Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgosiakosia

Gospodarowanie wody deszczowej

Polecane posty

Gość malgosiakosia

Znacie jakieś sposoby na skuteczne gospodarowanie wody deszczowej? planujemy z meżem wiosną kupić zbiornik podziemny do ogrodu, podobno mozna sporo wody dzięki temu zaoszczędzić w całym gospodarstwie domowym. Doradcy z domiwoda.pl nam już mówili co nieco na ten temat, poszukujemy tylko teraz najskuteczniejszego sposobu. Zbiornik podziemny na deszczówkę wydaje się dobrym rozwiazanem. Co sądzicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monciar48
Hmmm... jezeli doradcy z domiwoda.pl podpowiadaja, ze zbiornik podziemny na wode deszczowa jest dobrym rozwiazaniem to sadze, ze maja racje u mnie lokalna firma ktora sie tym zajmuje tez bardzo poleca takie rozwiazanie jednak doradzal bym aby taki zbiornik zamontowala wlasnie firma ktora sie tym zajmuje bo tak jest o wiele lepiej niz montowanie tego na wlasna reke. Z reszta nie mam pojecia jak w tym sklepie domiwoda.pl ale ta firma o ktorej c***isze daje do zbiornika instrukcje na papierze i w wersji elektronicznej wiec i Ty pewnie dostaniesz taka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskela
Ja posiadam zbiornik podziemny, mąż kupował na początku roku. Powiem wam, że oszczędności są naprawdę ogromne w okresie wiosennym i letnim. Ilu litrowy chcesz kupić? my też z domiwoda.pl kupowaliśmy bo darmowa tam jest dostawa a taki zbiornik jest duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesia31p
Rozglądamy też się z mężem za tego typu zbiornikiem, już troszkę sklepów stacjonarnym obeszłyśmy ale nic ciekawego nie było, a jak było to ne stać nas na nie . Jeszcze zerkniemy do tego Dom i Woda i zobaczyy może akurat kupimy cos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borzenka
zbiornik podziemny jak najbardziej polecam! mamy taki na działce z dom i woda i bardzo sobie cenię takie rozwiązanie :) woda jest idealna do podlewania, a to, że wybraliśmy zbiornik podziemny sprawia, że nie zajmuje dodatkowego miejsca w naszym niewielkim ogrodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodowa sałata
też polecam zbiorniki na wodę deszczową. sama mam taki z domiwoda.pl i jestem zadowolona. oczywiście wybrałam zbiornik podziemny ze względów estetycznych i dlatego, że mam mały ogródek, ale myślę, że fachowcy pomogą Ci dobrać odpowiedni zbiornik do Twoich potrzeb i Twojego ogrodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borzenka
zbiornik podziemny jak najbardziej polecam! mamy taki na działce z domiwoda.pl i bardzo sobie cenię takie rozwiązanie usmiech.gif woda jest idealna do podlewania, a to, że wybraliśmy zbiornik podziemny sprawia, że nie zajmuje dodatkowego miejsca w naszym niewielkim ogrodzie usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttyyyuuu
Te tunele rozsączające to bardzo dobry wybór mam identyczne też zamawiane z domiwoda.pl. Użytkuję już 2 rok i widać już pierwsze zaoszczędzone pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrekka

moim zdaniem spoko pomysl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabu33

Też popieram taką opcje ze zbiornikiem. Mamy takowy w ogrodzie i na działce. Sporo wody można nagromadzić, co przydaje się chociażby do podlewania ogrodu, czy zwykłego przemycia rąk. Tak na dobrą sprawę, to mamy wtedy wodę za darmo. Firma MiM Zbiorniki ma spory wybór, więc jeśli myślicie o takim rozwiązaniu to polecam zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×