Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katiaka

architekt wnętrz- cena za projekt

Polecane posty

Gość katiaka

witam, szukam architekta, który pomoże mi przy aranżacji mieszkania, szczególnie kuchni. jaki jest koszt takiej pomocy? pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różny. Pewien mój znajomy za projekt+opieka nad wykonawstwem (czyli wszystko na jego głowie, ekipy, zakupy, remont) za 97 metrowe mieszkanie wziął 12 tyś. W moim mieście jest ogromny popyt na architektów wnętrz, mają masę zleceń, nie wyrabiają się z projektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim to miescie taki popyt? Ja nie zauważyłam , moj znajomy od roku pracuje w banku po nie ma pracy, ale nie wiem ile by wziął za projekt , teraz to pewnie grosze bo zdesperowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiaka
mi chodzi o sam projekt, głównie kuchni. miejsce na nią jest trochę nietypowe i chciałabym jakieś ciekawe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono Anouk
Wrocław... Projekt sam został wyceniony na 4 tysiace. reszta to opłata za dogladanie remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi skasował Architekt ze Szczecina 1200 zł (był to sam projekt kuchni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiaka
dziękuję za informację. aktualnie przeprowadzam sie z warszawy do piotrkowa, szukam architekta z tych okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bono z U2...
a czy któraś z Was chciałaby wstawić zdjecia wnętrz, zaaranżowanych przez architekta? Albo przesłac na maila...ciekawa jestem, jak bardzo różnią sie od wnętrz robionych "na kocią łapę"-czyli samodzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleszowa babka
idz do firm ktore robia meble kuchenne na zamówienie i popros o wymiar i zrobienie projektu kuchni , zawsze robia to za darmo z tym ze projektu nie dostaniesz :P jedynie mozesz poogladac i zobaczyc co wymyslili jak ci sie spodoba to mozesz u nich takie meble zamowic a jak nie to i tak nic nie tracisz :) po obejrzeniu kilku projektow mozesz sama juz dojsc do tego czego chcesz i miec swoja wizje i zrealizowac ja sama :) Poogladaj tez rozne fronty , i patrz co maja :) czasem wciskaja ludziom mdf wciskajac kit ze to lite drewno wiec trzeba sie na to naszykowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela13
Jeżeli ktoś z Was ma jakieś rozwiązanie w głowie swojego mieszkania i nie jest pewien, ma dylemat które rozwiązanie wybrać to proszę pisać. Zajmuję się wnętrzami i projektami budowlanymi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowy
Witam, mam wieloletnie doświadczenie w Niemczech i Polsce, pomysły i uprawnienia. Zapraszam do pogawędki i ewentualnie do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielaa
Najlepszy architekt i najtańszy to jest w Komforcie , warto się zainteresować bo naprawdę pomocny jest w takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illlka
elizzka popieram.Mysle ze własnie prostym i jak widac najtańszym rozwiazaniem jest własnie korzystanie z takich serwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tylko jedno
a ja bym chciała tylko zapytać, bo mam w planach studia właśnie w takim kierunku i chciałabym się dowiedzieć czy zarobki są spore, mógłby mi ktoś to przybliżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
ja puszkuje architekta z Kielce jest t może jakiś??? Ile kosztowało by aranżacji kuchni i salonu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaskadaa, najprościej zadzwonić do konkretnej firmy i się dowiedzieć co i jak. z tego co się orientuję, to n-design działa w kilku miastach, popatrz sobie na ich projekty, mnie się podobają. no i ważne jest to, że trzymają się ściśle wyznaczonego budżetu - jak sobie zażyczysz najtańsze opcje z ikei to dokładnie tak aranżację zrealizują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat dośc stary ale może komuś się jeszcze przyda. Po pierwsze faktycznie w wielu miejscach, projekt dostaniesz gratis ale dopiero jak kupisz coś w firmie która projekt wykonuje. Tak więc Leroy Merlin projekt łazienki gratis ale kup płytki za 2.000, albo Black Red White projekt xxx zł, ale jak zamówisz szafki po otrzymaniu projektu to od ceny szafek odejmą zapłaconą wcześniej kwotę wizualizacji i projektu. Inna sprawa że studio projektowe to nie tylko firma która zrobi Ci projekt i będziesz się bujać sama (no chyba ze chcesz samą wizualkę bo wiele takie coś oferuje). Dobra firma ma bowiem sprawdzoną ekipę remontową czy stolarzy u których ma zniżki - zniżki otrzymuje na zasadzie wymiany usług. Znajoma korzystała z usług firmy z Warszawy (Medyńscy Projektowanie) i poza akceptacją konkretnych etapów, nie musiała robić nic. Architekt myślał nad wszystkim. od projektów po nadzór na budowie a po jeżdżenie po sklepach kończąc. Z tego co się orientuję wpół pracują z kilkoma ekipami i stolarzami. Dodatkowo w zalezności od Twojego budżetu którego się tzymaja zawsze wymyślą coś co Ci podpasuje - niezależnie czy ma być to projekt ekonomiczny czy delux :) Jakies przykładowe projekty mają na swojej stronie http://projekty-wnetrz.com ale warto zawsze zadzwonić, podpytać obejżeć portfolio na żywo - jak w każdej branży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnieba
z cenami różnie bywa, ale sprawdzałam tą n-design i ku mojemu zadowoleniu oni koszty dobierają do budżetu klienta, a myślę, że to jest bardzo fajna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxiking
Czy mogę prosić kogoś z byłych klientów jeśli takowi są o opinie na temat dwóch ostatnich firm które się tu wypowiadają, przede wszystkim o decoroom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrywuj
A co Cię konkretnie interesuje? Jeśli szukasz kogoś kto i zaprojektuje i wykończy i nie zedrze kasy, a zrobi to w dobrym standardzie to z Decoroom się umawiaj i się dogaduj. Młodzi ludzie tam pracują stosunkowo ale widać po projektach już dośwadczeni, więc wpadka raczej niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleniaaaaa
Jak poszukujesz dobrego i w miarę taniego architekta/ projektanta wnętrz to polecam Ci Marię Jachalską z Poznania. Informacje o niej na stronie www.jachalska.com U mnie mieszkanie wyszło rewelacyjne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli przyjmiecie szczera
(i mam nadzieje konstruktywna) krytyke, to pragne zauwazyc, ze wiekszosc oferownych przez was (reklamujacych sie tytaj) projektow jest bardzo zachowawcza i bez polotu. nazywam takie projekty cookie cutters, bo wszystkie sa niemal na jedno kopyto. brakuje im fantazji. jak wsiedliscie teraz masowo na minimalizm to nie potraficie poza niego wyjsc, a mozna projektowac zdecydowanie ciekawiej, laczac stare z nowym, dodajac elementy industrialne itp. macie przeciez internet, macie pintrest, macie tumblr, macie blogi itd., a oferujecie same cookie cutters... czemu? skad sie biora i z czego wynikaja te wasze zahamowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etammm
No akurat decoroom to wydaje mi się nie dotyczy, bo maja kilka perełek na stronie, a druga kwestia to ograniczenia wynikające z gustów i decyzji klientów, których do wszystkiego przekonać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli przyjmiecie szczera
a gdzie niby te perelki? nie widze niczego nadzwyczajnego w ich realizacjach. masowka i nuda niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Szanujemy Twoją opinie, choć się z nią nie zgadzamy, no i klienci nasi chyba też, bo na brak pracy nie możemy narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Jeszcze tytułem uzupełnienia. My wielokrotnie proponujemy fajne, ciekawe rozwiązania ale klienci nie chcą mieszkać w mieszkaniach jak na okładki gazet piękne, ale chcą mieszkać w mieszkaniach funkcjonalnych i ciepłych, domowych, przytulnych, a nie z tzw. „wizją architekta oderwaną od rzeczywistości, które pięknie będą wyglądać na fotkach ale długo się w nich nie wytrzyma. Dlatego staramy się łączyć funkcjonalność z wizualnym odbiorem, ale to klient finalnie decyduje o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena za projekt to nie tylko cena projektu ,należy pamiętać że wielu architektów pobiera prowizję za polecenie sklepu wykonawcy i są to kwoty od 10% do 50% ceny zakupów dla architekta dolicone klientowi, gdyby klient sam przyszedł do sklepu mógł by spokojnie dostać jescze większe upusty tak że oszczędnym polecam porównywać ceny bo przy inwestycji remontu od podstaw może nam zostać niezła sumka na piękne wakacje. Nie chcę obrażać architektów którzy tak nie robią i grają w otwarte karty z klientem. Reasumując projekt tani ale w prowizji zapłacimy resztę nie ma nic za darmo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_1001
Polecam projekty na portalu www.wnetrza24.com. Dla mnie to był ratunek, bo wiedziałam czego chce, a nie miałam za wiele czasu i pieniędzy. Na stronie znalazłam sobie projekt "Earl Grey", który idealnie mi pasował, i zamówilam. Pani rchitekt dopasowala go do wymiarów mojego wnetrza. Tego sie trochę bałam, bo wymiary mojego salonu były całkiem inne, ale Pani architekt była ze mną w ciągłym kontakcie i o wszystkim byłam powiadamiana na bierzaco, wzięła tez pod uwagę kilka moich wytycznych. Efekt przeszedł moje oczekiwania! Jestembardzo zadowolona. Na koniec dostałam jeszcze rabaty na meble, lampy i dodatki więc finansowo projekt wyszedł bardzo tanio. Moja koleżanka tez u nich robiła, ale nie wiedziała w jakim stylu chce mieć wnętrze, więc zamówiła projekt indywidualny. Był droższy ale tez wyszło super.  Maja do wyboru trzy pakiety (od 35zl chyba do100/m2) więc mozna wybrać coś dla siebie, a większa cześć zwraca sie i tak z rabatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajmy, że część developerów ma w swojej ofercie pakiety wykończenia wnętrz i to wbrew pozorom w bardzo dobrej cenie. Przykładem może być tu chociażby warszawski developer JWC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×