Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Woal

Firanki

Polecane posty

Gość Woal

Poszukuję stronek z ładnymi firankami.Interesuja mnie bardzo woale.Czy może mi ktoś pomóc??? Z góry za wszystko dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woal
Czy nikt nie może mi pomóc??? Proszę... Na pewno potraficie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdx sobie na allegro
poszukaj firan i zasłon....jest sporo wystawcow, ktorzy posiadają swoje strony z mnostwem wzorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woal
Dzięki,ale na alegro nic ciekawego nie znalzłam.Szukam konkretnie firanki z woalu a tam takich nie ma :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woal
Ale spróbuję jeszcze raz może coś się zmieniło od ostatniego razu.Dziękuję za zainteresowanie i pomoc :-).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź w google i wpisz wisan to fabryka firan i woale też maja i wysylaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góry
"Magdalena" i "Haft" też mają takie cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woal
Dziękuję Cari zaraz zajrzę.Pozdrawiam. Hop do góry-dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woal
Dziękuję wam bardzo za pomoc. Jeżeli ktoś jeszcze zna jakieś fajne stronki to będę wielce zobowiązana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littleblackdress
sprawdz w wyszukiwarce "Wisan" - to dobra firma, mają ciekawą,obszerną ofertę, może znajdziesz coś dla siebie. ceny przystępne, można zamówić do domu bezpłatny katalog, zamówienia realizują dość sprawnie a czasem nawet jakiś gratis, albo upust się trafi, ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woal
Dziękuję littleblackkdress!!! Czy firanki rzeczywiście wyglądaja tak jak na zdjęciach??? A rozmiary są identyczne z podanymi??? Czy szyją na wskazaną przez klientkę miarę??? Sory,że tak dużo pytam,ale nie lubię kupować kota w worku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littleblackdress
Powiem tak - firany są rzeczywiście takie jak w ofercie - widziałam rózne wzory bo większość znajomych robiła u nich zakupy, lub na bieząco coś zamawia. Jeśli chodzi o to czy szyją na zamówienie - polecałbym skontaktować się po prostu z nimi i zapytać w mailu o wszystko, napisać czym jesteś zainteresowana itd. Kontakt jest bardzo dobry i napewno rzetelnie Cię poinformują. Ja sama zamawiam regularnie katalog do domu i zawsze jest co wybrać, poza tym - cenowo jest naprawdę bezkonkurencyjnie. zwykle ze znajomymi robimy tak ze zbieramy zamówienie w kilka osób i wysyłamy razem - im większe tym większy rabat dostajemy. Sama przymierzam się do zakupów do nowego domu i wiem ze napewno firany nabędę u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woal
littleblackdress dziękuję bardzo!!! Myślę,że po otrzymaniu kataloga zdecyduje sie i zamówię.Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woal
Hanka,nie znalazłam nic więcej.Przed chwilą rozmawiałam ze znajomą i ona zna te firanki i zamawiała je,mówi że są super.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×