tej niezbyt wielkiej łazience postawiono sobie za cel, wykorzystać wszystkie możliwości pokazane na ekspozycji w sklepie. napisałam szczerze, tak jak prosiłaś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ladnaciepla i przytuln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopnieta panna
>rzeczy można się przyczepić i nie piszę o płytkach, to rzecz gustu. >Jeśli pas poziomy z mozaiki ma wysokość tylko jednej kostki >( góra lustra, płytki nad umywalką ) to w wykończeniu obudowy >stelaża do muszli jest brak konsekwencji. hm - to byl tak jakby "ratunek"... człowiek nie jest wszystkiego przewidziec... po prostu pozniej doszedl stelaz i okazalo sie, ze ejst jednak wyzszy... juz nad tym plakalam :-) >Poza tym, dobry glazurnik powinien zgrać wysokość płytek >ściennych, ten uskok w mozaice ( poziomy pasek dochodzący >do pionowego obramowania lustra ) jest błędem. Brako za odkrywczosc ;-) nad tym plakalam dwa dni... wiem, ze to jest blad... tak samo jak np na gornej krawedzi mozajki nad lustrem - jeden kafelek jest wyraznie cienki... mozna bylo to "zgubic" w minimalnym podcieciu kilku plytek i by sie tak w oczy nie rzucalo, ale to sa detale nie do unikniecia. Oczywiscie - jezeli sama byc to robila w swoim wlasnym mieszkaniu - sprawa wyglada inaczej :-) >Na dodatek mam wrażenie, że w tej niezbyt wielkiej łazience >postawiono sobie za cel, wykorzystać wszystkie możliwości >pokazane na ekspozycji w sklepie. napisałam szczerze, tak jak >prosiłaś. Nie ma ani jednego elementu z jakiejkolwiek wystawy :D wsyzstko od zera jest moim pomyslem... :-) nie spotkalam sie nigdy z podobnym obramieniem luster, z takim zminimalozowaniem plytek z waskimi, wysokimi lustrami... >Pozdrawiam Ja rowniez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi sie podoba :) ale po co o to pytasz, chyba najwazniejsze, zebys sama dobrze sie czula w swoim domku, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że jest bardzo ładna, ma jajny, nastrojowy klimacik. Zazdroszczę Ci. :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kilku
Czy pani domu wstępna to kopnieta panna ? Napisałam, co rzuciło mi się w oczy. Łazienka to dość trudne wyzwanie :) Obramowania luster płytkami robiłam już 10 lat temu, w katalogach jeszcze dużo tego się widzi. Ale jeśli to Twoja pierwsza łazienka, to dałaś sobie radę. W tych błędach zawinił glazurnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopnieta panna
tak, ja to ja :-) ale obramowanie plytkami, a mozajka to juz cos innego ;-) nie wiem no - tak mi sie to w glowie poukladalo i to zrobilam... nie patrzylam specjalnie na wystawy sklepowe - zreszta inspirowanie sie jest jak najabrdziej pozytywnym dzialaniem tworczym :-) twoja krytyka byla jak najbardziej ok i zrozumiala - wytlumaczylam sie tylko dlaczego tak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja opinia ...
Calosciowe wrazenie - pozytywne. Ladne, cieple kolory - dobrze, ze nie zastosowalas typowego niebieskiego koloru dla tego pomieszczenia. Ale pralke wstawilabym w kuchni. Sama tak zrobilam u siebie i dzieki temu mam wiecej miejsca w lazience (nawet na dwie umywalki, co zawsze bylo moim marzeniem - teraz nie ma porannych wojen "kto pierwszy?!"). Mam pytanie: ile kosztowal Cie montaz i zakup wiszacej toalety (niewiem jak to sie fachowo okresla)? Moj maz twierdzi, ze to droga sprawa.... prawda? Bede wdzieczna za odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
ŁAZIENKA ŁADNA!ZA PARE MIESIĘCY CZEKA MNIE WYBIERANIE KAFLI DO 2 ŁAZIENEK I KUCHNI. WYBÓR JEST OGROMNY. PROSZE PORADZIĆ MI JAKIE MEBLE KUPIĆ DO KUCHNI ( FIRMA, MATERIAŁ ) I GDZIE SZUKAĆ W INTERNECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczniutka łazieneczka
taka jaka mi się marzy,wydaje sie bardzo ciasna i to jej dodaje uroku tylko tewn kolor glazury rzeczywiście troche smutny,ale chyba dzięki niemu wydaje sie tam tak cieplutko.Czyli jednym słowem super łazieneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczniutka łazieneczka
taka jaka mi się marzy,wydaje sie bardzo ciasna i to jej dodaje uroku tylko tewn kolor glazury rzeczywiście troche smutny,ale chyba dzięki niemu wydaje sie tam tak cieplutko.Czyli jednym słowem super łazieneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kilku
myślę, że problem, gdzie co umieścić, przemyślałaś dokładnie. Jak będziesz robić jeszcze jedną łazienkę ( pisałas, że u siebie ) weź pod uwage takie rzeczy jak : wcześniejszy wybór wszystkich sanitarnych sprzętów, ( najlepiej , jesli jest możliwość, zmierzyć wszystko samemu DOKŁADNIE ), wielkość płytki, grubość płytki, szerokość fugi. Każdą ścianę należy rozrysować, prąd doprowadzić biorąc pod uwagę właśnie płytki ( gniazdko przy umywalce, podłączenie wanny z hydromasażem, podłączenie do suszarki ręcznikowej, wyprowadzenia do kinkietów, do pralki itp, itd ) hydraulikę również, ważne w kabinach prysznicowych. To tak ogólnie. I wierzcie mi, łazienkę najlepiej zaczynać, gdy ma się wszystko już zgromadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuper
bardzo mi sie podoba, swietny pomysł na lustro a jak jest poiwerzchnia twoejej łazienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×