Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwczyny

Dlaczego u mnie tak strasznie się kurzy??

Polecane posty

Gość dziwczyny

U Was też? Jak czesto musiciue odkurzać? Fakt, mam zwierzeta, no ale codziennie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze masz
zbyt suche powietrze w mieszkaniu? Albo za malo je wietrzysz? Albo masz panele na podlodze... bo wiekszosc ludzi, ktorzy maja to na podlodze, narzekaja na nadmierne kurzenie. Tylko dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo panele
bo panele są sztuczne i się elektryzują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja też
mam panele niestety i co 2 dzień muszę zmywać podłogi tyle kurzu na nich i wokoło jest..i kto by pomyślał,że drewno się bardziej kurzy niż dywan :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsd
a moze po prsotu normalnie kurz wchodzi w dywan,a w drewno przeciez nie wejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqua
U mnie też kurzy sie na potęgę. Też mam panele i "koty" wszedzie i codziennie. Walczę z nimi na codzień odkurzaczem bo sił mi nie starcza żeby z mopem latać. Pozdrawiam i wytrwałości życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orion.ka
a ja mam podlogi drewniane i tez codziennie musze odkrzac, nie mam dywanow ale mam siersciucha (piesia) w domku:) jak jeden dzien sobie odpuszcze to na drugi dzien mam gigantyczne klaki kurzi z sierscia w katach...coz cos za cos chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamusiu
Ja mam psa (golden retriever), nie mam dywanów, mam panele, kafle i drewno...odkurzam raz w tygodniu i w dupie mam...jeszcze mi nie odbiło, żeby tracic zycie na sprzatanie-zresztą brudno nie jest i nie mam potrzeby śmigać z mopem codziennie. Jedynie zamiatam non stop bo zima piachu w domu jest full a to mnie doprowadza do szału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewiórka*
a ja mam obsesję :/ i tak czy inaczej odkurzam dywany i ścieram kurze z mebli codziennie :/ dobrze że mam tylko 2 pokoje i kuchnie, i chyba nie mogę mieć większego domu bo by mnie szlag trafił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez codziennie odkurzam: mam dziecko i 2 koty, więc kurzy się potwornie! Dzięki Bogu nie mam dywanów, bo to jest straszne zbiorowisko kurzu, a poza tym łatwiej odkurzyc \"gołą\" podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz wiem
dlaczego i umnie tyle kurzu sie wytwarza. Zawsze dokładnie sprzątam a pomimo to następnego dnia juz latają kłębki kurzu po kątach. Masakra! I rzeczywiscie mam panele, bez dywanu, w przedpokoju płytki. No wiecie, nie wpdłabym na to, że te stuczne panele są tego przyczyną :( Zastanawiałam się czy może jest jakiś środek superekstra do czyszczenia, zpobiegajacy elektryzowaniu, wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oejku
Udało mi się troche zmniejszyc kurzenie odkąd dodaję do płynów do mycia podłogi olejek z drzewa herbacianego (kilka kropli). Tez mam panele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odkurzacz używam
raz w tygodniu, ale kurz wycieram z mebli codziennie - polecam Pronto p/kurzowi ( na siłę mozna odpuścić jeden dzień), mam parkiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×