Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buderka

ile kosztuje koszenie trawy

Polecane posty

Gość buderka

ile mogę zaproponować komuś, kto by przychodził raz w tygodniu i kosił trawę na działce moją kosiarką? mieszkam pod Warszawą w okolicach Nadarzyna, działka ma 4 000 m2, jest na niej sporo drzew i duży dom, wiec powierzchnia trawnika jest mniejsza z koszeniem jest sporo roboty, robimy to zawsze na raty, ale gdyby się spiąć to pewnie można skosić całą trawę w ciągu jednego dnia, jeżeli ktoś ma siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buderka
to już brzmi rozsądniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co pytasz ile kosztuje ? może zapytaj czy aby 5 dych to nie będzie zbytnia rozrzutność, bo jeszcze przepłacisz i będzie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
amita, a Ciebie co dzisiaj ugryzło? nie chcę ani przepłacać, ani dać komuś za mało za ciężką pracę, w necie nie znalazłam podobnych ofert, nigdy nie zatrudniałam nikogo do pomocy, dlatego pytam co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale alergicznie reaguję na brak godziwej zapłaty za pracę. Negocjuj, najpilniej kasy potrzebują małoletni. Zaproponuj stówkę i albo Ci skosi albo powie, żeś durna. Chyba dużo zależy od tego na kogo trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego taty trawę kosi przyjaciel rodziny (jest to starszy pan,emeryt,zapalony ogrodnik). Nigdy nic nie chciał,a my z tych co nie wyobrażamy sobie nie zapłacić czy nie odwdzięczyć się za pomoc. A to dostanie 100-200 zł bo kokosów na emeryturze nie ma,a to zapraszamy jego z żoną na kolację czy na weekend do rodziców domku nad jeziorom,a to pomożemy skopać jemu ogródek itd. A może tak popytaj się po rodzinie/znajomych ? Może ktoś jest bezrobotny i kasa się przyda,może jakiś student chcę dorobić ? Przynajmniej będziesz maiła uczciwą osobę na swoim terenie.A co do zapłaty myślę że 150 - 200 zł jest rozsądną opcją na jeden dzień :) Ja w każdym razie bym była chętna :D Tak sobie dorobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mi ktoś zaproponował 800 zł miesięcznie za koszenie trawy 4 razy w miesiącu to byłbym mega zadowolony. Jeden warunek: sprawna kosiarka spalinowa. Bo elektryczną nie da się wykosić dużej przestrzeni. Lepiej w łeb sobie strzelić. Kto by to nie był to musisz na początku pilnować zużycia paliwa. Poszukaj w okolicy jakiegoś młodego chłopaka co chce dorobić. daj ogłoszenie gdzieś na słupie koło domu, popytaj sąsiadów, tablica.pl gumtree.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buderka-znalazlas juz kogos do koszenia trawy.jezeli nie to prosze o kontakt.moj numer-502435561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoszenie 1000 m2 trwa zwykłą kosiarką spalinową ok 8 godz, dziwię sie że za 200 zł są osoby chętne aby to zrobic, tj jest 50 zł na dzien przez 4 dni, wiec osoba taka kosi 16 dni po 50 zł teren 4000 m2, wychodzi 6,25 zł na godzinke .... gratuluje, lepiej w Carryfurze stać jako ochroniarz a panienki same wskakują do łózka a na 4000 m2 to tylko żaby i węże i szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostaje 100zł za skoszenie trawy i mi to zajmuje około do 2 godzin kosiarka elektryczna z koszem a jezeli ktos ma gesi to morzesz te trawe sprzedac albo powiedziec zeby sam sobie kosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja polecam firmę OPOKA oferuje usługi pielęgnacji zieleni, wycinki drzew, zakładani trawników, koszenie trawy i rozbiórki, na terenie Warszawy i Mazowsza. Nasze usługi pielęgnacji zieleni wykonujemy obrębie gmin Marki, Ząbki, Kobyłka, Wołomin, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Wieliszew Serock, Wyszków, Mińsk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Otwock. Konstancin, Grodzisk Mazowiecki. Zajmujemy się pielęgnacją zieleni i usługami ogrodniczymi od wielu lat. Nie tylko posiadają ogromne doświadczenie ale również odpowiednie wykształcenie leśne, rolnicze i ogrodnicze. www.ogrody-opoka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 arów i trudny teren, w traktorek zainwestuj, kto to skosi kosiarką w 8h za 50 zł? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buderka
o, ten temat jeszcze żyje więc informacyjnie napiszę tylko, że pierwsza osoba, która u nas kosiła dostawała 175 zł za cały dzień (kosiła całość w ciągu 7 godzin mniej więcej, dość wolno, z przerwami) potem mieliśmy młodego, energicznego studenta, który za skoszenie całości dostawał 70 zł, czasami 100 zł (chciał znacznie mniej, ale uznaliśmy, że nie może dostawać mniej) - kosił całą działkę w 3-4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tak samo w kwestiach takich jak koszenie trawnika nawożenie itp pomagają z www.ogrodycorylus.pl i nie wychodzą to jakieś niewyobrazalne sumy, a przynajmniej wszystko zadbane kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kwestia dogadania się. My mamy trawnik z rolki http://www.xeroflor.pl/trawniki-rolowane.php i tez wymaga pielęgnacji. Nam starszy sąsiad tym sie zajmuje i placimy mu miesciecznie 300zl i jest zadowolony. Czasem jak jest wiecej roboty to ma premię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko policzyć, ale są ludzie, którzy zgodzą się nawet za niską stawkę. 800 zł za 4 dni pracy to bardzo przyzwoite pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna123
jeśli nie wiesz jaka stawke zaproponowac, zawsze mozesz sprawdzic ile biora profesjonalne firmy (np koszenie trawników warszawa cena http://greengarden.waw.pl/koszenie_trawy_oraz_wertykulacja_trawnikow.html) zawsz to lepiej mieć jakis odnośnik, żeby porównać... a może akurat spodobają Ci się stawki tej firmy i skorzystasz z jej usług, dzięki czemu będziesz miała problem z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od tego jak wysoka jest trawa i jaka powierzchnię trzeba wykosić. Są rożne firmy i różnie biorą. U mnie takie pracę zlecam jednej firmie http://multiserwis.info/. Oni zajmują się na stale moim ogrodem. Podcinają krzewy, podlewają, koszą trawnik. Mój ogród dzięki takiej fachowej pielęgnacji jest piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam to zlecić profesjonalnej formie. Ja swój ogród oddałam w ręce firmy zrobimy wszystko z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem ogród powierzyliśmy firmie zrobimy wszystko.Jestśmy bardzo zadowoleni bo trawa jest idealnie zielona i ładnie przystrzyżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepiej kupić sobie porządną kosiarkę i samemu kosić, taką kosiarką szybko się skosi trawnik, wiele dobrych modeli można znaleźć na stronie http://www.tipsplus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej44454
O kurr.. 100 zł za 4000m2? Za tyle można skosić mały trawnik. Ja sam sobie dorabiam to pewien Holender płaci mi 600 zł za skoszenie właśnie trochę ponad 4tys m2 przy jego firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsterkowicz
jendorazowe koszenie 4000m2 to ok.400pln zależnie od terenu. Przy stałej umowie na cały sezon koszenie 3 razy w miesiącu (zwykle tyle wystarcza) około 800-1000 pln . Dokładnie mogę powiedzieć po zobaczeniu. To koszt samego koszenia. Pytanie co zrobisz ze skoszona trawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie koszeniu trawy (bez zagrabienia) kosztuje 400zl.na obszarze okolo 3000m2 ogrodu.Facet koscil 2 dni po3 godzine. Mysle ze Spiro przeplacilam bo nie powiedzial mi na samym poczatku ze nie usuwa trawy. A co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to wyglada cenowo we Wrocławiu?Mam działkę 2300 i mam dość koszenia,chętnie komuś zlecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 100 zł koszę ok.1000 m2 trawnika. Teren względnie równy, ale sporo niskich drzewek owocowych, których gałęzie potrafią doprowadzić do rozpaczy. Trawnik koszony co ok. 2 tygodnie, więc dosyć wysoka trawa. Zbieram do kosza i wyrzucam na pryzmę do kompostowania. Czas pracy 2-2.5 godzinki. Kosiarka i paliwo klienta. Uważam, że to uczciwa stawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym skosił Za 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast szukać kogoś do koszenia to lepiej zainwestować w robota do koszenia. Ja mam WiperaPremium. Ustawiam go i sam wszystko robi, ten akurat ma sporą moc więc i z dość wysoką trawą sobie poradzi. I zamiast komuś płacić 50 złotych i ciągle szukać, by ktoś wykosił trawę lepiej mieć takiego robota na stanie. I uda mu się wszystko skosić w ciągu kilku godzin, także na 2 dni roboty rozkładać nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×