Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anna Wilczak

Architekt wnętrz z Krakowa

Polecane posty

Gość Anna Wilczak

Jak w temacie szukam sprawdzonej firmy, kogo i dlaczego polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annixus
Zdecydowanie polecam firmę Intellio a dokładnie Panią Agnieszkę. Świetna osoba, super profesjonalistka z dużą wyobraźnią i fajnym podejściem do klienta. Robiła dla mnie aranżacje całego mieszkania 50 metrów kwdr i muszę przyznać że byłam i jestem bardzo zadowolona. Zajęła się wszystkim, zrobiła dla mnie wizualizacje, a potem nadzorowała prace wykonawców. Szybko złapałyśmy porozumienie, więc jej pomysły oddawały to co chciałam mieć w domu, a czego sama nie umiałabym ani narysować, ani często nawet wytłumaczyć. Jej firma jest z Krakowa, więc można się spotkać i omówić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukamm
anixxus a ile płaciłeś za to wszytsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annixus
Powiem może tak bo nie chcę podawać z różnych względów konkretnych liczb, tym bardziej, że każdy projekt jest inny i raczej inaczej wyceniany ale za ten zakres prac zapłaciłam tak po środku stawek rynkowych. Myślę, że można znaleźć tańszego kogoś, ale ja nie ufam za tanim wykonawcom, można też spokojnie trafić na o wiele, wiele droższe firmy. Stosunek cena-jakość jest bardzo w przypadku Intellio korzystny, więc ja miałam zawsze poczucie że to były dobrze wydane pieniądze. Najlepiej będzie jak zadzwonisz, umówisz się i pogadacie na spokojnie o Twoich oczekiwaniach. Bo to one będą generować głównie koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Wilczak
Annixus ---> Dziękuję za wskazanie tej firmy. Właśnie dzwoniłam i jestem umówiona na spotkanie pod koniec tygodnia. Rozmawiałyśmy chwilę z Panią Agnieszką i wydała się bardzo miłą osobą, otwartą i podchodzącą z entuzjazmem. Także moje pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Chcę zmienić łazienkę i kuchnię w moim domu i tym razem już nie chcę liczyć na siebie i wolę jak ktoś spojrzy świeżym okiem na moje mieszkanie. O kosztach mamy rozmawiać na spotkaniu jak Pani Agnieszka zapozna się ze szczegółami. Dzięki raz jeszcze za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrcherr
a czy takiemu architektowi można narzucić sklep, z którego chce się kupić meble? mnie nie stać na bardzo drogie sprzęty, dlatego wybieram zakupy w kelmanie. poza tym potrzebuję mebli na lata, ale bez przepłacania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Wilczak
Architekt nie jest od tego by klientowi coś narzucać. On jest od tego by pomagać klientowi zrozumieć jego potrzeby i żeby uzyskać efekt z którego będziesz arrcherr zadowolony(a). Przynajmniej ja tak sobie to wyobrażam i tak chciałabym prowadzić współpracę. I myślę, że profesjonaliści tak właśnie podchodzą do klientów, a nie realizują swoje wizje. Wczoraj posiedziałam trochę na stronie Intellio i znalazłam taki artykuł - http://intellio.pl/intellio-radzi-wiedza-praktyczna-dlaczego-warto-skorzystac-z-biura-projektowego.php - jak dla mnie idealnie streszcza o co chodzi. I jeszcze bardziej się utwierdziłam w przekonaniu, że warto poznać ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Wilczak
"ale hujoooowy SPaM" czy możesz nie przeszkadzać jeśli sam/a nie masz nic do powiedzenia? Będę wdzięczna. Nie po to zakładałam ten wątek by ludzie Twojego pokroju wypowiadali się na nim. Uważasz, że moje pytanie jest spamem - Twoja sprawa, nie mam zamiaru Cię wyprowadzać z błędu. Proszę tylko żebyś gdzie indziej leczył(a) swoje frustracje. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Wilczak
I po problemie. Dziękuję moderatorom za szybką reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dari_aa
jeżeli chodzi o Kraków to z czystym sumieniem mogę Ci polecić usługi projektantów z http://www.lokalstudio.pl/ - mają świetne pomysły i rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, lokal studio ma dobre rozwiązania? Wszedłem sobie w wizualizacje, a tam nadźgane wszędzie, w salonie lampa biurkowa powiększona do rozmiarów podłogowej. Żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia5454
Prawdziwą kopalnią wiedzy na temat nowoczesnych aranżacji jest serwis www.showmyhome.pl. Warto sprawdzić w wolnej chwili. Są zdjęcia gotowych aranżacji, można się skontaktować z zawodowymi architektami. Pozdr. Renia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Natalia z nataliadesign.pl - Pani Natalia jest z Częstochowy ale nie jest to jakoś mega daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, czy ktoś z was miał może przyjemność współpracować z firmą www.ampmdesign.pl ? zastanawiam sie nad wspolpraca z nimi, ale do konca nie wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My swego czasu korzystaliśmy z usług pani Asi z Krakowa. www.artefaktura.pl. Trafiliśmy zupełnie przypadkiem, bez poleceń, ale jesteśmy zadowoleni. To taka rzeczowa i kompetentna osoba, która bardzo szybko odczytała nasz styl i nasze potrzeby. Trzeba chwilę poczekać na efekt końcowy, nie ma terminów z dnia na dzień, ale to świadczy o tym, że nie jest projektantem z fikcyjnym doświadczeniem. Dostaliśmy fajnie opracowany projekt z ładnymi wizualizacjami, nasz pan wykonawca nie miał w ogóle żadnych problemów z realizacją tego projektu. Mieszkamy w mieszkaniu parę miesięcy i nadal jesteśmy zadowoleni z rezutlatu, nic byśmy nie poprawiali. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszeliście może o nich http://pskprojekt.pl/? Zastanawiam się, czy nie skorzystać z ich usług przy aranżacji mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę na ich stronie, to chyba porządna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze architekt jak jest dobry to niewazne z jakiego jest miasta... w sumie moze dojezdzac :) ja kupilam projekt domu od www.ampmdesign.pl i musze przyznac, ze bylo naprawde warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wprowadziłam się do nowego mieszkania w Krakowie. Miałam pomysł jak je urządzić jednak potrzebna była mi rada fachowca. Koleżanka poradziła mi firmę http://intellio.pl/projekty-wnetrz/ i byłam z nich bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre doradztwo, a do tego konkurencyjna cena na rynku. Wszyscy są zachwyceni urządzeniem mojego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę z Krakowa polecić to biuro projektowe http://www.marcingluchowski.pl/. Pracują tam młodzi ludzie ale mają spore doświadczenie również przy projektowaniu obiektów użyteczności publicznej. Zaproponowali mi bardzo ciekawe i modne rozwiązania, widać, ze znają się na branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam sceptyczna co do zatrudnianiu architekta, ale mój mąż mnie przekonał i w sumie się cieszę bardzo że się zdecydowaliśmy. Całe mieszkanie zaprojektowała nam pracownia architektoniczna ARCHITETTO. Wszystko jest dokładnie tak jak chciałam na prawdę w dzisiejszych czasach warto brać projektantów w dodatku tak profesjonalnych jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busia33
Sprawdzoną panią architekt wnętrz z Krakowa jest http://www.kingasliwa.pl/. Wystarczy wejść na jej stronę i obejrzeć przykładowe realizacje. Można u niej zlecić całościowy projekt łącznie z wyborem ekipy, która remontem się zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak!! ja też polecam p. Joannę z Artefaktury. Odjechała nam taką kuchnię, że wszyscy do tej pory zbierają szczenę z podłogi . Nasze mieszkanie jest super ! W ogóle to taka miła i doświadczona osoba, super się współpracowało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja korzystałam z usług firmy Chmiest Pracownia Architektoniczna z Krakowa i mogę ich szczerze polecić! Znam ich od strony projektowania ogrodów ale wiem ze wnętrzami też się zajmują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę podsunąć kogoś ze śląska, myślę że spokojnie z nimi się dogadasz. Mieszkanie we Wrocławiu projektowała mi firma architekturaiwnetrza.com jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego jak i całej współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×