Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sarunia83

basen w ogrodzie kogo na to stać?

Polecane posty

hej, moja kuzynka kupiła sobie ostatnio basen do ogrodu, ale nie taki tani, dla dzieci, tylko wbudowany w ziemię, wiecie, prawdziwy basen jak z amerykańskich filmów, zastanawiam się ile to kosztuje? ona mówiła że nie jest to taki wielki wydatek, ale co o tym sądzicie, to jest przecież taki luksus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie musiała Twoja kuzynka wydawać fortune, też byłem ździwiony że to jest takie przystępne, mój kumpel ostatnio kupował w poolsfactory, to jest polska firma, ale chyba głównie popularna na zachodzie, ma taki basen z mniejszych, błękitny ze schodkami no i pompą cieplną, więc nawet w październiku można się grzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogląd, że basen w ogrodzie kosztuje majątek to mit ;) sprawdź firmę, którą polecił kolega wyżej - robią baseny od lat, model możesz wybrać w zależności od rozmiaru ogrodu i pojemności Twojego portfela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooh, basen w ogrodzie! Najlepsza inwestycja w moim domu :) można sobie popływać po ciężkim dniu, a latem to najlepszy sposób na ochłodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sobie uzmysłowić, że dziś to na basen stać każdego z klasy średniej ;) to nie jest wydatek, który zniszczy Twój domowy budżet. Firmy dostosowują swoje oferty pod możliwości i wymagania klienta. Ja swój basen kupowałem z firmy Pools Factory - dałem około 20000 zł i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
basen jak basen ale akcesoria do utrzymania go w czystości to dopiero wyzwanie. https://www.praktiker.pl/produkty,841/akcesoria_basenowe.html tutaj wiele kupowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NanaEska
To jest pytanie z cyklu: Kogo stać na samochód? ALE JAKI? Dobrej jakości basen postawisz z całym oprzyrządowaniem za kilkanaście tysięcy. Możesz też pójść luksusowo np z exclusive pools i postawić taki pod 100k. Zależy jaka wielkość, materiał... Polska jest liderem w produkcji basenów, pół Niemiec to u nas zamawia. A u nas taniej niż w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam2
Nie możemy się ciągle porównywać do Niemców. Jesteśmy na tym etapie, że możemy mieć to co oni bez wzdychania. Trzeba się realizować zanim będziemy starzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizosO2
Jeszcze w kwestii basenu - to jednak bezpieczniej jest kupować w specjalistycznej firmie, typowo bezpośrednio u producenta, Starpool, poolsfactory, worldofpools, i tak dalej, niż w Praktikerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o baseny to lepiej wydac wiecej, tutaj sie placi glownie za jakość i wytrzymałość - tak samo jak z tatuażami :) lepiej przeplacic niz tatuowac sie u nowicjusza tadka, ja kupilem na urodziny mojej coreczki basen ogrodowy z POLBAS'u razem z pompa emitujaca cieplo i jest zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew pozorom wiele osób - odpowiadając na pytanie z tematu. Baseny są coraz tańsze. Opłaca się kupować zwłaszcza od polskich firm, takich jak poolsfactory. Robią baseny głównie na zachód, ale wchodzą coraz mocniej na rynek polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam się na basen ;) byłam w Kielcach obejrzeć baseny w tej firmie poolsfactory :) Okazalo się, że można nawet popływać! Szybka decyzja i tydzień temu przyjechali. 3 dni roboty i mamy własny cudowny basen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym basen
Bardzo im słodzisz... Chciałbym wiedzieć, czy to internetowa pusta gadka, czy serio mają taką ofertę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góry Opawskie
Każdego stać producenci (poolsfactory, starpool, jeszcze inni) zwyczjnie mają opcję rat. :P Inna sprawa - czy basen to taka potrzeba, że się bierze kredyt... Ale to każdy decyduje sam. Z reszta baseny, a nawet baseny spa to koszt 5-letniego opla corsa - nie są to kokosy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady nie jest to jakas duza inwestycja... wybudowanie takiego basenu nie jest drogie, woda tez wcale taka nie droga, przeciez codziennie sie jej nie zmienia. ja mam basen z www.baseny-wodex.pl i nie kosztowalo mnie to wcale jakos duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, pomysł z ratami nie jest wcale taki głupi. Tym bardziej, że za basen wyjdzie Ci mniej niż za porządny samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie basen > jacuzzi. Jak już się decydować na takie wygody, to naprawdę lepiej więcej wydać (nawet z kredytem), aby móc później się cieszyć fajnym basenem. W szczególności jak mamy takie dobre i polskie firmy na rynku jak world of pools czy starpool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem basen z tej firmy i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Cena spoko, fachowcy sprawni i teraz jest masa zabawy. Nie trzeba się tłoczyć na publicznych basenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwkowa82
G****o prawda, że: basen > jacuzzi! Jak już budować basen w ogrodzie, to Z jacuzzi i Z zadaszeniem - tak żeby było można z niego korzystać na rózne sposoby i na maksa długo. polskie firmy są świetne i nawet nie zdają sobie ludzie sprawy, że to nie są kosmiczne pieniądze. To lato jest takie, że basen okazał się genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamRudy
JEst decyzja. W Przeszłym roku massive pool - basen z jacuzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinoka
sa baseny w ogrodach, sa i baseny. Prosze zerknąc na ofertę: http://pamoz.com.pl . wybór wanien jacuzzi i basenów spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie jest taki drogi, nie przesadzajcie - jezeli ktos chce gumowy to sobie kupi w obi czy w jakims innym ogrodowy, a jak ktos chce powazniejszy to kupi realizacje od firm, ktore sie tylko tym zajmuja - polecam www.baseny-wodex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakież to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedzialam ze w polsce nadal takie socjalistyczne myslenie tyle lat od komuny przecie minelo 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie zima w pełni, ale ja ostatnio zaczęłam myśleć nad basenem :) Na taki wbudowany, o którym autor pisze, to raczej nie marzę, bo tyle miejsca nie mam, ale chciałam taki na stelażu duży kupić. Macie może takie? Na http://s-mumo.pl/ mają korzystne ceny, więc nie chciałabym czekać. Popływać jak na basenie to raczej się w nim nie da, ale chyba można wypocząć i się trochę popleptać :P Jak wygląda utrzymanie takiego cudeńka? Wystarczy pompa i pokrywa czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nawet fajny ten basen. Choć ja sama jestem zachwycona basenami drewnianymi. Za granica są bardzo popularne, u nas wchodzą do łask:) Dla mnie rewelacja jak się prezentuje taki drewniany basen. Znalazłam w Polsce firmę Abatec , która produkuje te baseny. http://www.abatec.pl/ . Jestem nimi oczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma ostatnio zrobila sobie taki basen za bardzo dobra cene, z tego co mi mowila to w tym temacie korzystala z uslug www.baseny-wodex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof1966
Myśle że jak się nie zapytasz nie będziesz wiedzieć czy cie stać czy nie ja polecam www.bestpools.pl tam fachowo doradzą i i basen na każdą kieszeń się znajdzie. Czyli w rozsądnych pieniążkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×