Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudia h.

czego dodać do wegety żeby nie zamieniła się w kamień?

Polecane posty

Gość a w czym problem
zawsze można ją rozkruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nigdy sie nie zweglila..ja trzymam w puszcze takiej kupionej razem z wegeta a wczesniej w sloiczku i nigdy sie mi tak nie zrobilo..moze bierzesz mokra łyżką i dlatego tak ci sie robi..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia w likierze
wystarczy przechowywac w szczelnie zamknietym pojemniku (chocby zakrecany sloik). jak ma kontakt z powietrzem(= wilgocia) to twardnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj wiecej wody
wspolczuje ludzom, ktorzy musza potem jesc to co ugotujecie z vegeta :P chyba, ze to ludzie o guscie przedszkolaka, ktorym nie zalezy na smacznym przyprawieniu potrawy, a chetnie wcinaja tandete zasmaczona glutamianem sodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIEM JAK Z WEGETA
ale np do solniczki daję pare ziarenek ryżu ,aby nie wilgotniał ! ryż pochłania wilgoć -jest higroskopijny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"dodaj wiecej wody\" - jestes chyba ta sama osoba ktorej wypowiedz czytalam juz na kilku topicakch i ktora sie ciagle powtarzala... czy ty znasz inne zdanie oprocz tego ze\"vegeta to glutamian sodu\"???? rozumiem jeden lubi rybki drugi akwarium i nie oceniajmy tego...ty nie uzywasz vegety wiec napisze ze nie uznajesz a nie od razu bluzig na innych..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj wiecej wody
nikogo nie bluzgam, wspolczuje tylko ludziom, ktorzy przed smiercia nie zazanaja dobrych smakow naturalnych przypraw ziolowych i korzennych, bo wszystko przyprawiaja glutamianem sodu :( ale niech bedzie zgnile, co komu mile ;) dlaczego naturalne przyprawy a nie glutamian sodu powinno sie uzywac? bo one nie tylko nadaja glebi smakowej potrawom, ale sa jednoczesnie lekarstwami niweczacymi nie zawsze zachwycajaca zdrowotnosc tego co jemy. uodparaniaj nas rowniez na choroby, niektore sa wspanialymi odkazaczami. a glutamian sodu nie daje czlowiekowi nic procz uzaleznienia od tego slonego posmaku, ktory potem musi byc wszedzie. sa ludzie tak uzalenieni, ze rosolu bez glutamianu nie zjedza :( ale uzywajcie vegete jak lubicie, ja tylko staram sie kiedy moge zwrocic ludziom uwage na co traca w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moze pogódź się z tym
faktem i przestań smrodzić na wszystkich topikach w kółko o tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj wiecej wody
oj, chyba zapomnialam jak to jest rozmawiac z debilami :D dziekuje za przypomnienie, zajme sie czyms ciekawszym, a ty idz sie najedz glutamianu :D :D juz mam od niego zwielokrotniona wizje, ze mnie widzisz na wszystkich topikach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardnieje od wilgoci
więc trzeba ją trzymać w suchym, mocno suchym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajda
Może sypiesz wprost z pojemnika do parującego garnka ? PS. Poza tym ta przyprawa to naprawdę "paskudek" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajda
a to do mnie było o tym bluzganiu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajda
założę :) Dzięki z adobry pomysł PS. Piszę tylko pod tym nickiem, więc chyba jesteś zbyt pochopna w swych ocenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajda
tak myślałam :d ale głupol ze mnie. Grunt to myśleć o sobie, że się jest pępkiem świata ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jestes ta sama osoba no to spoko...fajnie ze ci sie pomysl podoba..chcetnie poczytam bo tez uzywam roznych a nie znam wszystkich ich wlasciwosci :) ja mam np chora watrobe wiec jakich powinnam uzywac ..czekam z niecierpliwoscia na ten topic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajda
ja też mam chorą wątrobę, więc może na coś się przydam :) A topik założę, jak się nieco merytorycznie przygotuję, żeby bzdur nie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajda
dawno temu WZW, ale cholernie ciężkie. Ale to temat na Zdrowie i urodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlecz
na watrobe pijcie herbate z mleczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×