Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnie88

Ciekawa metamorfoza mieszkania

Polecane posty

Chodząc po profilach designerskich natknęłam się na galerię Nasciturus Design i galerię z metamorfozą mieszkania, gdzie są zdjęcia przed i po. Jestem w lekkim szoku, że tak fajnie można urządzić mieszkanie w bloku, jeszcze w porównaniu z tym jak wyglądało wcześniej... podsyłam linka https://www.facebook.com/media/set/?set=a.150720808300080.19112.101682149870613&type=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma się czym tak jarać
bo to są zdjecia starego mieszkania + wizualizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n oiu
Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taka kasą, jaką tu widać, nawet z komórki za stodoła można zrobić pałac, nie wiem, czym tu się zachwycać poza tym nie znoszę cegły w mieszkaniu cegla to jest dobra w piwnicy albo w oborze, a nie w miejskim mieszkaniu no i białe meble w kuchni - dobre tylko do patrzenia, bo nie do gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueif
może i ładnie wygląda, ale kuchnia jest zupełnie nie praktyczna dla kogoś, kto dużo i często gotuje i komu przeszkadzają odciski palców i zachlapania na meblach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kafeteriankaaa*
wielka mi rzecz :) ze wszystkiego zrobisz pałac jak masz kase :D , a ta cegła w ogóle nie pasuje do stylu mieszkania ohydnie wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha - bawią mnie takie aranżacje :D piekarnik za 15k, zerwany relikt prl w postaci drewnianej sciany i mieszkanie robi się oryginalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czemu przewaznie (jak nie zawsze) pokazuja wystroje wnetrz, ktore wygladaja kosmicznie i wiadomo, ze sa dla przecietnych ludzi pracy niedostepne finansowo? a ni np. normalne mieszkania dla zwyczajnych ludzi, tyle ze wiadomo, wszystko ladnie dobrane, w fajnym stylu, czy to nowoczesnym, czy retro, czy wiejskim - tak na zasadzie, ze mozna sobie zaczerpnac pomysly zestawien, kolorow itd. ale nie, ze wszystko jest takie muzealno-kosmiczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tego co wiem to
Jakbym miała dużo pieniędzy,nie potrzebne mi aranżacje,sama wiem jak dom przerobić i to gustownie nie takie barachło jak pokazują tutaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się ta nowa aranżacja podoba. Jest oryginalna i wiadomo,że nie zobaczysz niczego podobnego u sąsiadów. A co do białej kuchni, to rzeczywiscie mało praktyczna,ale teraz dużo osób stawia na ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiaaaaaa
Mieszkanie dobre, żeby sobie popatrzeć - ale mieszkać bym w nim nie chciała. Na takich meblach znać każdy paluch, ja dziękuję nie będę latać ze ścierą co chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestescie zlosliwi :P dalam ten przyklad bo MNIE sie spodobal i zachwycil i pokazuje jak ze starego mieszkania mozna zrobic zupelnie odmienione. I nigdzie nie napisalam ze to kosztuje grosze, nie w tym rzecz. Mnie cegly w mieszkaniu sie podobaja, to industrialny styl, ktory mnie osobiscie bardzo sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debbbroszka
Ja teraz jestem zachwycona takimi rozwiazaniami jesli chodzi o blaty kuchenne http://mitar.pl/ Laminat jak widac stał się teraz bardzo popularny i w coraz większej ilośc kuchniach jest dostegany. Odchodzi sie bowiem od tych wszystkich plastikowych kuchennych rozwiazan typu ikea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie bardzo podoba ta metamorfoza,przecież to jest rzecz gustu , jeśli ktoś chce mieć cegłę w mieszkaniu to czemu nie, ładnie wkomponowana w całość powoduje, że mieszkanie ma taki ciepły charakter poza tym na profilu w Facebooku tego n-design jest wiele takich ciekawych metamorfoz, mozna zawsze cos tam podpatrzeć od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam, że te stylizacja jest bardzo udana i że że cegły w mieszkaniu nadaja taki industrialny charakter, ale rzeczywiście nie każdy musi lubić, ale znalazłam jeszcze inną metamorfozę, może ta wam sie spodoba http://www.facebook.com/media/set/?set=a.264620430243450.60593.101682149870613&type=1 tym razem przedpokój po liftingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_jaszczura
no też mi się podobają te metamorfozy z n-design. szczególnie, te, gdzie mieszkanie jest totalną ruderą, a potem no cudo. Bardzo mi się to podoba. Może jak się zdecyduję na remont to ich zatrudnię?? co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajajka
z tego co piszą na stronie, to ndesign robi te swoje metamorfozy rownież najnizszym kosztem, np. kupując meble w ikei. była tam jedna taka galeria. fajna sprawa, w sumie lepiej fachowca wynająć niż zmarnować przestrzeń już i tak niewielkiego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki w ogóle sens
jest remont tak starego mieszkania? Te pieniądze wydane na remont pewnie przekroczyły jego cenę, więc dla mnie to bez sensu mieszkać w bloku sprzed 30 czy 40 lat, które z zewnątrz się sypie, a urządzone w środku jest tak nowocześnie. I rzeczywiście biel jest mega niepraktyczna, sama miałam białe szafki i są...szare, brudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetkaa
Jeśli nie ma opcji mieszkania w nowym bloku, który nie sypie się z zewnątrz to trzeba się cieszyć z tego co się ma. Ja mieszkam w bloku z wielkiej płyty i dwa lata temu wyremontowałam mieszkanie, bo to był starszny staroć. Miałam ograniczony budżet, ale poradziłam się projektanki wnętrz i dzięki temu mam dokładnie to co chciałam, w dużo mniejszych pieniądzach - i dlatego, pomimo, że remont był gruntowny to nie przewyższył ceny mieszkania. Jeśli ktoś jest z Wawy i potrzebuje rozsądnej pomocy przy wykończeniu czy remoncie to polecam http://www.tetate.eu/, generalnie dziewczyna robi wszystko, by zmieścić się w budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbcdj
i sie reklamy posypaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foka_1
Ja ostatnio też się bawię w metamorfozy. Chcę wszystko zdążyć przed świętami. Do salonu kupiłam nowe fotele ze strony fotele.com i jeszcze mi została kuchnia. Ma ktoś stronę z ciekawymi meblami do kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo przyjemnie, aczkolwiek ja osobiście dodałabym jeszcze to co uwielbiam, czyli ścianę taką jak przedstawiają tutaj: http://perfectspace.pl i byłoby idealnie;) wszędzie gdzie się da dodałabym takie ściany, takie wariactwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym rozwiązaniem może być zmiana firan, zasłon czy rolet. Ja robie to stosunkowo często. Przynajmniej raz do roku zmieniam rolety żeby jakoś odmienić moje wnętrza. Myśle, że jest to dobry sposób na tanią i efektowną metamorfozę. Rolety zwykle zamawiam w internecie, w sprawdzonym "sklepie" e-rzymskie.pl Jakość jest bardzo dobra, solidne wykonanie i nienaganny wygląd. Nie ma porównania do sieciówkowych rolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×