Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tricolor

Czym karmić psa oprócz suchego i z puszki pokarmu?

Polecane posty

Gość tricolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i slonce
powinno sie karmic albo tym albo tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcerze mowiac
zniechecilam sie jednym i drugim. Pies mial po jakims czasie uczulenie Gotuje mieso ( od rzeznika mielone resztki wolowo-drobiowe. z ktorych zdejmuje tluszcz, jak zastygnie w zimnym - w gorszym miesie zawsze go duzo) do tego ryz mozno rozgotowany i warzywa ( mrozonka wloszczyzna krajana w paski). Daje 2 razu dziennie - raz po zasadniczym soacerze ok 16 i druga mala porcje po wiieczornym, W tych puszkach naprawde nie wiadomo co jest, miesa bardzo maly procent, No a jesc wciaz suche - co to za przyjemnosc dla psa? Łaczys sie podobno nioe zaleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i slonce
suche ma wszystkie suplementy potrzebne zwierzakowi w roznym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tricolor
i słońce a dlaczego tym albo tym mam 2 małe pieski i chciałabym dobrze odżywiać je a są takie niejadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanke dajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i slonce
kliknij w google tam sa konkretne informacje na ten temat ja wiem tylko tyle co mi weterynarz polecal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tricolor
mówicie że podroby nie są dobre u mnie chyba najbardziej smauje im smażona wątróbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i slonce
mnie smakuje wodka a ta niekoniecznie jest zdrowa :o poszukaj w googlach lub spytaj weterynarza ps. wieprzowiny psy nie powinny jesc wcale !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj je kaszanke i jest
zdrowy i szczsliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotuję tak jak \"szczerze mówiąc\". Potem już do michy wbijam po jajku i polewam łyżką oliwy z oliwek. Dla labki 2 piguły biotyny, bo koszmarnie linieje. Czasem tłusty twaróg. Co drugi dzień zamiast jednej porcji ryżu , porcyjka surowych szyjek kurczęcych, albo porcja rosołowa z kurczaka. Dzisiaj święto lasu - dostała korpus z małej indyczki :) Chrup, chrup.... Od czasu do czasu surowa marchewka ( na wyraźne życzenie psicy), jabłko, kawałek banana. Suche awaryjnie, jak nie mam czasu ugotować. Puszek nie kupuję wcale. Jest taka ciekawa koncepcja żywienia psów pt. BARF. Poczytajcie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i slonce
staruchowi swojemu gotowalam i tez byl zdrowy (makaron, ryz, kasze do tego miecho - wloszczyzny nie trawil, czasem jajo i olej). Teraz mam szczeniaka (molosa) i musze dbac o jego stawy a w gotowanym zarciu nie ma odpowiednich skladnikow dlatego daje mu suche. czasem rzuce mu marchewe czy jablko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tricolor
chetnie też jedzą ciasteczka wątrobowe sobie zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
dawac dobra sucha karme ( w zadnym wypadku swinstwa z supermarketu!!!) niestety wychodzi drogo: ja daje rano suche , wieczorem gotowane suche to Hill's a gotuje mieso, warzywa w wodzie, jak sie zrobi wywar dorzucam ryz( kupuje najtanszy tzn odlamki ryzu, szybciejs ie gotuje) gituje na ctape, jak sa duze kawalki miesa to miksuje wszytko razem i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się dlaczego
dlaczego mój piesek nie chce jeść sam tylko muszę go karmić łyżeczką czy ktoś miał ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu oprocz suchej karmy daje takie pysznosci, jak np: -makaron z bialym serem -ryz z gotowanymi sercami, watrobka lub zoladkami - kawalki piersi z kurczaka z ryzem i gotowana marchewka -jajecznica z samych zoltek mieszana z sucha karma -gotowana rybka, mozna podac z ryzem, kasza, kluseczkami, wedlug psich upodoban - szyjki gotowane Moja psina dostaje jedzonko rano, kolo 9-10, a pozniej o 15 po dlugim bieganiu. Ma 2 lata (seter irlandzki) oczywiscie chyba nie musze nikomu przypominac, ze ZERO SOLI w kazdym z tych dan! Jelsi chodzi o suche to polecam Purine dla psow aktywnych- moj dostaje wieczorem sucha karme, a rano mu gotuje. Aha i polecam tez \"olej\" dla psow Vitalin, ja mojemu polewam nim sucha karme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o pytanie powyzej- moj tez nie chciala jesc sam, jak byl maly. stwierdzilismy, ze jak zglodnieje to zje i po 2 dniach takiego protestu wzial sie za jedzenie. bron boze nie karm go z lyzki czy z reki, bo sie przyzwyczai i nie ebdzie chcial sam jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się dlaczego
Agawerka właśnie w tym problem że gdy go chciałam przegłodzić ze 2 dni to tylko pocmyrał i odszedł od miski potem leżał taki smutny szkoda mi sie zrobiło i ponownie zaczęłam karmić łyżką albo z ręki. Sam zajada kości ze ścięgien niekiedy wźmie coś sam ale np. muszą być to stałe pokarmy takie jak ugotowane serce, wątróbka. Gotowanego ryżu, kaszy nie zjadł nigdy sam, obecnie ma 4 latka a ja problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie mialam podobny problem z moim skarbem :) nie chcial jesc suchej karmy, tylko gotowane. no ale przeciez suchego tez potrzebuje, bo ja mu nie dostarcze wszystkich witamin, jakich potrzebuje w gotowanym...Jak jest naprawde glodny, to wieczorkiem zajada suche, na poczatku tez nie chcial i wydawal sie byc obrazony na caly swiat, ale w koncu sie przemogl. Daj mu czas, w koncu zrozumie, ze nie ebdziesz caly czas go karmic. Gdyby naprawde byl glodny to by zjadl ;) sprobuj robic tak jak ja, gotuj mu raz dziennie to, co lubi- jesli zje to przynajmniej nie bedziesz sie zadreczala, ze jest glodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i sprobuj podawac mu rozne suche karmy, moze ta ktora mu dajesz mu nie smakuje?? Moj musial poprobowac az w koncu trafilam na \"ta\" karme- Matzinger, ktora mozna dostac w Niemczech, w Polsce trzebaby bylo poszukac bo sie nie orientuje. Natomiast Frolicow nie ruszy nawet. Jest dosc duzy wybor suchych karm, poprobuj w zoologicznym tych na wage az w koncu na pewno trafisz w gust pieska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remiczek je suchą karmę Friskies i puszki Chappi lub Pedigree. Ostatnio coś się na puchy obraził i wcina tylko kiełbaskę -taką specjalną dla psów, można ją kupić m.in. w Carrefourze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×