Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość TINEJKA

Brama

Polecane posty

Gość TINEJKA

Mam cieżka kuta brame, chce ja zrobic na pilota i tak sie zastanawiam czy ktoras z Was zakladala sama- tzn sama wybrala firme model i dopilnowala montazu Jesli mozecie podzielcie sie doswiadczeniami i opiniami na temat swojego automatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkia
z tego co moge ci powiedziec, bo sama pilnowalam tego u swoich rodzicow- to musisz najpierw dowiedziec sie ile wazy Twoja brama, poza tym istotne jest czy jest ona otwierana tzn ma dwa skrzydla osobno otwierane czy jest przesuwana no i jaka ma dlugosc kazde skrzydlo. wtedy idziesz do dilera i on ci doradzi, moi rodzice kupili model 740 frmy faac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szu_Szu
My takze wybralismy firme Faac bo sasiad mial ich automat do garazu i tez polecil nam dobry serwis, wiec wzielismy od niego kontakt i tez zamontowalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZzZuZzZiA
kurcze, no ja to sama bede musiala wybrac silownik i ekipe co go zamontuje- mozecie zapytac swoich chlopakow/mezów co powinnam wziac pod uwage przy wyborze? aha firma Faac ma bardzo dużo pozytywnych opinii o ich produktach wiec chyba warto w nia zainwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krizeczka
ja sama co prawda nie wybieralam i nie montowalam, ale uczestniczylam w wyborach taty, wiec troche moge Ci powiedziec mamy brame przesuwna co wazy ok 600kg i to glownie bylo wyznacznikiem jaki model sie bierze, tata wybral firme Faac bo ich piloty maja bardzo dobry zasieg i to jest model Jumbo 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TINEJKA
Mam bramę jednoskrzydłową tzn taka przesuwaną, waży ok 460kg, i teraz mam pytanie do Was dziewczynki - ile maksymalnie pilotow moge wziąć do bramy? i czy zimą nie będzie mi się to zacinać? i generalnie to jesteście zadowolone z firmy Faac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szu_Szu
Chyba tyle ile tylko chcesz, w zestawie jest chyba do 4, a zima wiadomo kazdy automat musisz odsniezac- sam tego nie zrobi.... Jesli chodzi o Faac- to jedna z najlepszych firm na polskim rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krizeczka
i jak tam Tinejka? na co sie zdecydowalas? Faac czy jednak cos innego? i jesli juz zamontowalas to podziel sie uwagami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyszczunia
OOOO jaki dziwny i zarazem hmm zyciowy temat :) az sie sama podpytam mezusia co mamy na bramie, bo wyjezdzam wciskam pilocik i nawet nie wiem jakiej firmy ani jaki model ;p a moze tez jakis faac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TINEJKA
Cześć w nowym roku! Doradzono mi i wybrałam model 741, montaż planuję już wiosną, bo te warunki zimowe to są mało sprzyjające Piloty będę mieć 3 (2+1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki koszt takiej bramy
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uópóup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikna222
a skad jestes i mozesz dac jakis namiar na dilera tego FAAC???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabcia
kurcze ja to podziwiam jak kobieta sama takie rzeczy wybiera... ja chyba bym nie umiala... a tu prosze znalazla firme i wybrala naped- a skad wiedzialas ze Faac bedzie ok?? a moze cos innego byloby lepsze, he???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TINEJKA
Witajcie w Walentynki :) hehe Jeśli chodzi o mój wybór to po prostu wzięłam to, co znam i to co sprawdzone- tata miał ten napęd to wzięlam tę samą firmę. Montaż zobaczymy jak wyjdzie - ja sama tego zakładać nie będę Ja jestem z pod Olsztyna a namiary dam następnym razem na dilera, ale możesz też znaleźć na stronie www.faac.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrzynia
Ojej dobrze, że tu trafiłam bo teraz sama będę zakładać napęd w sensie kupywać więc taka wiedza sie mi przyda. to mówicie, że FAAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zdecydowanie polecam, szczegolnie ze dobrze mi ja zamontowali jestem happy z tego powodu bo chociaz jeden klopot z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrzynia
A możesz mi powiedzieć skąd jesteś??? Bo chciałabym wziąć namiary na monterów i dilera FAAC, wiesz z polecenia jest zupełnie inaczej niź samemu szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może raczej Ty mi powiedz skąd jesteś... Albo lepiej, wejdź sobie na stronę www.faac.pl i tam masz dilerów podanych, ja tam szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karl382
jeśli chodzi o tego typu rzeczy, to najlepiej jest udać się do plotbud.pl Oferta głównie na śląsku. Mi zrobili taką bramę i jestem strasznie zadowolony! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas korzystamy z automatów Facc oraz Beninnca, obie świetnie się sprawdzają, klienci są zadowoleni. Najlepiej jest zakupić komplet: bramę wraz z zamontowaną już automatyką. Masz wtedy pewność, że model automatyki jest dobrany idealnie do modelu kupowanej bramy (waga, częstotliwość otwierania, etc.). W kwestii zakupu bramy można skontaktować się z jednym z naszych dystrybutorów http://www.ogradzamy.pl/dystrybutorzy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldek
U mnie brama automatyczna była przez dwa lata i jakoś nie potrafiłem się do niej przyzwyczaić i ten mechanizm co jakiś czas się psuł. Nie była to jakaś markowa brama i pewnie dlatego. Teraz wymieniłem ją na bramę przesuwną z wiśniowski. Postawiłem już tym razem na jakość. Sprzedażą ich bram zajmuje się firma http://euro-windows.pl/ i od razu też mi ją zamontowała. Wszystko hula jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wszystko ogarneli panowie z www.ideal-rolety.pl ja sie tylko przygladalam i udawalam ze pilnuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź tutaj - http://www.astrum.com.pl/ - i zapytaj się jak oni by to zrobili. Mi wszystko wyjaśnili, doradzili oraz pomogli dokonać wyboru najlepszego napędu do bramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zglosilam sie ze wszystkim do www.bramymontaz.pl i to byl dobry pomysł, bo fachowcy sa w 100% doswiadczeni i rzetelni. wszystko mi wytlumaczyli i jestem zadowolona z tej wspolpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupini54
Zdecydowanie polecam firmę http://zkmkonieczny.pl/ jeśli zlecisz to im to będziesz miała 100% pewności, że wszystko będzie zrobione tak jak trzeba i solidnie. Ceny również mają dość konkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dokupowałam automat do swojej bramy garażowej (http://ryterna.pl/), ale akurat z tym nie miałam problemu, bo te bramy są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi markami na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam bramę segmentową boczna od firmy Roll Adam http://www.roll-adam.com.pl/ Jest stereowana automatycznie i jak na razie wszystko bardzo sprawnie chodzi , byłam zdziwiona ze tak cicho I lekko się uchyla ta brama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam bramę segmentową boczna od firmy Roll Adam http://www.roll-adam.com.pl/ Jest stereowana automatycznie i jak na razie wszystko bardzo sprawnie chodzi , byłam zdziwiona ze tak cicho I lekko się uchyla ta brama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×