Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie można kupić lampki na biurko?

Polecane posty

Gość gość

Szukam jakichś ładnych lampek na biurka dla dzieci, 7 i 9 lat. Kolorowych, ale nie z motywami z bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illana
ja kupowałam ładne lampki led przenośne w sklepie http://www.poled.eu/ Są takie w różnych kolorach, więc dzieciom się spodobają. Mają nowoczesny design, a nie taki typowy, jak zwykłe biurowe lampy, co moim zdaniem jest plusem. Do tego światło led nie męczy oczu, co jest jeszcze większym plusem i sprawia, że świetnie sprawdzają się w pracy wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w firmie mamy ostatnio wymienione szafy z firmy KJK, teraz szef zamierza kupić biurka i krzesła. Wejdź sobie na stronę http://kjk.com.pl, a tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lampki na biurko dziecka kupiłem w calamus.pl mają spory wybór i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to bardzo indywidualna kwestia, bo przecież tutaj poza samym wyglądem lampy, warto zwrócić uwagę na jakość zastosowanych materiałów i ledowej żarówki, u nas jest z activejet taka z mieniącą się podstawą w kształcie kuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno obchodziłam z chłopakiem rocznicę i postanowiłam zrobić nam jakiś nietypowy prezent - kupić właśnie lampki biurkowe. Sobie wzięłam taką https://mlamp.pl/lampki-stolowe-biurkowe/22496-stojaca-lampa-biurkowa-sig50023-metalowa-lampka-stolowa-nowoczesna-ludzik-bialy.html , a jemu taką https://mlamp.pl/lampki-stolowe-biurkowe/22494-stojaca-lampa-biurkowa-sig50021-metalowa-lampka-stolowa-nowoczesna-ludzik-czarny.html :D Pewnie lepsza byłaby z regulowaną rączką, ale nie mogłam się oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka1196
Polecam zajrzeć tutaj http://lampunie.pl/ posiadają szeroki asortyment wysokiej jakości. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaBiała
Chciałabym trochę odświeżyć temat :)może możecie polecić jakieś fajne lampki na biurko dla dziecka? ja znalazłam coś takiego: www.lumenpro.pl/72-lampy-biurkowe ale może podeślecie coś innego a tez ciekawego :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie fajnych lampek na biurko to polecam wam zajrzeć na stronę www.latkowski.pl Jest to producent lamp solnych. Lampy solne pozytywnie wpływają na powietrze, które znajduje się w zamkniętych pomieszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama887
Jak lampa na biurko to tylko w sklepie mlamp.pl ;) Znalazłam u nich super w kształcie zwierzaków. Do wyboru mają królika, misia, żabę i chyba panda nawet jest. Swojej córce kupiłam misia w okularach i jest zachwycona. Zawsze towarzyszy jej przy odrabianiu lekcji i ułatwia zasypianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość787878
radzę sprawdzić nowości ze sklepu mlamp :) ja tam zawsze coś fajnego znajduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra lampka przy biurku to podstawa. Ja dla córki kupiłam w obi lampkę activejet, Jest kolorowa, podstawa zmienia barwy, wygląda jak tęcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję kupić jakąś lampe activejet o neutralnej barwie światłą , będzie ekonomicznie, praktycznie i niepowtarzalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mnie się podobają kinkiety ich wydaniu .Lubię bardzo takie motywy, proste ale robiące wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaBoas
Super lampki na biurko znajdziesz w internetowym sklepie MLAMP.PL :) Osobiście polecam te funkcjonalne, które wyświetlają godzinę lub mają możliwość naładowania telefonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam u siebie niewielką, poręczną lampkę, która dobrze oświetla, z atrakcyjnym efektem zmiany kolory podstawy. lampka jest activejet świetnie oświetla miejsce pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy komu ma służyć ta lampka, bo jeśli chodzi o activejety to mają takie fajne tęczowe zmieniające kolor podstawy, naprawdę potrafią cieszyć oko przy okazji pracy czy odrabiania lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukaj może na allegro albo zajrzyj na stronę jysk czy ikea tam powinny być takie rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam ostatnio w jysku są jednak słabej jakości i nic godnego uwagi, a ceny szokująco jednak wysokie. Osobiście proponuje zerknąć na stronę superwnetrze.pl. Świetny sklep z duża ofertą i to przeróżną. Często są też fajne promocje. Ja właśnie skorzystałam z takiej i kupiłam  kuchenny kosz na śmieci i  dozownik do mydła, a jak dobrze pamiętam to lampki też były w takich okazyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo wiele sklepów, w których mozna dostać lampki na biurko. Ze swojej strony jednak polecam zorientować się w sklepach internetowych z uwagi na to, ze sklepy takie mają o wiele lepsze promocje niż sklepy stacjonarne I niejednokrotnie ta sama lampka jest do zamowienia przez internet w cenie o kilkadziesiąt złotych niższej niż przy zakupie stacjonarnie.  Ciekawe wzory ma ten sklep https://www.elampy.pl/biurkowe/4542-lampa-biurkowa-scoop.html Polecam szczególnie jeśli chcecie kupić lampkę na biurko dla nastolatka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×