Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Masertiger1

Gaśnica pianowa

Polecane posty

Zamierzam kupić gaśnicę pianową do mojego warsztatu, czy będzie ona odpowiednia, czy szukać czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, że taka gaśnica będzie odpowiednia do Pana warsztatu Gaśnice pianowe gasi się pożary z grup A, substancje stałe np. meble i B, płyny łatwopalne, także lżejsze od wody np. benzyna. Nie należy jej używać do gaszenia urządzeń elektrycznych pod napięciem, gdyż strumień piany bardzo dobrze przewodzi prąd. Ja pianową kupiłem w tym sklepie https://www.gasnicedomowe.pl/gasnice_do_kuchni/gasnica_domowa_2_biala.html jest to marka Ogniochron, solidna i od dawna na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszkowa gaśnica GP-2X firmy Gaz-Tech jest całkiem niezłą i kosztuje w granicach 70zł. Ja swoją kupowałam w www.gasnice.gliwice.pl bo mieli najtaniej z ofert które wybrałam już wcześniej. Zerknij http://gasnice.gliwice.pl/sklep/gasnice/proszkowe/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosławx88
Pianowa gaśnica jak najbardziej nada się do warsztatu - właśnie taka jest wręcz wskazana! Jeśli masz tam również jakąś elektronikę, pomyśl również o gaśnicy do urządzeń elektrycznych. Ja swój zestaw kupiłem na www.znaki-tdc.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek Zyk
W moim domowym warsztacie mam własnie pianową i daje radę, już raz niestety musiała zostać użyta.. Co do tego gdzie, to wybrałbym na Twoim miejscu Top Design Chwaszczyno. Ceny są okej, szybka realizacja i dobry, pewny produkt. W razie jakiś pytań, to na pewno pomogą Ci w doborze odpowiedniego produktu. Kupuję tez u nich odzież ochronną, także sprawdzeni przeze mnie na różnych polach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaśnice pianowe, proszkowe oraz wiele innych urządzeń gaśniczych w dobrych cenach znajdziecie w ofercie sklepu www.sklep.fireshop.pl Sam się wyposażyłem w sprzęt gaśniczy od nich i mogę go polecić również wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia85

Jeżeli jesteśmy w temacie gaśnic to polecam zapoznać się z oferta sklepu PPOŻ Gas-Poż-Bis ze Zgierza. Sklep oferuję  hydranty wewnętrzne, materiały ogniochronne, a także tablice ADR. Sklep oferuję atrakcyjne ceny gwarancję na wiele lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gaśniecie, koce gaśnicze, znaki przeciwpożarowe i inne wyposażenie przeciwpożarowe znajdziecie na stornie sklepu www.sklep.fireshop.pl Od nich zakupiłem wszelkie niezbędne wyposażenie przeciwpożarowe, które było potrzebne w moim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekcis

Jeśli chodzi o solidne gaśnice to kupicie je w www.supon.gda.pl/ U nich kupowaliśmy gaśnice, mają dobre ceny i dobry wybór. W ofercie mają też szafki ochronne na gaśnice, hydranty, węże, artykuły BHP i sporo innych rzeczy, także możecie się kompleksowo zaopatrzyć. Zakupy zrobicie u nich przez internet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×