Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość massita

Duże lustro w łazience

Polecane posty

Gość massita

Macie duże lustra w łazience czy małe takie tylko, żeby od pasa w dół zobaczyć się najwyżej, przeważnie montowane nad umywalką? bo marzy mi się takie duże lustro do łazienki , w którym przejrzę się cała. Co myślcie o takim rozwiązaniu i od razu też pytanie czy bezpiecznie takie lustro kupić przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja na chwilę obecną już prawie wszystko kupuję przez internet teraz te sklepy mają takie zabezpieczenie, że nawet gdyby podczas transportu coś się stało to odpowiada za to dostawca ty nic nie płacisz. A jeśli mogę Ci coś doradzić to dużego lustra poszukaj na Lazienka Plus jest to największy sklep online właśnie z akcesoriami do łazienek także na bank coś znajdziesz i bardzo często też mają promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaK
Odsyłam tutaj https://www.lazienkaplus.pl/pl/lustra,10,97,c.html pełno luster maja teraz w promocji. Ja mam w łazience duże, ale takie szerokie, nie wysokie, wysokie to mam w pokoju ;) co do transportu to spokojnie takie duze sklepy porządznie zabezpieczają towar i nie ma prawa nic się uszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspiratorka87
Takie lustro duże w łazience to naprawdę wygoda to po pierwsze, a po drugie naprawdę rozjaśnia i optycznie powiększa przestrzeń. Szczególnie polecam do małych łazienek, ja właśnie mam taką dość małą łazienkę i po powieszeniu takiego lustra optycznie się powiększyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekcias
Ja myślę, że to bardzo dobry pomysł z takim duzym lustrem w łazience, mi się zawsze też takie marzyło ale nie mam w łazience gdzie go wstawić, za mało miejsca, mam za to takie w pokoju :) Co do kupna to znasz https://www.lazienkaplus.pl/ ? chyba największy sklep internetowy z wyposażeniem łazienek, nie powinno być problemów z zabezpieczeniem towaru w transporcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę po supermarketach, szukam i jakoś żadne lustro nie przypadło mi do gustu. Zwłaszcza, że chcę je jakoś mądrze osadzić na ścianie. Myślicie, że warto zgłosić się z takim tematem do http://www.naszewitraze.pl/szklarz/uslugi-szklarskie/ ? Zależy mi, żeby zrobił coś niebanalnego a prostego zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massita
Dzięki za odpowiedzi, zamówiłam z tego sklepu który poleciliście wcześniej i lustro dotarło bezpiecznie :) w łazience wygląda ekstra, nawet mąż jest zadowolony, teraz na początku trudno się przyzwyczaić do tak duzego lustra ale to nei potrwa dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flume
Ja mam małe lustro w łazience , bo mam małą łazienkę . Ja akurat kupiłam lustro w markecie budowlanym . Co do reszty asortymentu to tak samo . Ja tylko zwracałam uwagę od jakiego producenta mam np umywalkę czy mise wc . Bardzo dobrej jakości na pewno ma Armatura Kraków . Polski producent ;) Mam zresztą od nich też jeszcze baterie kuchenna ;) Używana już kilka dobrych lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msjkk

W sklepie na woodenadesign.pl/lustra-105113-5.html mają duzy wybór ciekawych efektownych luster do domu czy firmy. Ja kupowałam tutaj trzy sztuki do swojej restauracji. Bezproblemowy kontakt, dostawa na czas, efekt wizualny – bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrasnaJagoda

Ja mam duże lustro nad wanną, takie od bioder w górę. Polecam takie na całą scianke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasss

Na wymiar można sobie fajnie szybko i niedrogo dopasować lustro w sklepie na lustro.com.pl. Wystarczy podać wszystkie parametry, od kształtu zaczynając a kończąc na dokładnych wymiarach poszczególnych krawędzi i oni od razu wyceniają ile to będzie kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Duże i dopasowane lustro może wykonać dla nas tylko zakład szklarski. Jeżeli mieszkacie na terenie Trójmiasta to polecam wam w tym celu skontaktować się z firmą www.zakladszklarski.com.pl  Oni wykonują świetne lustra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×