Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
witrag

Gdzie dobrze zjeść w Warszawie

Polecane posty

Cześć. Szukam jakiejś porządnej restauracji w Warszawie. Czy znacie może coś wartego uwagi w tym obszarze tematycznym? Czy np. taka http://kmicicrestauracja.pl/pl/ jest Waszym zdaniem dobrym rozwiązaniem, czy może lepiej poszukać czegoś innego? Z góry wielkie dzięki za porady :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo dań wegańskich i wegetariańskich ma w ofercie restauracja Ganesh na Ursynowie. Warto do nich sobie zajrzeć, jak ktoś szuka dobrych potraw bezmięsnych. Kuchnia tradycyjna indyjska, robiona na miejscu przez indyjskiego kucharza. Duży plus też za obsługę – sympatyczna, pomocna, dobrze mi doradzono w kwestii ryżu basmati. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz dobrze zjeść i nie wydać majątku, to wybierz się tu http://hellschickens.pl Co prawda mają droższe kurczaki, bo to zdrowe mięso, ale i tak ceny okazyjne jak na Warszawę. I rzecz jasna jest niebywale smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad1998
Ja polecam restauracje Salto. Byłam tam dwa tygodnie temu i jedzenie było wyśmienite, więc na pewno wrócę tam nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleeen
Ja tez zdecydowanie Salto. Super klimacik i pyszne jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzę do Rozdroża co jakiś czas po pracy, zamawiam obiad i kieliszek wódki. Tylko tam zawsze potrafię się tak zrelaksować jakbym tego sobie życzył, bardzo podoba mi się tamtejszy klimat PRLu i spokój, jakiego można tam uświadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić restaurację z dobrym sushi - sushiwesola.pl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikki8
Jak dla mnie mistrzostwem świata jest Salto na wilczej. Mają pyszną kuchnie południowoamerykańską, nigdzie nie jadłam czegoś takiego jak tam. A do tego ceny naprawde spoko. Jak będziecie w okolicy to wstąpcie koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci Milanovo na Wilanowie :) Restauracja a'la włoska, z pyszną pizzą i bardzo fajnym klimatem. Miejsce super na randkę, na wypad ze znajomymi czy rodzinny obiad :) Bardzo fajne menu, zobacz sobie na http://milanovo.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się dobrze i zdrowo najeść w Ganesh na Ursynowie. Ktoś ich kojarzy? To jedna ze starszych restauracji indyjskich w mieście, jeszcze ich pamiętam jak do szkoły chodziłem lata temu to już byli. Lokal jest w galerii Metro, nie jest to jakieś szczególnie luksusowe miejsce, ale jedzenie – pierwsza klasa. Można też zamówić z dowozem na ganesh.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena566
W okolicach Warszawy jest Gora Kalwaria a w niej hotelik Zlote Runo. Czesto tam jezdzimy z rodzina na niedzielne obiady. Maja przepyszna kaczke w sosie wisniowo-zurawinowym. Niebo w gebie. Do tego ladny wystroj i bardzo sympatyczna obsluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W restauracji w Hulakula fajne menu lunchowe za 15 zł nawet! Fit dania, dużo warzyw, w sam raz na przerwę między kręglami. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakował mi ostatnio lunch w Ganesh. Trafiłam tam z polecenia koleżanki i na pewno jeszcze tu wrócę. Wszystko świeże, pachnące, kolorowe, a kosztował taki zestaw raptem 20 zł. Lokal jest przy ul. al. KEN, w Galerii Metro. Nie ma co się sugerować wyglądem galerii, który na pierwszy rzut oka na pewno trochę odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyppołeciash
Nie znając miasta poleciłbym wyjechać na momencik kawałek od Warszawy. I podjechać do Domu Kresowego (na domkresowy pl znajdziecie gdzie dokładnie się znajdują :P ). Jadłem kilka rzeczy z ich menu i mają na prawdę niesamowite dania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SushiLoverrr
Według mnie jest jedna odpowiedź - Sushi Wesoła! To miejsce z najlepszy jedzeniem w Warszawie, polecam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kilka razy miałam okazję korzystać z http://lasuch.waw.pl/menu/ - tradycyjna polska kuchnia + obiady na telefon, teraz chyba w lokalu jest jakaś promocja na obiady domowe - jest info na stronie. Pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o indyjskie restauracje to ja mam największe przekonanie do lokalu Ganesh ( ganesh.pl) na Ursynowie. Są już tu od lat, stołuję się regularnie u nich. Najlepiej to wpaść w poniedziałek po 17, wtedy można za 40 zł jeść do woli, ile tylko się potrafi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrych restauracji w Warszawie jest wiele, więc proponuję Ci wychodzić na miasto w celach gastronomicznych regularnie i "zwiedzać" je po kolei :) Na pierwszy strzał polecam Sushiberry, bo to moje ostatnie odkrycie. Tzn., może już nie takie najnowsze, bo znam od kilku miesięcy, ale jednak zdecydowanie jedno z tych bardziej zapadających w pamięć. Dobrze tam wrócić i nacieszyć się sushi, szczególnie że mają akurat dobre. Nie tak często się to zdarza...
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umibupator
Ja osobiście polecam mocno restaurację Dom Kresowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam restauracje Waniliowa mieści się ona na warszawskich Bielanach mają tam świetną kaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem w komentarzach coś o Domie Kresowym więc w sumie może powiem co ja sądzę bo mieszkam 2km od tej restauracji :) Przyjezdzaja tutaj ludzie w sumie z okolic i musze powiedziec, ze od ostatnich 2 miesiecy nie widzialem jednej niezadowolonej osoby :) na prawde warte polecenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre jedzenie mają w Salto na wilczej :) Właśnie tam pierwszy raz spróbowałam kuchni południowoamerykańskiej i od tej pory jest to moja ulubiona kuchnia :D Bardzo oryginalne smaki, musicie spróbować :) A poza tym klimat mają tam też taki wyjątkowy, lubie tam po prostu przebywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubisz sushi to zdecydowanie moge Ci polecic Nanaki Sushi, super smak. Jedno z najlepszych sushi jakich jadłem w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkoX
To prawda. Dom Kresowy to jedna z najlepszych restauracji w jakich kiedykolwiek byłam :) Pyszne i zawsze świeże jedzenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos bardzo lubi sushi, to hosomaki z Sushi Wesoła jest najlepsze w Polsce! :) Polecam bardzo, jadam bardzo czesto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRlyDunnoHow
dokładnie tak jak ktos juz pisal nizej Dom Kresowy obok Piaseczna to top tier restauracji w Polsce , polecam wpasc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyszne jedzenie i bardzo fajną atmosferę mają w Karczmie Soplicowo, zobacz sobie menu http://www.karczmasoplicowo.pl/menu :) Mają pyszne dania polskiej kuchni, ale też bardziej zagraniczne, np. super krewetki :) Do tego desery palce lizać! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talaana
Na zgody 12 jest super jedzenie i jest otwarte całą dobę, co oznacza, że można się tam wybrać o dowolnej porze i zawsze można liczyć na ciepły posiłek. Chodzę do Pianki raz na jakiś czas, kiedy bywam z przyjaciółmi na mieście. Nasz wybór nieprzypadkowo trafia zawsze na ten lokal. Ich świeże piwko również bardzo mi smakuje. Trudno jest mi odmawiać sobie takiej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HoldinSount
Zdecydowanie suszarnia Sushi Wesola ^^ Jadlem kilka razy i maja na prawde z******te jedzenie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×