Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

peggybe

Czy warto mieć w domu kominek?

Polecane posty

Gość gość
ja odkąd mam w domu kominek z Kominki Stylowe Burgrabice, to mniej płacę za ogrzewanie, jest super efekt, kominek jest świetną dekoracją domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że warto . Idzie dużo mniej opału niż do centralnego ogrzewania . Ja mam w całym domu rozprowadzone przez strych nawiewy i jest ciepełko jak talala. Także kominek dobra rzecz na zimę, a latem to dobry domek dla pająków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriska

ja mam kominek z kratki.pl i bardzo fajnie spełnia swoje funkcje. jest bardzo ładnie i dokładnie wykonany! także nie żałuję tego że się zdecydowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jendza

Jak najbardziej warto! Mamy w salonie kominek, właśnie z wkładem z kratki.pl. Moim zdaniem świetnie się sprawdza. Opalamy drewnem. Jest łatwy w czyszczeniu, ma system czystej szyby. Teraz jak się trochę ochłodziło, taki kominek jest nieoceniony. Wieczorkiem usiąść sobie przy trzaskającym ogniu z książką - niezastąpiony sposób na relaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supik

Szczerze powiedziawszy to ja bardzo lubię jesień, można usiąść przy kominku, odpocząć. Dlatego w tym roku już będę mieć kominek, zecydowałam się na taki z kratki.pl. Bardzo ładnie i dokładnie wykonany, elegancki. No i super ciepło daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×