Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulina3343

Agresywny kot

Polecane posty

Gość Paulina3343

Witam. Od wczoraj moja kotka zachowuje sie naprawde bardzo dziwnie. Zaczne od tego ze gdy szlam spac nagle cos strzelilo jej do glowy i zaczela sie wydzierac na caly glos i syczec. Rzucila sie na mojego narzeczonego a ja schowalam sie pod koldra. Gdy wyjrzalam zza koldry kot mial doslownie czarne oczy i chciala sie na mnie rzucic. Po chwili uciekla do innego pokoju lecz ciagle syczala i warczala. Przez noc spala w oddzielnym pokoju bo myslelismy ze cos do niej dotrze i zmieni zachowanie. Dzisiaj zaczela sie do nas przytulac ale po chwili zaczela atakowac i do tego warczec i syczec. Boimy sie ze moze cos nam zrobic. Dodam ze miala zabieg sterylizacji rok temu i mimo tego ma regularne ruje. Czy ktos z was mial podobna sytuacje z kotem? Jak sobie z tym poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi przykro z powodu tej sytuacji z kotem jaka cię spotkała. Taki napad agresji u kota nie jest normalny. Twoja kotka zachowuje się tak samo jak dziki kot - jest nieufna i agresywna. Podczas ruji kotka może być agresywna aczkolwiek dla swojego stada zawsze jest przyjazna. Ponadto skoro miała zabieg sterylizacji to powinna być potulna jak baranek. Agresywne koty zazwyczaj przymilają się do swojej ofiary żeby wzbudzić zaufanie, a wtedy nie mają skrupułów żeby atakować. Powinnaś rozważyć wypuszczenie kota na wolność skoro w swoim azylu jest agresywna i niebezpieczna. Również jest możliwość uspania tak agresywnego kota u weterynarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy ty oszołomko jesteś normalna? Ciebie kretynko wypuścić do lasu albo uśpić! Kot ewidentnie ma jakiś problem zdrowotny, może coś ją boli, a może po prostu coś ją zestresowało. To trzeba skonsultować weterynarzem i behawiorystą a nie zabijać zwierzę! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×