Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosia_GG

Gdzie najlepiej sprzedać uzywaną kuchnię z IKEI?

Polecane posty

Gość a jaka to
kuchnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka to
a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikigigi
bo najlepiej jest tym zainteresowac kogos z okolicy. nie ma sensu ogłaszac sie na cała Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale co mam zrobić foty całej kuchni i wstawic na allegro? Poza tym to maja byc fronty, szafki, czy sprzet też? Bo teraz zawyczaj sprzedaje się całość co? Ja tej kuchni nigdy nie chciałam, została mi wmuszona i przez to do tej pory jest nieskończona tzn. w dolnych szafkach nie ma wkręconych uchwytów, cokoły nie sa przytwierdzone itp itd. Ja lubię kolorowe kuchnie, nie drewniane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabadaba
wystaw na allegro, napisz lokalizację zaznacz, że np.odbiór osobisty(jeśli taki Ci pasuje tylko),ustal cenę minimalną na aukcji z licytacją ale najpierw zastanów się jaka cena będzie Cię satysfakcjonowała meble możesz wystawic osobno, a sprzety osobno -tak chyba będzie lepiej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhh
pewnie,że zrób zdjęcia a masz brakujące elementy do skęcenia? kuchnia nowa, czy widać na niej duże ślady uzytkowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ile chcesz za te mebelki i jak one wyglądają (jest szansa fotek na maila?) przymierzamy się do wymiany kuchni-coprawda mamy już coś upatrzonego, ale jeśli Twoja kuchnia jest prawie nowa i spełniałaby moje oczekiwania.....to kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchnia w sumie nowa,stoi u mnie juz dosyc długo, ale nie powiem, żebym często była w domu, a o gotowaniu nie wspomnę, raczki do szafek mam, boję sie tylko, że jak to rozkręcę, to ktos inny tego nie skręci, także pewnie trzeba bedzie opylić w całości. Dobra dzięki za pomoc moi drodzy, po pracy ide robić sesję, może ktos lubi ten styl IKEI, bo ja nienawidzę :( Buziaczki i miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wstawię na allegro, to wstawię tutaj link, ok? Bo cięzko mi ją opisać tak dokładnie,ale... jest 5 szafek wiszących- dwie jednodrzwiowe z pólkami, jedna narożna dwudrzwiowa i 2 dwudrzwiowe z szybami i szkalnymi półkami, na których jest oświetlenie. Pod szafkami tez jest oświetlenie. Poza tym jest okap, kuchenka, piekarnik (wszystkie uzyte moze kilka razy, bo ja nie jestem kucharką) i zmywarka (to jest to, co moge powiedzieć, że często używałam) no i zlew. Sprzet jest whirpoola, ale tak jak mówiłam, nie wiem, czy sprzedaje się to razem z kuchnia, czy lepiej nie? poza tym jest jedna duża szafka stojąca (chyba 200cm) w kórej jest na samej gorze otwierana szafka wys. może z 30cm, niżej dziura na mikrofalówkę, której nigdy nie zamówiłam, a ponizej tego 4 szuflady, w ogóle tą szafkę skręcili inaczej niż chciałam, dlatego jej nienawidze najbardziej. Ze stojących szafek mam jedną z 5 szufladami, obok taką, w której jest piekarnik i na tym kuchenka, obok narożną dwudrzwiową, następnie dwudrzwiową pod zlew (z wycietymi dziurami pod rury od zlewu i zmywarki) i na koniec już tylko front od zmywarki. Blat zamawiałam osobno, ale raczej nie będzie go nikt chciał :P Chyba jest to sredniej wielkości kuchnia? No i pod tymi meblami są cokoły (czy jak to tam się nazywa). Cienki ze mnie handlowiec...A ktos obeznany w temacie mógłby mi podać granice cenowe za taką kuchnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugerowałabym
nie wystawiać mebli raze ze sprzetem-w takim zestawie jest mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś kupi:-O, a tak to po kolei...ktos kupi zmywarkę, ktoś meble, ktoś zmywarkę.... sprzety też Ci się nie podobają:D? niezła jesteś-kto Cie tak urządził nie po Twojemu biedulko:) powodzenia życzę:-)-nie ma nic gorszego niż niechciane meble....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice, którzy chcieli się mnie pozbyć z domu :P wiem, że brzmie, jak rozkapryszona gówniara, ale jak masz w swoim otoczeniu coś, czego nie lubisz, to od tego uciekasz, nieprawdaż?? Sprzet jest ok, z tym że jest dobrany pod ta własnie kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×