Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Agaata

czym doczyscić kabine w łazience

Polecane posty

Gość Agaata

wiadomo jak to pod prysznicem osad z mydla kamienia i innych paskudztw - jaki srodek jest na to NAJLEPSZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.szklaną kabinę i krany super czyści BAD REINIGER. Dostałam go w sklepie Sieć 34. Może jest też w innym sklepie. Szybę wreszcie mam przejrzystą. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaata
dzieki nataszka a cos co dostane w normalnym sklepie na rynku? co powiecie np o tym "wspanialym" cilit bang?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj zwyklego plynu do czyszczenia toalety. Radze tylko pamietać o rękawiczkach bo bardzo wysuszają ręce. Ja tak myje juz od przeszlo roku i szyby mam śliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celi
Polecam niedrogie i niezłe preparaty do czyszczenia z Lidla. Kupiłam na próbę specjalny płyn ( taki do psikania) do łazienek. Zapłaciłam jakieś 4 zł i naprawdę efekt był taki jakpo drogich reklamowanych środkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabina prysznicowa
w mojej łazience była w opłakanym stanie i kupiłam środek w sprayu pod nazwą Tytan. Popsikałam, po chwili przetarłam i wszystko czyściutkie. A kamienia miałam już sporo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
nie wiem skad u was ten kamień :)) ale nie pora by to roztrząsać . Rzeczywiscie Tytan jest bardzo skuteczny , podobnie też działa odkamieniacz z lidla . Jest stosunkowo niedrogi a pieknie czysci baterie łazienkowe . w sklepach z artykułami niemieckimi jest do kupienia specjalny spraj . Nazwy niestety nie podam . sprawdza się doskonale zarówno w kuchni jak i w lazience . Fantastycznie czysci kuchenki z plytą grzewczą jak i zwykłe palniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_tam
ja uzywam cilit-żel,nie splywa tak jak cilit w plynie i jestem zadowolona,dobrze czysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospooocha
No to czas na rewelację:): szklanka octu, pół szklanki soli, wymieszać. nanieść szmatką na ściany, fugi, drzwi kabiny (ja leję z butelki po "ludwiku", po prostu polewam. Po 30min. lub wcześniej , (nie dłużej!) idę ze ścierką i prysznicem, ścieram brud (kamień staje się gumowy), można tez szczotką ryżową lub do paznokci(zalezy gdzie), spłukuję i po osadach. Niemiecka tel. podala kiedyś ten przepis dla chcących oszczędzić sobie chemii i wydatków. dla mnie rewelacja. Napiszcie jak się u was sprawdził:) Pozdrawiam - gospocha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czyszcze osad
solą z sokiem z cytryny. bardzo ladnie wszystko usuwa i wybiela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaata
sklepy mi juz pozamykali to sprobuje ten przepis potem wam napisze czy sprawdzil sie w mojej kabinie :) dzieki pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej podczas prysznicu uzywaj mydla w plynie, nie zostawia osadu na szkle kabiny. Dla polysku szkla przetrzec bialym octem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykłym octem
Takim 10 %?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz moge wam kobietki powiedziec: W5 pobikl wszystko! stara kabina ktorej niczym nie moglam doczyscic od wielu lat wyglada jak nowa - dzieki W5. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuśku
czy ten w5 z lidla jest naprawde taki dobry i wyczysci wstretne osady z mydla na sciankach kabiny prysznicowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazienkowa
w ogole to strasznie zaluje ze wymienilam wanne na prysznic, to byl błąd, nie dosc ze prysznic strasznie ciezko utrzymac w czystkosci to jeszcze nie mozna sie pomoczyc, odprezyc...tylko na stojąco trzeba sie myc :O zaluje, zaluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cilit bang zdał egzamin celująco :) ale skoro twierdzicie z eten w5 taki dobry to następnym razem kupię ten:)i chyba wybróbuję ten przepis z sola i octem:) jak na razie polecam cilit bang bo sprawdzony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capacarap
w5 z lidla faktycznie jest godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne tam octy ludwiki
tylko i wyłącznie W5 z Lidla ten do łazienek, bez trudu wyczyści kabinę i inne tego typu sprawy, super daje radę brudnym umywalkom wannom itp zrobiłam taki test popsikałam tym płynem w jednym miejscu /mam białe panele w kabinie jak i w całej łazience ale te w kabinie były naprawdę całe szorstkie i w osadzie/ za jakieś dwie minuty polałam prysznicem to miejsce a tam pozostało białe czyste miejsce z widocznymi białym śladami spływania , po prostu rewelacja, nie wiem co ta niemiecka chemia ma w sobie ale jest rewelacyjna, no a cena marzenie - litr za niecałe 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona*
dziewczyny jestescie BOSKIE...uratowaluscie mi zycie ( a wlasciwie moja kabine) tym ze polecilyscie ten plyn W 5 z lidla...on jest genialny..od 2 lat wynajmuje mieszkanie i od samego poczatku walczylam z tym paskudnym osadem na sciankach kabiny-probowalam nawet myc rozcienczonym domestosem i NIC..skorzystalam z Waszych rad i kupilam W 5 i POMOGLO-kabina jest idealnie czysta!!! jestem w szoku.!!! jeszcze raz DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKI ZAPACH
ja mam w żółtej butelce z pomarańczowym psikaczem pachnie wspaniale, bardzo przyjemnie może masz ten drugi rodzaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli
za to polecam tabletki do zmywarki w5-żaden calgonit 5 fazowy nie ma szans.no i jest tańszy niż te wszystkie somaty razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiu
Stanowczo nie polecam cilitów i cifów i żadnych ogólnych środków. Prawda: ocet usuwa osad wapienny z trudno dostępnych miejsc przez moczenie np słuchawki prysznicowej w wodzie z octem (ale uwaga nie zadługo żeby nie uszkodzić chromu !) Prawda: stosując na baterię (krany) cility i cify uszkadzasz powierzchnię chromowaną (zewnętrzna powierzchnię) i tracisz gwarnację !!! żaden producent nie uzna reklamacji jak zmyjesz sobie sama chrom ! Polecam stanowczo firmy takie jak Starwax, HG, Oro - mają one środki specjalne do czyszczenia baterii, kabiny, jeden środek do jednej rzeczy, bo pamiętajcie jak coś jest do wszystkeigo to jest do niczeo ! Pleśń: Starwax środek do usuwania pleśni (np z uszczelek, silikonów, fug) Osad wapienny na kabinie: Ravak Cleaner, Ravak Anticalc, Starwax środek do usuwania osadu wapiennego, Hg pianka do osadu wapiennego bądź Hagesan błękitny, Oro środek do kabin prysznicowych. Płukanie systemów hydromasaży: Hg i Oro Produkty są dostępne w dobrych sklepach z wyposażeniem łazienkowym (małych i średnich) oraz w internecie. Jeżeli mogę jakoś doradzić skąd wziąć podane środki lub dobrać środki do Waszych potrzeb piszcie: gsj@tlen.pl Tylko środki specjalistyczne stosowane zgodnie z instrukcją zapewnia długie życie waszym przedmiotom w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też do kabiny stosuję środki W5, oprócz tego żółtego do łazienek, polecam także odkamieniacz, spsryskuję kabinę, po chwili zmywam gorącą wodą i wycieram do sucha. Działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana34
u mnie sprawdzil sie cilt bang,ale trzeba ostro szorowac szczotka,nie gabka.kabina jest czysta i przezroczysta ;) trzeba tylko pamietac aby po prysznicu splukac sciany kabiny woda,by nie dopuscic do ponownego osadzania sie kamienia.po tak wyczyszczonej kabinie woda splywa gladziutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllllllllllllllllllllllleeeeee
wystarczy częściej sprzątać i nie ma problemu z osadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenka xx
niemoge domyć kabiny w łazience od osadu z wody próbowałam różnych płynów ale żaden niepomagał pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefrytowe kociątko
z czystym sumieniem polecam środek w5 z lidla :0 zanim go odkryłam używałam cilit bang i też się sprawdził :) ale ten z lidla jest dużo tańszy a działa identycznie a może nawet lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×