Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upiór

Deska do krojenia ze szkła

Polecane posty

Gość upiór

czy tam czegoś takiego podobnego do szkła, funkcjonalne to ?? w " Biedronce " mają rzucić w przyszłym tygodniu :D warto kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
ja mam taka szklana od firmy zepter - niezniszczalna od 5 lat polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taka szkana kupilam na targu:P Ale szukam jeszcze plastikowej bo desek nigdy za wiele;) Ta ze szkla jest na lodowce polozona.Lodowka sie nie zniszczy, mozna zawsze kroic, no i ladnie wyglada bo jest na niej wzor owocow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
dziewczyno 3,99 nie masz co sie zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem gdzie jest u mnie biedronka blisko:O Bym poleciala po druga taka:) Dziewczyno lec a sie nie zastanawiaj;) Nie bedziesz napewno zalowala:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze ja za swoja z targu:P dalam cos okolo 10zl jak dobrze pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie rób na niej kotletów
schabowych:)nie tłucz miało być. ______|_______ .!. @ .!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiór
Tifany :D może Twoja deska jest większa, ta ma ponoć 30 na 20 cm a ten towar rzucą dopiero w poniedziałek, także dzisiaj może nie bedę lecieć ;) tu masz wpisz sobie i będziesz wiedzieć gdzie masz najbliższą biedronkę: http://www.biedronka.pl/str/2/i/3.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiór
ano własnie miałam pytać o te kotlety :D to jednak jakieś wady taka deska ma :p a Wy mi tak kolorowo, z zachwytem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzylam, mam 40x30;) Zaraz sprawdze gdzie mam i w poniedzialek na zakupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kotlety tluke na takiej drewnianej - za 5zl kupilam razem z nozem w komplecie:P Zreszta nie musisz robic kotletow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiór
Tifany a Ty pierwszy raz w zyciu będziesz w Biedroce ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklane deski do krojenia są świetne, bo nie przyjmują zapachów i nie wsiąkają w nie żadne soki...możesz kroić na niej cebulę, splukać wodą i od razu zabrać się za krojenie owoców np. bardzo przydatna rzecz, chociaż kotletów faktycznie nie radzilabym na niej rozbijać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czepiasz sie, pewnie ze pierwszy raz:P Kiedys to dziewictwo trzeba stracic;) Dlaczego pytasz:)? To azs tak widac;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiór
ano, to wreszcie będzie spokuj z tymi śledziami, najgorzej ten zapach wywabić z drewnianej deski :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiór
Tifany naprawdę ?! a ja tak sobie zażatowałam :D no wiesz, to musisz poczytać te wszystkie topiki " co warto kupic w biedronce " :classic_cool: ykhym.. papier toaletowy tani mają..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przewaznie wszystko na osiedlu kupuje. Do takich sklepow musialabym jechac i to sama. Bo moj nocki wiec nie mam co liczyc ze mi pomoze nosic torby:) Jakjezdze to do reali i lidla bo z rodzicami autkiem;) A topiki przejze w weekend;) W poniedzialek moj idzie dopiero na noc po weekendzie wiec moze go przekonam..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiór
i po jedną deskę tak będzie chciał :D kurcze a ja nigdy nie byłam lidlu, u mnie chyba czegos takiego nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poczytam cos o biedronce to moze i jeszcze cos kupie. Papier do pupy tez mi sie konczy;) Ale ja zawsze kupuje Regine,maja tam :)? Bardzo wydajne papier;) Lidl tez jest tani. Lody zawsze kupujemy takie 1litr za jak sie nie myle 3zl. Wbrew pozorom bardzo dobre:) No i przyprawy tez sie nigdzie tak nie oplacaja jak tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo sie rozmawia,ale musze robic obiadek;) Zajze tu wieczorkiem,moze bedziesz...:) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA
Myślałam tak samo jak Wy, deska łatwa w myciu, kolorowa wygląda o wiele lepiej niż drewniana.Kupiłam to i szybko zrezygnowałam z krojenia na niej. Stępiłam bardzo dobre noże. Jak się potem zastanowiłam to musiało się tak skończyć.Taka deska może służyć do ozdoby albo jako podstawka pod tort/okrągła/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.... W zeszłym roku nabyłam w Biedronce deski bambusowe - bardzo je lubię. Nie rozsychają się, są w miarę twarde. Polecam...jakby jeszcze rzucili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam taka deske w biedronce na poczatku tego roku bo tez byly(nawet podkladki pod talerze w taki sam wzor) poza tymi kotletami to jest naprawde super-nie wsiakaja zapachy nie ma na niej rys jak na drewnianych a noze mi sie nie stepily jak ktos wczesniuej napisal no i jeszcze jeden plus bo zaraz po pracy nie trzeba chowac gdzies do szuflady jak inne bo ma ladny wzorek(moj jest z kawa) i moze caly czas lezec na wierzchu(zwlaszcza wtedy jak ktos ma tak jak ja malo miejsca w szafkach i szufladach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deski bambusowe są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×