Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opalonajestem

co na 30 rocznice slubu rodziców???

Polecane posty

Gość opalonajestem

blagam pomozcie, mozemy wydac jakiec 500 zl, ale nie mam pojecia na co. Rocznica za miesiac, rodzice maja niewiele ponad 50 lat. Ni chce im dawac poscieli czy innych takich, macie jakies pomysly?? moze aparat foto bedzie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalonajestem
no nie wiem , nie znam sie ale w MM widzialam juz od 300 zl ale nie wiem co to warte, wiec co bedzie lepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie całkiem przyzwoity aparat da się obecnie kupić za 500 zł. Oczywiście ze nie profesjonalną lustrzankę, ale myślę że na bieżące potrzeby starczający. Jeśli nie mają, to myślę że jak najbardziej to świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalonajestem
juz sama nie wiem, zastanawialam sie nad wyjazdem ale za taka kwote to chyba na obiad do krakowa :-) chyba ze zrobimy im poprostu rodzinna impreze z szmpanem i grillem, co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zróbcie jakieś przyjęcie z wielkim tortem? Za 500 zł da sie już przyzwoitą cyfrowkę kupić - pytanie czy rodzice dadzą sobie z nią radę - jeśli są "nowocześni" to why not.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice tez maja 30 rocznice w tym roku (w Sylwestra), jeszcze nie mialam czasu, zeby pomyslec o prezencie, w kazdym razie wszelkie agd, rtv odpada, moze ktos ma jakis fajny pomysl; w zeszlym roku dostali od nas zaproszenie na kolacje do wykwintnej restauracji (tylko dla nich), rok do tylu, kosz kwiatow i alkohol, a w tym roku... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalonajestem
z tym tortem podoba mi sie pomysl. Z aparatem sobie raczej poradza, ale przyjecie, kwiaty, tort... ciekawy pomysl musze przemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice jak mieli 30-tą rocznice ślubu popłakali się z wrażenia. Tzn.tata bo mama kryła łzy.A było to 6 lat temu. Już mówię dlaczego.Otóż dostali ode mnie taki oto prezent: wziełam ich stare zdjęcie z przed paru lat na którym są razem i poszłam z nim do fotografa,on zrobił odbitkę wielkości plakatu nie pamiętam jaki to był rozmiar ale było to duże.Do tego kupiłam anty ramę i włożyłam tam to zdjęcie.Wymyśliłam wiersz dla nich i wkleiłam obok zdj ,pięknie się to prezentowało :) mamie kupiłam kwiaty a tacie winko.Posłałam też do radia specjalne życzenia i kazałam im tam w radiu puścić o 17.00 tak żeby rodzice akurat byli w domu i słyszeli.Rano dałam im prezencik i widać było że oczy się zaszkliły,ale dopiero łzy poleciały podczas życzeń w radiu. Potem powiedzieli mi że to był najlepszy prezent jaki w życiu dostali lepszy niż tam jakieś drogie prezenty. Może wam się spodobać ten pomysł a jeśli nie to trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
O o dokładnie ja podobną rzecz planuję dla swoich rodziców. Z nimi jest ten problem że ich małżeństwo jest mało romantyczne, ale chciałam im przypomnieć jak to było na początku :) Chciałam zrobić album z ich starymi zdjęciami, i albo wsadzić pod każde zdjęcie wiersz, albo bazować całość na "Rozmowie Lirycznej" Gałczyńskiego (tak wers po wersie), a pod zdjęciem ślubnym zdjęcie "A kiedy będziesz moją żoną" Przerwy-Tetmajera. Tak mi wpadło do głowy żeby skopiować listy Taty do Mamy jak był w wojsku :) Myślicie że sobie przypomną i się ucieszą, czy raczej mama się popłacze że "było-minęło"? Mam dylemat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
* wiersz, nie zdjęcie "a kiedy będziesz..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z odkurzeniem starych albumów jest super, ale ja bym trochę go unowocześniła. Rodzice koło 50tki, to jeszcze młodzi ludzie. Jeżeli masz trochę więcej czasu spróbuj wszystkie stare zdjęcia zeskanować i wrzucić np. do elektronicznej ramki. Rodzice na pewno się ucieszą, że wszystkie stare zdjęcia będą im towarzyszyć każdego dnia. Fajne ramki można znaleźć np. na electro.pl Ceny są różne, w zależności od rozmiaru ekranu i pojemności karty pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amira5
Myślę, że wykupienie rodzicom wczasów dla seniorów będzie idealnym prezentem. Zajrzyjcie sobie tutaj http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/wczasy-dla-seniora-nad-morzem/ . Pakiet jest naprawdę atrakcyjny. Poza tym cenowo wygląda świetnie. Wczasy dla Seniora w Primavera Jastrzębia Góra to niezapomniany wypoczynek w otoczeniu pięknych, nadbałtyckich plaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woltero

wyjątkowy prezent na 30 rocznicę to taki mega obraz https://www.olx.pl/oferta/obraz-3d-prezent-na-30-40-50-rocznice-slubu-dla-rodzicow-rocznica-CID88-IDy87xy.html za 130zł mamy dajemy prezent który będzie funkcjonował przez wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woltero
Przed chwilą, Gość woltero napisał:

wyjątkowy prezent na 30 rocznicę to taki mega obraz [url}https://www.olx.pl/oferta/obraz-3d-prezent-na-30-40-50-rocznice-slubu-dla-rodzicow-rocznica-CID88-IDy87xy.html[/url] za 130zł mamy dajemy prezent który będzie funkcjonował przez wiele lat

coś nie pykło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×