Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monola

Chcę kupić zmywarkę i piekarnik,proszę o radę !!!

Polecane posty

Szukam dobrej zmywarki rozmiar 60 i piekarnika do zabudowy . Zastanawiam się nad firmą Electrolux albo Whirlpool . Jest teraz tyle tego ,że naprawdę nie wiem co wybrać . Może ktoś mi pomoże w decyzji i coś poleci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie ,że jesteś zadowolona . Mój mąż się uparł ,że nie chce marki Bosch . Moja bratowa ma i zmywarkę i lodówkę tej firmy ,i to nie z jakichś tanich . Zmywarka jej się już psuła dwa razy ,w lodówce ostatnio wysiadł zamrażalnik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam i to i to Bosha moi rodzice też :) od lat kupujemy agd tylko tej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jednym domu mamy sprzęt Whirlpool. Już długo tam służy, więc niedługo będziemy wymieniać. To raczej dobra marka. W drugim domu mamy Siemensa i także jest okej już od 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam właśnie tu w starym mieszkaniu lodówkę i pralkę marki Whirlpool ,mają po jakieś 10 lat . W pralce były zmieniane raz łożyska ,lodówka bez awarii . Pojechałam do sklepu kupić zlew i płytę gazową ,zaczęłam się rozglądać za zmywarką i piekarnikiem ,ekspedientka bardzo polecała mi markę Electrolux .Siedzę i czytam w necie ,im dłużej tym bardziej mam młyn w głowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona**
Amica ja mam lodówkę,pralkę,zmywarkę i kuchenkę tej firmy i bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam radę.......
co do zmywarki to Bosch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
mam zmywarkę i piekarnik electrolux - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przymierzam się
Nikt mi nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety styczności z tym modelem nie miałam, więc odpowiedziec na pytanie nie mogę, ale generalnie firma Bosch to dobra firma, polecam ich sprzęt. Natomiast pytanie o to czy jest plastikowa czy metalowa może też zostać skierowane do sprzedawców tego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale odnośnie zmywarki to jak najbardziej bosch, jest najsolidniejszy na rynku obecnie tu jest ciekawy model: http://www.electro.pl/produkt-BOSCH_Zmywarka_SGS_54E02EU_2B_Karty_do_gry_GRATIS-41260,118.html Natomiast piekarnik ja osobiści polecam indesit, dobra firma i mało awaryjna, ogólnie ludzie jak pytam to dobre doświadczenia mają np.: http://www.electro.pl/produkt-INDESIT_Kuchnia_K3G51_A_28X_29_2B_Karty_do_gry_GRATIS-44912,87.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne za tyle odpowiedzi .Mam pytanie do * blackcat* czy możesz mi podać jakie masz konkretnie modele z Electroluxa.Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×