Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beztalencie kuchenne

Grill elektryczny poradźcie co wybrać?

Polecane posty

Gość mam bosha
Grill elektryczny Bosch TFB3302 i u nas sie sprawdza ma mozliwosc regulacji wysokosci plyty, ktora zamyka(sprawdza sie przy wiekszych kawalkach mieska)...nie wiem, czy wyjasnilam to jasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beztalencie kuchenne
dzięki za odzew :) nie ma tego modelu na allegro, ale już wiem, że mam zukać takiego z regulacją na grubsze steki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam bosha
o moj bosh wlasciwie tak sie prezentuje po rozlozeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axila
ja mam taki grill i prawde mowiac nie zachwuyca mnie praktycznie z niego nie korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie korzystasz...wiec
po co bylo kupowac coz z czego nie korzystasz.ja mam i jest uzywany.mam chyba tekaiego bosha .chyba taki sam. robiac taki zakupd do domu trzeba sie liczyc ze to jest jakis tam wydatek i czy faktycznie jest potrzebny. niestety grill elketr nie nada nam specyfucznego smaku dymnego...i nie ma uroku grillowania na worzy....ale my lubimy... grillyje miesko i rybki. wiec jesli jestes osoba gotujaca to jak najbardziej fajna rzecz do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez.
grill elektryczny to jak dla mnie szkoda zachodu. steki i cokolwiek mozna grillowac w piekarniku od gory, przypiecze sie dosc fajnie, a prawdziwego grillowanego smaku dymnego i tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam grill elektryczny takie nie zamykany. Drogi nie był, kupiony awaryjnie na zasadzie jak nie będzie się sprawdzał to wywalę. Ale się sprawdził i nadal u mnie funkcjonuje :) Mięso ma zupełnie inny smak niż takie z piekarnika (mimo, że mam piekarnik z tymi wszelkimi \"bajerami\" typu rożen, grill, termoobieg itp). Ja tam lubię takie grillowane mięsko :) Udka z kościami tez mi się zdarzyło piec. Po prostu dłużej trzeba i najlepiej na mniejszej \"mocy\" żeby się nie przypalało z wierzchu. No a taki bakłażan z grilla.... PYCHA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beztalencie kuchenne
Neit jak tego bakłażana przygotować, przyprawić i z czym najlepiej smakuje? Ja włąśnie zrobiłam szaszłyki z kurczaka z boczkiem, cebulą i kolorową papryką, wyszły przepyszne :) chcę też upiec ziemniaki pokrojone w plastry, mam nadzieję,że będą zjadliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakłażan z grilla, to podstawowa potrawa, ja zawsze nadziewam go jeszcze mięskiem mielonym z warzywkami i super wychodzi. Tak ogólnie to uwielbiam potrawy z grilla, ale zimą ciężko jest takie przygotować. Ostatnio kupiłam na myin.pl elektrycznego grilla, bo nie mogłam wytrzymać bez takich pyszności i właśnie pierwszą potrawa jaką zrobiłam był nadziewany bakłażan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie banany z grilla? ja jadłam pierwszy raz w te wakacje. Bierze się banana, wsadza na grilla, czeka aż z każdej strony zrobi się czarny i miękki, a potem rozkrawa na zgięciu i wsadza kilka kostek czekolady. Pyszne są, takie rozpłynięte banany z czekoladą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Gril elektryczny to szybki obiad.Wystarczy wcześniej np wieczorem zamarynować mięso a potem tylko parę minut grilować ( w międzyczasie robię surowkę i zdrowy obiad w kwadrans.Wystarczy przygotować mięso ,jakies warzywka,owoce,parę dipów i mozna przyjmować gości .Wtedy każdy może sobie sam grilować to co lubi.Ja mam grila stołowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze takie grille elektryczne są super, ja kupiłam sobie taki na myin.pl i teraz testuję różne przepisy. Uwielbiam grillowane jedzonko. I nawet nie myślałam o tym, że w zasadzie można wszystko wrzucić na tego grilla i mięsko i warzywa i ryby. Zależy, co kto lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wpadł w oko ten grill z electro.pl który pokazała @Marysia ze Wspólnej. Może niedługo go sobie kupię. Na razie jest dobra pogoda żeby grillować na działce, więc się nie śpieszę, ale za miesiąc pewnie już będzie stał u mnie w mieszkaniu. Mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Moim zdaniem grille elektryczne to moim zdaniem jedynie namiastka grilli tradycyjnych. Według mnie gazowe są o wiele ciekawszym wyborem. Potrawy smakują o wiele lepiej, również można z niego korzystać przez cały rok, a nie trzeba się męczyć z jego rozpalaniem. Właśnie myślę nad zakupem takowego. Przesiaduję godzinami na stronie broilking.pl i zastanawiam się, który model będzie najlepszy. Biorąc pod uwagę, jak bardzo moja rodzina lubi dania grillowane, to tego typu sprzęt nigdy nie będzie stał bezczynnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignasia36
Uwielbiam grillować, mam wielki grill ogrodowy ale mam i w kuchni elektryczny (no i jeszcze patelnie grillową). Na grilla wrzucam po prostu wszystko. Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego to wybierzcie taki który się będzie wygodnie myć. Bo później bród zostanie na grillu i szybko go odstawicie. Ja mam taki ( http://www.stylowazastawa.pl/produkt/2924/Grill_elektryczny_Ariete_la_grigliata.html) z którego wyjmuje się główną 'patelnie' którą spokojnie można myć w zmywarce. A i po wyjęciu łatwiej umyć resztę. I najlepiej, żeby w zestawie była pokrywka. Gazowe są bardziej niebezpieczne i z tego co się orientuje strasznie duże. Mój ulubiony przepis to grillowane ziemniaki, cukinia, skrzydełka kurczaka (wcześniej porządnie zamarynowane) albo szynka z serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o dobry model grilla elektrycznego, to na pewno ten jest jednym z lepszych: http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=60=8268 ma powłokę nieprzywierającą i wskaźnik temperatury thermo-spot. Co do przepisu, to znam jeden na szaszłyki z piersi indyka: Mięso pokroić w równą sporą kostkę, posypać przyprawami, skropić oliwą i sokiem z cytryny, odstawić na kilka godzin. Paprykę pokroić w kwadraty, cebulę tez na kawałki (rozwarstwić). Na szpadki do szaszłyków nałożyć mięso na przemian z cebulą i papryką, piec na grillu do zrumienienia. Może Ci się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1KarinaK
Czy ktoś kto się zna (w sensie ma i korzysta nie chodzi mi o inżynierów;) może mi powiedzieć czy warto kupować grill elektryczny z Lidla? bo z opisu i zdjęcia wygląda ok : http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-E0ACC3C8-B94459EE/lidl_pl/hs.xsl/index_26332.htm . Strasznie nie lubię smrodu rozpałki i tego dudlania się z węglem i tak myślę że 140 zł to nie jest majątek a może bym mogła częściej robić moje ukochane szaszłyki z daktylami! Nie mam niestety faceta który by za mnie odwalił "brudną robotę" więc taka opcja jest chyba dobra.. Doradźcie mi coś proszę bo już się tyle naczytałam za i przeciw że nie wiem co zrobić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie gdzie chcesz grillować? W domu lepszy jest stołowy, kupowałam w Lidlu kilka lat temu i byłam zadowolona. Na tarasie może się sprawdzi choć te kable ciągnące się po podłodze mogą być niebezpieczne. Generalnie w Lidlu jest dobry sprzęt i można śmiało kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest zasadnicze pytanie, gdzie się chce grillować, bo jeśli myślimy o tym, żeby urządzić grilla na balkonie, to w grę wchodzi głownie ten elektryczny, jeśli jednak mamy inne możliwości jest łatwiej wybrać coś niesamowitego. Jeśli chodzi o pytanie, jakiej firmy myślę, że najlepszy będzie grill z oferty Broil King. Jest mocny solidny, idealny na imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzję jaką trzeba też podjąć to czy bardziej odpowiada nam grill otwarty czy zamknięty. Polecamy przyjrzeć się temu modelowi, z obustronnymi płytami z nieprzywierającą powłoką i solidnej obudowie ze stali nierdzewnej: http://www.gorenje.pl/sprzet_drobny/grille?c=235802 Szybkość smażenia też czasem nie jest bez znaczenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajajka
wyczaiłam niedawno grilla elektrycznego, ale ogrodowego. w magicznej planecie bodajże. fajny wynalazek, jak znalazl na blokowy taras czy balkon, ale do kuchni coś takiego chyba się nie nadaje, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu7900
Grill elektryczny ok,ale mięso nie ma tyle aromatu jednak..No ale na pewno zdrowiej.I raczej nadaje się bardziej do domu:D A z normalnych węglowych coś polecacie ?Ja od siebie polecam ten http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_27422.htm ,kupiłem pare dni temu,juz sprawdzalem i bajka.Trzyma sie ziemi pięknie i praktyczny bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam zabudowę ogrodową od tego producenta www.styl-bet.com.pl i musze powiedziec, ze wole taka forme grilla niz elektryczna :) bo to sprawia, ze organizuje wiecej spotkan w ogordzie ze znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Ci firmę Weber jeśli chodzi o grille elektryczne. Są nie do zdarcia! Sama taki mam - kupiłam swój na http://www.epatio.pl/ , super się w nim grilluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina073
Jeśli chcesz cały rok grillować, czy to na balkonie czy blacie kuchennym to tylko grill elektryczny! (jak go wybrać http://www.guki.pl/grill-elektryczny/ ) Teraz w sklepach znajdziesz modele, które są zaczepiane o poręcze balkonowe i wydziela się z nich żaden dym. Ja używam takiego kombo, gdzie na górze mam płytę grillową a pod spód można włożyć mini patelenki (raclette). Super sprawa.Nawet na działce używamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×